خورشید به زودی درخشش دوباره در هوستون آن را باور یا نه.

پس از روزهای دلتنگ کننده پوشیده از ابر و آفتاب را به اوج طریق پاکسازی ابرها پنج شنبه – ساخت و راه را برای 48 ساعت رایگان از باران با توجه به خدمات ملی آب و هوا. اما روز شنبه است هنوز هم پیش بینی می شود مرطوب و ابری هواشناسان می گویند.

بیشتر از JAY R. JORDAN: نوجوان به ضرب گلوله در نزدیکی کتی کلانتر می گوید:

باران شانس در منطقه هوستون در حال بزرگترین در جوامع غرب از بین 45 راهرو با توجه به NWS. برخی از مناطق نزدیک به برایان/کالج ایستگاه می تواند تا 1 اینچ از بارش باران در یک ساعت اما باران های سنگین انتظار می رود به سرعت حرکت کردن و آوردن هر گونه سیل مسائل NWS کارشناسان می گویند.

یک جبهه سرد هل دادن از طریق هوستون خواهد نیروی طوفان از منطقه و آشر در کولر درجه حرارت در بالا 50s و آفتاب در روز پنج شنبه و جمعه. دماهای پایین را به 40s و 30s برای بسیاری از هوستون منطقه شمالی تر شهرستانهای انتظار نور یخ پنج شنبه شب.

Houstonians باید مزه مزه خورشید; پوشش ابر است که انتظار می رود به بازگشت به شنبه و آخرین از طریق حداقل اواسط هفته با باران و پراکنده دوش شانس چیدن بازگشت تا پنج شنبه از طریق حداقل سه.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در jay.jordan@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su