سوپر باول سال 2020: Kansas City Chiefs استفاده از خیره کننده در تجمع به ضرب و شتم San Francisco 49ers برای عنوان برای اولین بار در 50 سال

میامی گاردنز فلوریدا. – موفق ترین مربی در NFL تاریخ بدون سوپر باول عنوان به دیگر صبر کنید. شهر کانزاس اندی رید که تا به حال برنده 221 بازی خود را بیش از 21 فصل در NFL در نهایت امن بزرگترین پیروزی کار خود را به عنوان روسای آمد از 10 امتیاز پایین در سه ماهه چهارم به ضرب و شتم San Francisco 49ers 31-20 در سوپر باول LIV.

پیروزی غیر محتمل تنها در شیوه ای که این اتفاق افتاد. کانزاس سیتی و آن زرق و برق دار جرم محدود به فقط 206 متری از طریق سه چهارم و آن را به نظر می رسد به عنوان اگر 49ers شد رفتن به کروز به یک پیروزی تا حد زیادی با توجه به توانایی خود را برای فشار آوردن به سران کارفرمایی پاتریک Mahomes. اما به جای گذشته هفت دقیقه تبدیل به یک کابوس به عنوان 49ers درون منفجر و روسای رسید به سه touchdowns در فینال 6 و نیم دقیقه.

در اینجا سه چیز دیگر به ما آموخته به عنوان شهر کانزاس برنده اول آن سوپر باول عنوان در 50 سال است.

1) با وجود مقدار زیادی از سختی آن Mahomes زمان

بسیاری از چیزهایی که به نظر می رسد آسان برای Mahomes. این نیست. پایین 20-10 در سه ماهه چهارم آن به نظر می رسید شانس خود را برای اضافه کردن یک سوپر باول به با ارزش ترین جایزه بازیکن از فصل گذشته رفته بود زمانی که او انداخت interceptions روز متوالی سری. اما جمعه بود و درس دادن هرگز در یک بازیکن با این نوع از استعداد است.

رو سوم-و-15 و هفت دقیقه باقی مانده و تحت همان نوع از فشار بی امان بود که او را مجبور به شرایط بد همه بازی طولانی او به نحوی در بر داشت یک راه برای فرار از یک کیسه و زیر شیروانی قرار دادن یک پا به حالت صاف پاس در عمق میدان به Tyreek هیل که تا به حال هیچ کس در اطراف او. ناگهان یک بازی است که شبیه آن را از دست داده بود و تا به حال زندگی جدید است. Mahomes آمار تنگ پایان تراویس Kelce با 1-حیاط touchdown عبور با 6:13 چپ کردم توپ را به عقب به سرعت و پس از آن راهپیمایی سران 65 متری پایین میدان هفت نقش را به یک 24-20 برتری 2:44 باقی مانده است.

Mahomes ندارد بهترین روز یکشنبه تا حد زیادی به دلیل چقدر 49ers تصویب با عجله او را تحت تاثیر قرار, اما او فقط در مورد زمانی که مناسب آن اهمیت بسیاری است. Mahomes پایان بازی 26-از-42 برای 286 متری و دو touchdowns تکمیل 10 از 15 در سه ماهه چهارم.

2) کایل Shanahan را یکی دیگر از سوپر باول از دست دادن توضیح

بسیاری از این گفتگو این هفته در اطراف 49ers’ مربی harkened بازگشت به سوپر باول سه سال پیش هنگامی که او در حمله هماهنگ کننده برای تیم شاهین که منفجر 28-3 منجر به New England Patriots. Shanahan صحبت علنی درباره این تجربه اما هرگز کاملا در آغوش این ایده است که او منفجر, بازی توسط در حال اجرا نیست فوتبال به اندازه کافی دیر به اجرا ساعت.

آن را عادلانه می گویند که 49ers فشرد مانند شاهین بود که در روز بود اما یکی دیگر از سوپر باول سه ماهه چهارم به فراموش نکنید که برای Shanahan که جرم چیزی بر روی دو دیسک پس از مصرف یک 20-10 منجر شود. هر چند 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo به خوبی به طور کلی تکمیل 20 از 31 عبور برای 219 متری آن را سخت برای توجیه خواستار پنج نمایشنامه های عبور از هشت جرقه بزند در این دو درایو هنگامی که شما یک 10 نقطه منجر شود. آن را گیج کننده به خصوص زمانی که 49ers آنقدر موفق شدند در حال اجرا توپ به طور متوسط 6.6 متری در عجله برای بازی. سان فرانسیسکو نان و کره در تمام طول سال های طولانی توهین آمیز تعادل و گرفتن توپ به آن انواع گالری اما نمی تواند پیدا کردن یک راه برای گرفتن یک لمس برای گیرنده Deebo ساموئل (3 سراسیمه و 53 متری) که همیشه ،

3) Damien ویلیامز بود X-factor

با توجه به مجموعهای از زرق و برق دار و گیرنده های این ستاد را در اختیار خود در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز که اغلب می شود تحت الشعاع قرار. اما ویلیامز بود و پر شور در این سوپر باول در پایان با 104 متری در 17 حمل و touchdown. ویلیامز به حساب همه اما 44 از روسای’ عجله متری ساخته شده و یکی از بازی بزرگترین نقش در اوایل زمانی که او تبدیل به یک چهارم-و-1 مستقیم ضربه محکم و ناگهانی است که راه اندازی شهر کانزاس اولین touchdown.

تماس کمی تعجب آور با توجه به Reid تاریخ محافظه کار بازی-تماس در بازی های بزرگ اما او فریب خورده 49ers با کمی عجیب و غریب سازند که در آن بازیکنان در backfield twirled هماهنگ قبل از رفتن به خط داد و بیداد. ویلیامز پس از آن در زمان ضربه محکم و ناگهانی شات از طریق وسط خط اول و اشراف به ثمر رساند دو نمایشنامه بعد.

ویلیامز پس از آن سرد قهرمانی برای شهر کانزاس زمانی که او در زمان handoff در اطراف سمت چپ و رایگان برای 38-حیاط touchdown با 1:12 باقی مانده است.

اگر شما عاشق صحبت کردن در فوتبال ما نقطه مناسب برای شما. Join our Facebook گروه حاکم کردن زمینهبرای تعامل دوستانه بحث و گفتگو با دیگر طرفداران فوتبال و ما NFL خودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر