توسط کیکآف زمان از سوپر باول LIV آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند وجود دارد خواهد بود بیش از حد رمز و راز چپ بین کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers.

دو تیم پس از صرف هفته گذشته تشریحی خود را دارند و هر دو در رسانه ها و جلسات و آماده سازی خود را. بین 49ers سخت-شارژ سبک در هر دو طرف توپ و روسای’ اکتان بالا حمله هوایی به رهبری پاتریک Mahomes هر طرف را سبک شناخته شده است.

اما آیا از مشهد ویژه به پرستاران’ خارج نشده و پا زدن سوپر کاسه تا به حال سهم عادلانه خود را از لحظات خیره کننده. و با پررنگ مربیان در اندی رید و کایل Shanahan تربیع کردن ما می تواند در دیگر حرکت جسورانه.

با که در ذهن ما خواسته NFL نویسندگان از USA TODAY Sports:

نانسی Armour

من می توانم بگویم جیمی Garoppolo را پرتاب بیش از هشت می گذرد اما که بیش از حد آسان است. به جای من می گویند که سن فرانسیسکو 49ers نمی خواهد گونی پاتریک Mahomes.

The 49ers بود مسلما بهترین دفاع در NFL در این فصل و آنها گره خورده است برای سرب در postseason با نه کیسه. (با یک بازی کمتر نسبت به co-رهبر سیاتل کمتر.) اما Mahomes’ تمایل به دریافت خارج از جیب و نمایشنامه هنگامی که او باعث می شود او را سخت به را پایین آورد. او اخراج شد فقط 17 بار در طول فصل به طور منظم و تا به حال تنها پنج بازی در دو سال خود را به عنوان یک نویسنده زمانی که او اخراج شده است سه بار یا بیشتر. زن و شوهر که با خط حمله که احتمالا نمی توانید به اندازه کافی اعتبار و سان فرانسیسکو را نمی خواهد بود قادر به انتقام معمول خود را ویران کردن.

جارت بل

این پرستان نمی خواهد برنده دوباره و دوباره. اما در حالی که TB12 لرز با Gisele ex-Patriot جیمی Garoppolo را ضربه بزنید درونی خود تام بردی و منجر به 49ers به یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه بازی برنده درایو است که به حق رای دادن خود رکورد بستن ششم سوپر باول تاج. و حداقل یک بار جیمی G را جلب کیسی رئیس به یک پنالتی با حساب کند.

Nate Davis

من “پیش بینی جسورانه” برای سوپر باول LIV است که 49ers QB جیمی Garoppolo در واقع می اندازد, عبور از روسای همتای پاتریک Mahomes. من می دانم آنچه شما فکر … جیمی G. انداخته است 27 می گذرد — کل — در پلی آف از جمله صرف هشت در بازی NFC قهرمانی. نمی شود آن را غیر معمول برای دیدن Mahomes پرتاب هشت می گذرد در یک درایو. اما آن را یک احساس دل و روده و یا خوانده شده در برگ های چای, اما من می خواهم بدانم اگر شما نمی بینم تهاجمی تر و توهین آمیز رویکرد یکشنبه از 49ers که خیلی موثر mauled مخالفان خود را متنوع اجرای بازی تمام فصل. هنوز هم داشتن Garoppolo افت بیشتر خواهد نه تنها ارسال یک موبایل و کامپیوتر به کانزاس سیتی, آن همچنین ممکن است لازم باشد. ما دیده ایم هفته در هفته چگونه به سرعت روسای می توانید نمره — هرگز بیشتر از خود بخشی دور گشت در برابر هوستون — و Niners ممکن است نیاز به شمع تا امتیاز خود آن را به آسانی به انجام با ماندن به شدت متعهد به زمین حمله. و برعکس ممکن است این ستاد سعی کنید به آن را اجرا کنید کمی بیشتر و حذف برخی از بار از Mahomes’ MVP بازو به جای پرتاب به دندان لیگ برتر-تاریخ تصویب defense? حمله به یک وسط اجرا دفاع به طور بالقوه بهره برداری از خطوط در سان فرانسیسکو تهاجمی مقابل می تواند سنگین سود سهام … و ميانگين کمتر توپ در هوا است.

Jori اپستاین

بر خلاف اولیه خود را postseason برنامه بازی تا کنون, 49ers در واقع قادر به برنده شدن با پاس بازی. نمایشگاه: خود 48-46 Dec. 8 پیروزی در New Orleans بالا به ثمر رساند جرم مانند ستاد. Niners مربی Kyle Shanahan نیست ترس به چوب با آنچه با این نسخهها کار و اجرای بازی در ماه ژانویه است. اما در سوپر باول در برابر 2018 MVP لیگ پاتریک Mahomes, Shanahan و شرکت. بکشد تمام متوقف می شود. Call me crazy, اما من فکر می کنم جیمی Garoppolo را به دو رقمی پاس تلاش است. عدم تطابق مشکلات مانند تنگ پایان جورج بازیگوش و بیمارستان Kyle Juszczyk را تهدید می کند.

مایک جونز

بزرگترین شگفتی خواهد بود راه که پاتریک Mahomes اجرا در سهولت برابر, بسیار خوب 49ers دفاع. آنها ممکن است پس از او اما او فقط در آن منطقه در حال حاضر که در آن او را نمی توان انکار کرد. مردم بحث در مورد Deshaun واتسون بودن مایکل جردن NFL به دلیل خمش با مشکل روبرو خواهد شد اما Mahomes در مورد رفتن کامل MJ حالت خواهد شد و تیم خود را به پیروزی چیدن و انتخاب زمانی که به صدمه زدن به 49ers با بازوی خود را و زمانی که به استفاده از تحرک خود را. حتی اگر همه چیز کمی زمان او به پیدا کردن یک راه است.

تام Chris Chavez

جیمی Garoppolo عملکرد. جیمی G تا حد زیادی middle-of-the-road کارفرمایی در NFL در این فصل اما من فکر می کنم او باید با کمال تعجب عملکرد پویا در سوپر باول — در بخش بزرگی از ضرورت. من انتظار این یکی به نوبه خود به یک بیت از یک در ضربات پنالتی که فشار بیشتری را بر Garoppolo به مهندس بزرگ نقش در این بازی عبور کنید. من فکر نمی کنم او را منجر به 49ers به برنده شدن در ذهن شما. اما من می توانم او را با قرار دادن برخی از اعداد بزرگ و تغییر “فقط یک بازی مدیر” درک است که او تا به حال بیرون آمدن از NFC عنوان بازی.

دن Wolken

بزرگترین شگفتی خواهد بود بدون گل سه ماهه اول. به دلیل آنچه که سران قادر هستند ادبانه و این واقعیت که آنها تا به حال دو هفته به قرار دادن یک gameplan هم منطق می گوید که آنها باید بیرون می آیند شلیک. اما من فکر می کنم 49ers داشتن زمان برای مطالعه Mahomes را به او برخی از چین و چروک و به نظر می رسد که او شاید دیده نشده و قبل از. من فکر می کنم آن را برای مدتی هر دو جرم به رفتن و از آن خواهد شد بدون گل به سه ماهه دوم.

دنبال USA TODAY Sports’ NFL پوشش در توییتر @usatodaynfl.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de