میامی گاردنز فلوریدا. – این 267th و نهایی بازی NFL صدمین فصل است در اینجا در نهایت سوپر باول LIV بین سان فرانسیسکو 49ers و Kansas City Chiefs.

ارسال این صفحه برای زنده تجزیه و تحلیل از سنگ سخت ورزشگاه مطبوعات جعبه و همچنین گزارشهای ویژه از رسانه های اجتماعی و هر چیز دیگری که وزوز در سوپر جمعه. این که آیا آن ستاد تعقیب خود را به عنوان برای اولین بار در 50 سال Niners به دنبال یک رکورد بستن ششم لومباردی جایزه یا جنیفر لوپز و شکیرا تاب حاصل کار دو مرحله ما رو شما پوشش داده شده در طول روز فوق العاده یکشنبه.

حاصل کار دو تیم: روسای 10, 49ERS 10

Niners TE جورج بازیگوش می شود به نام برای عبور دخالت نافی یک بازی بزرگ در پایان سه ماهه دوم. پس ما رو تنها سوپر جام چهارم به اولین نیمه نهایی در یک کراوات.

به J. Lo و شکیرا که تبدیل 43 امروز برای پپسی حاصل کار دو تیم نشان می دهد.

از ورزشگاه

ایالات متحده آمریکا امروز میامی-بر اساس گزارش خبرنگار آلن گومز به حرکت شبیه چمچه زنی در گزاف قیمت امتیاز به عنوان به خوبی به عنوان اعتراض خارج راک ورزشگاه.

Fullbacks هستند

من به سان فرانسیسکو Kyle Juszczyk که فقط گل بازی-بستن TD در حالی که برای این هفته است. ما صحبت در مورد چگونه او را به آوردن fullbacks به تازگی در NFL را در لیست گونه های در معرض خطر بازگشت به رواج است.

همچنین Juszczyk اولین دانشگاه هاروارد آلوم به نمره یک سوپر باول TD.

نمره: روسای 10, 49ERS 10

این Niners کراوات آن را تا رفتن به خود را فوق العاده backfield به همکاری برای بازی-بستن touchdown. بزرگ اجرا می شود توسط Raheem eagles report و Tevin کلمن قبل 15-حیاط TD گرفتن-و-اجرا شده توسط FB Kyle Juszczyk قبلا یک پایان برای دانشگاه هاروارد.

نمره: روسای 10, 49ERS 3

31-حیاط هریسون Butker هدف زمینه گسترش K. C. سرب capping نه بازی 43-حیاط درایو. Mahomes آمار WR سامی واتکینز دو بار در ماه مارس برای 32 متری از جمله 28-yarder که کوک در اختیار داشتن.

واتکینز در این هفته گفت که انتظار نتیجه بازی او ممکن است در نظر گرفتن 2020 فصل کردن.

Garoppolo نه در اصل در Niners برنامه

The 49ers در حال برگشت در سوپر جام برای اولین بار در هفت سال تا حد زیادی به دلیل Garoppolo بود ، اما به عنوان مایک جونز نوشت: اوایل این هفته کرک عموزاده در ابتدا خود را به هدف اصلی.

انتخاب کنید

یک بیمار-توصیه پرتاب از 49ers QB جیمی Garoppolo به پایان می رسد تا در دست سران CB Bashaud Breeland. آف گنجانده شده بود که جیمی G. 15 INT در این فصل … که ممکن است یکی از دلایلی که شما را دیده ام Niners بنابراین متعهد به زمین حمله شده است.

پایان سه ماهه 1: روسای 7, 49ERS 3

که باز دوره پرواز کرد. قطعا به نظر می رسد ما باید محکم رقابت matchup شما می خواهم انتظار از یک بازی که در آن روسای شده بودند به عنوان 1½-نقطه مورد علاقه. عجیب, هیچ نشانه ای از 49ers RB Raheem eagles report نشده است. در ارتباط باشید.

ستاد بازیکنان Mahomes

من یاد گرفتم این هفته که در شهر کانزاس بازیکنان بسیار وفادار به Mahomes چرا که او را “یکی از بچه ها” … حتی آنها تمایل به فراموش کردن او یک سوپراستار. امشب یک یادآوری است که او ممکن است این مرد به شما می خواهم را انتخاب کنید برای ایجاد یک حق رای دادن در سراسر.

نمره: روسای 7, 49ERS 3

این ستاد در حال حاضر سوار در چهار بازی متوالی, اما آن را نمی آنها را به پاسخ امروز. پس از از دست رفته خود می اندازد در ستاد’ باز کردن درایو QB پاتریک Mahomes متصل در پنج هفت برای 40 متری در اختیار داشتن و کمک به راه اندازی تیم TD با 10-حیاط اجرا شود. پس از ویلیامز تبدیل شده با 4-حیاط اجرا در چهارم با لینک مستقیم, ضربه محکم و ناگهانی Mahomes کلاه درایو با 1-حیاط اجرا شود. بازی در.

نادر هوا

یکی از داستان های مورد علاقه من برای این هفته گزارش شد به عشق بازیکنان از هر دو تیم باید برای Air Jordans. شما خواهید دید بسیاری از کفش های فرسوده توسط بازیکنان مانند Niners د نیک Bosa و روسای RB دامین ویلیامز امروز.

روند ؟

این تیم که نمرات برای اولین بار موفق به کسب هشت از گذشته نه سوپر کاسه. این پرت? 2016 شاهین که تا به حال زمان Niners مربی Kyle Shanahan خود را به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز.

نمره: 49ERS 3, ستاد 0

کوک توسط ساموئل را اجرا Niners مارس 62 متری در 10 نمایشنامه برای بازی اولین نمره 38-حیاط رابی گولد هدف زمینه.

در اینجا بیشتر در گولد به Niners’ قدیمی ترین بازیکن ما از دن Wolken نوشت که در مورد جانبازان (کسب و کار) اعصاب از فولاد در این هفته.

بیشتر در آن بازی باز تجاری

ما تام chris chavez همه آگهی جبهه امشب و فراهم می کند بینش بیشتر در مورد تجاری که منجر به kickoff.

Rookie به تماشای

Deebo ساموئل 32-حیاط اجرا برای سان فرانسیسکو است این بازی برای اولین بار است gainer. ساموئل از لحاظ فنی یک گیرنده گسترده ای اجرا می شود مثل بازگشت به زمانی که او توپ. نگه داشتن چشم در او امشب او می تواند عمده X-factor.

TE نبرد

عمده subplot از سوپر باول LIV خواهد بود که “جنگ” بین ستاره تنگ می رسد تراویس Kelce (ستاد) و تمام نرم افزار جورج بازیگوش از 49ers. بازیگوش تساوی اولین خون با 11 حیاط پذیرش است.

ستاد در اختیار گرفتن

کانزاس سیتی اولین بازی پس از کیکآف بود 7-حیاط اجرا شده توسط Damien ویلیامز. و همچنین به عنوان Niners اجرای توپ روسای نیست تقریبا به عنوان متعهد است. سان فرانسیسکو تا به حال سه 500-حیاط rushers در این فصل است. K. C. تا به حال هیچ کدام.

سکه بازی شیر یا خط …

… انجام شد 100-year-old تاسکیگی نیروی هوایی. خیلی باحال و سلام به شما آقا. ادامه مطلب

روسای طرفداران شنیده دوباره

به عنوان Demi Lovato به این نتیجه رسیدند The Star Spangled Banner, کانزاس, شهرستان طرفداران مربوط عملکرد خود را با خانه … “روسای!”

شرایط ایده آل

وجود ابر در آسمان و دمای 64 درجه اول سوپر باول برگزار خارج از منزل, از Broncos و Panthers ملاقات در 49ers’ استادیوم سانتا کلارا, کالیفرنیا,, چهار سال پیش.

NFL100 تیم افتخار

لیگ مفتخر 100 بازیکنان و مربیان شامل آن زمان تیم انتخاب شده در رابطه با NFL صدمین فصل است. اعضای عینک مارون و کت و تشخیص آنها از سالن Famers آراسته با طلا کت. جمعیت هو هنگام پرستان مربی لایحه Belichick معرفی شد. او لبخند زد گسترده پس از آن مطرح مشت خود را – انگشتان خود را تحمل خود را در سوپر باول حلقه ها (6 با میهن پرستان 2 با غول).

کوبه ادای احترام

حدود 35 دقیقه قبل از کیکآف همه بازیکنان و مربیان برای هر دو 49ers و ستاد به صف 24-حیاط خطوط در یک لحظه سکوت برای لیکرز افسانه که کشته شد, همراه با پدر و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر از یک هفته پیش تا امروز.

روسای طرفداران مصرف بیش جنوب فلوریدا?

آخرین بار روسای بازی در سوپر باول بود 1970 سوپر باول IV بین کانزاس سیتی و وایکینگها مینه سوتا (برنده توسط K. C. 23-7). نشانه های اولیه که روسای طرفداران بسیار شایع تر در این دریای سرخ کشباف از Niners’ “وفادار”. … پس از همه, آن را صرفا شده از 25 سال از سن Fran در زمان خانه های اخیر خود را لومباردی.

و tomahawk ریز ریز کردن و شعار که فقط شکست است و در عین حال یکی دیگر از نشانه خوبی.

سوپر باول LIV غیر فعال لیست

نه بازی امروز برای اشراف: QB چاد Henne, CB موریس کلیبورن RB LeSean McCoy, LB Darron لی, G, Ryan Hunter OT جکسون بارتون و G اندرو وایلی.

نه بازی امروز برای 49ers: QB C. J. Beathard WR دانته Tia, CB, afra schimming-chase Johnson, TE دانیل سکان LB Azeez Al-Shaair WR اردن متیوز و DL کوین Givens.

***

دنبال USA TODAY Sports’ Nate دیویس در توییتر @ByNateDavis

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de