سه شنبه بزرگ برندگان و بازندگان در هوستون و تگزاس

در حالی که چشم از تگزاس و ملت بودند پس از نبرد بین دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن و برنی ساندرز در سه شنبه متعدد محلی نامزدها نیز از ضربه آن را در حزب مقدماتی در منطقه هوستون و در سراسر دولت است.

برخی از نام های شناخته شده مانند آمریکا تکرار شیلا جکسون لی و آل سبز بزرگ بود آگهی خود را بیش از رقبا. دیگر چهره های آشنا مانند سابق Fort Bend Co. کلانتر Troy Nehls خود را پیدا کنید نیاز به مبارزه با آن را دوباره در یک انتخابات.

HoustonChronicle.com: چه کسی برنده شد و از دست داده در شهرستان هریس انتخابات در سه شنبه 2020

برای یک نگاه جامع در منطقه انتخابات پوشش هوستون کرونیکل وارد شده در عمق گزارش در شهرستان هریس, برندگان و بازندگان. همچنین چک کردن تصاویر به صورت خودکار در بالا برای یک نمای کلی از برخی از منطقه کلیدی نژادها.

دنی ارموسییو ٬ سونورا است Sr. اخبار دیجیتال, ویرایشگر برای Chron.com | خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @Dannyherm1| ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>