تابستان نهر بود در شکار برای آن بخش اول قهرمانی در فصل گذشته. امسال تابستان نهر را شکار.

دوم-سال مربی Kenneth کلمن خوب است در هر موقعیت.

انرژی بالا گارد Javon جکسون عرضه 19 امتیاز و Bulldogs برنده 66-59 جمعه در Kingwood برای شکست نخورده باقی می ماند در منطقه در دو سال تحت دو بار قهرمانی کشور مربی که موفق به کسب عنوان دستیار در ساحل شمالی قبل از پیشرو پورت آرتور یادبود به دولت عنوان در سال 2018 است.

“من شده است به بخشی از دولت در دو قهرمانی تیم … بنابراین این اولین بار نیست برای من و بچه ها مرتب از گرفتن قلب من, بنابراین ما قرار نیست هر گونه فشار بر خودمان” کلمن گفت. “ما بازی یک بازی در یک زمان.”

این پیروزی رو تابستان Creek No. 3 در TABC کلاس 6A دولت رتبه بندی به 27-4 کلی و 11-0 در منطقه 22-6A بازی. The Bulldogs ضرب و شتم فروتن و ازل برای اولین بار در فصل گذشته در مسیر به یک 16-0 منطقه ضبط و برنامه منطقه عنوان کلمن در اول فصل است.

نه این که کلمن را به دنبال بازگشت. او برنامه ریزی یک سفر به سن آنتونیو.

“ما واقعا نمی کنم هیچ رگه,” او گفت:. “ما بازی یک بازی در یک زمان. هدف ما این است که دولت شانزه.

“کسی از من خواست روز دیگر … در مورد ازل. مرد من فکر ازل. من فکر Kingwood.”

The Bulldogs فکر KO-ing Kingwood (18-10, 8-4) با اوایل 11-0 اجرا شود.

اما پس از در نظر گرفتن یک 11-2 منجر ایرانی قادر به لرزش کردن Bulldogs فشار و آسانسور خود را به بازی با یک 8-2 اجرا قبل از گارد Jaylon جانسون خشک یک کلاچ 3-اشاره گر با 1 دوم سمت چپ در سه ماهه اول برای 16-10 مزیت رفتن به سه ماهه دوم.

هنوز Kingwood ماند تشکیل شده و به طور خلاصه های امن 18-17 منجر با یک 8-1 اجرا برای شروع سه ماهه دوم در حالی که جکسون بود که کمی از کنترل خارج اوایل نشسته روی نیمکت با دو خطا.

جایی که او باقی مانده برای نهایی 6:40 از نیمه اول.

“او به کرات بنابراین من نمی خواهم او را به دریافت کنید که سوم ناپاک و تا زمانی که بازی نزدیک بود من خوب بود” کلمن گفت.

حتی بدون Jackson, the Bulldogs به سرعت به دست آورد که منجر شود و پس از آن هرگز دوباره ازمایش کرده. استیون Soyer پاسخ با trey, Dylon مایل خشک یکی دیگر از آنها در زمان 31-25 منجر به حاصل کار دو تیم.

اما آنها نمی دست گرفتن کنترل تا زمانی که جکسون بازگشت و با مواد منفجره بازی.

دیلن مقیاس های از دست رفته 3 از بالا و جکسون pounced تامین ارتجاعی و پرتاب آن را برای دو نفر. که بازی برانگیخته 6-0 اجرا است که تحت فشار قرار دادند تابستان نهر مزیت به 41-33. آن را تمدید منجر به 45-36 پس از سه و در نهایت منجر به میزان 12, 58-46 در چهارم.

“ما در اینجا مایل به سرعت بازی های” کلمن گفت. “بود که قصد ما از همان ابتدا و ما قادر به انجام این کار است. (Kingwood) بازی بسیار خوبی است. آنها بسیار انعطاف پذیر آنها قوی آنها بسیاری از سبد آسان اما ما قادر به سرعت آنها را تا سرعت بازی چیزی بود که ما طراحی شده است.”

Kingwood به پایان رسید با 19 گردش و نمی تواند حفظ یک ریتم برابر فشار دهید.

“این چیزی است که آنها” Kingwood مربی مونته کول گفت. “آنها واقعا خوب در آن, و آن را واقعا سخت به شبیه سازی است که در عمل و بنابراین ما انجام بهترین ما می توانیم با آن است. بچه ها من مبارزه. آنها بازی سخت است.”

ایرانی عکس 46.7% (21-از-45) از کف و تقویت تابستان نهر 42-31 اما رفت و فقط 12-از-27 (44.4%) در خط پرتاب آزاد, گم, هشت مستقیما در یک نقطه. واکر بلین رهبری راه را با 13 امتیاز و نه ریباند و بیلی گولد و تامی Neuman تا به حال 11 امتیاز هر کدام.

تابستان نهر شات 39.3% (22-از-56) و رفت 17-از-29 (58.6%) در خط پرتاب آزاد.

“این بازی” کلمن گفت: از تابستان نهر اولیه موفقیت است. “همین دلیل است که شما لازم نیست برنده شدن در یک بازی در سه ماهه اول و شما را از دست ندهید یک بازی در سه ماهه اول. Kingwood است heck از یک سنت و آنها رو بعضی از بچه ها که در حال رفتن به مبارزه سخت است. آنها در مورد به ترک است, بنابراین شما باید به آماده بازی چهار.”

Jason McDaniel یک نویسنده مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de