تابستان خواند: باید ها و نبایدها برای یک بیماری همه گیر

با چهارم جولای فقط در اطراف گوشه و بسیاری از دولت ها و جوامع آرامش بخش coronavirus محدودیت گرم و آب و هوای آفتابی خواند. اما عفونی-بیماری کارشناسان هشدار می دهند که این ویروس همچنان یک تهدید به عنوان ما بازگشت به, سفر, شنا, کباب, بستنی, مغازه ها و رستوران ها.

بنابراین چه چیزی ما نیاز به دانستن در مورد جدید کروناویروس و covid-19 بیماری باعث می شود که ما سوار بر فعالیت های تابستان? برای شروع, در حالی که برخی از مردم امیدوار بود که در تابستان ممکن است یک قطره در covid-19 موارد در بسیار به همان شیوه که آنفلوانزا محو در طول ماه های گرم “بسیاری از محققان خود را شک و تردید است که covid-19 همه گیر خواهد شد را وارد کنید و مورد نیاز فصل تابستان آرامش” فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت نوشت: به تازگی در یک پست وبلاگ. به جای “انسان زمان عدم ایمنی به SARS-CoV-2 — آب و هوا — خواهد شد به احتمال زیاد عامل اصلی رانندگی ادامه داد: گسترش سریع از رمان coronavirus در تابستان امسال و به سقوط است.”

حتی اگر covid-19 ویروس است که به عنوان حساس به آب و هوا به عنوان فصلی دیگر ویروس ها Collins نوشت که نمی خواهد به اندازه کافی به سرعت گسترش آن از طریق جمعیت در حال حاضر – به عنوان توسط اثبات گسترش سریع آن در سراسر چنین گرمسیری کشورهای مانند برزیل و اکوادور.

هنوز هم تابستان باز می کند تا فرصت های بیشتری برای فعالیت در فضای باز است که همه موافق هستند به مراتب امن تر از داخل سالن ، “ما بسیار شواهد کمی از انتقال. آن را صفر وجود دارد قطعا موارد گزارش – اما آن را بسیار پایین تر از در داخل می گوید:” گرچن Snoeyenbos نیومن های عفونی-بیماری پزشک در دانشگاه واشنگتن است.

البته ما نمی تواند خارج شود در همه زمان ها. در هنگام فرار از گرمای تابستان و mugginess داخل خانه سعی کنید تا آنجا که تهویه به عنوان امکان پذیر است و در ادامه به رعایت رفتارهای ايمن: پوشیدن ماسک نگه داشتن تعاملات مختصر و مطمئن شوید که شما بیش از حد نزدیک به افراد دیگر می گوید Bhadelia ناهید های عفونی-بیماری, پزشک و مدیر پزشکی ویژه پاتوژن واحد در بوستون مرکز پزشکی.

یک مطالعه موردی داخلی coronavirus انتقال در یک رستوران مطبوع در چین یافت می شود که حتی مردم نشسته در یک جدول مختلف از فرد آلوده آلوده شدند اگر آنها نشسته پایین از جایی که هوا مطبوع بود و باد. جداول در رستوران بودند حدود یک متر یا 3.3 پا از هم جدا و نویسندگان این مطالعه فرض شده است که قوی جریان هوا از کولر ممکن است گسترش قطرات تنفسی حامل ویروس.

“برای جلوگیری از گسترش این ویروس در رستوران ها ما توصیه می کنیم با افزایش فاصله بین جداول و بهبود تهویه” آنها نوشت.

اصول coronavirus گسترش تغییر نکرده در حال حاضر که آن را در تابستان: از آمدن به تماس نزدیک با افراد آلوده که سرفه, عطسه و یا تنفس به شدت و یا صحبت در نزدیکی شما به شمار بزرگترین خطر با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

خطر ابتلا به این ویروس از تماس نزدیک بسیار بالاتر از از دست زدن به سطوح مشترک آن را می گوید. چه چیزی باعث این روی حیله و تزویر است که “وجود دارد مقدار زیادی از داده ها نشان می دهد که حتی اگر شما لازم نیست که علائم شما هنوز هم می تواند با تصویب این ویروس می گوید:” Marilyn Roberts, یک میکروبیولوژیست در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه واشنگتن است.

با استفاده از این در ذهن, در اینجا برخی از راهنمایی از کارشناسان بهداشت و درمان به صورت مشترک تابستان شرایط و فعالیت های.

– دستشویی های عمومی. “دستشویی های عمومی در حال حاضر ناخالص” Snoeyenbos نیومن می گوید. به مسائل بدتر, آنها اغلب ضعیف تهویه مناسب. توالت های عمومی “همواره مکان های که در آن بیماری پخش شده است بنابراین آنچه که من قصد دارم به شما – شما باید در نظر انجام برای بقیه از زمان است.”

اولین پوشیدن یک ماسک و پاک کردن دست های خود را قبل از شما را در رفتن به او می گوید. هنگامی که در دستشویی, انجام کسب و کار شما و قبل از شما خیط و پیت کردن و بستن درب (در صورت وجود). Coronavirus یافت شده است در مدفوع و اگر چه آن مشخص نشده است که آیا آن گسترش می یابد به این ترتیب یک مطالعه جدید نشان می دهد که “plumes” از زمانی که برافروخته ممکن است گسترش ویروس.

هنگامی که شما انجام می شود در غرفه دستهای خود را با آب و صابون و خشک کردن آنها را با هر آنچه در دسترس است. برخی از مطالعات پیشنهاد کرده اند که هوا خشک کن به طور بالقوه می تواند ضربه های پاتوژن در اطراف اتاق اما روشن نیست که این یک منبع covid-19 گسترش یافته است. “من می خواهم ترجیحا با استفاده از یک حوله کاغذی, اما هوا خشک کن نیست به اندازه کافی از یک نگرانی برای استفاده آنها” Snoeyenbos نیومن می گوید. آیا لمس تلفن خود و یا صورت خود را در حالی که شما در دستشویی و به عنوان به زودی به عنوان شما پاک دست خود را دوباره با یک ضد عفونی کننده برای مطمئن شوید که شما نمی انتخاب کنید تا هر چیزی را از درب. همه از این انجام دهد و شما باید خوب Snoeyenbos نیومن می گوید.

به عنوان با دیگر فضای سرپوشیده نیست رفتن به دستشویی شلوغ و اگر از آن جایی که ممکن است مشغول به دنبال نوعی از نظارت برای کنترل ازدحام.

– رستوران. خطر در رستوران ها از دیگر مردم نه غذا می گوید دونالد Schaffner مواد غذایی میکروبیولوژیست در دانشگاه راتگرز. به تاریخ وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که کسی قرارداد coronavirus از طریق مواد غذایی ،

اگر شما در حال رفتن برای غذا خوردن بیرون takeout به شمار بالاترین خطر است. ناهار خوری در یک رستوران بسیار ریسک زیرا این شما قرار می دهد در نزدیکی به افراد دیگر. سرور خود و دیگر کارکنان باید با پوشیدن ماسک و ایده آل بنابراین باید به کاربران زمانی که آنها در حال غذا خوردن, Schaffner می گوید.

غذا خوردن در خارج بهترین گزینه است, آن را به عنوان اجازه می دهد تا برای تهویه طبیعی و ممکن است به شما فضای بیشتری برای اجتماعی فاصله می گوید: Saskia Popescu یک عفونت-پیشگیری و اپیدمیولوژی در دانشگاه جورج میسون. حتی خارج از این مهم است که وجود دارد مقدار زیادی از فضای بین جداول و اتاق سرور برای حرکت بین آنها را بدون گرفتن بیش از حد نزدیک است. زمان صرف شده در نزدیکی به دیگران بخشی از خطر معادله بنابراین شما نمی خواهید به معطل شدن بیش از حد طولانی پس از وعده غذایی خود را.

– مسیرهای دوچرخه سواری و دیگر ورزش در فضای باز و لکه های. شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در رسانه های اجتماعی و محله تابلوهای پیام در مورد خطر ناشی از افرادی که ورزش تنفس به شدت بدون ماسک. اما عفونی-بیماری کارشناسان می گویند که اگر شما در خارج هستند و نگه داشتن فاصله مناسب خطر در اینجا است که در واقع بسیار کم است.

اگر چه در اروپا آزمایش که رفت و ویروسی در اوایل سال جاری نشان می دهد که افرادی که در حال راه رفتن در حال اجرا و یا دوچرخه سواری می تواند گسترش قطرات دورتر از شش فوت پژوهش نبود کارشناسی و یا منتشر شده در یک مجله و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار توسط کارشناسان بهداشت عمومی برای عدم درک توانايی انتقال. اساسا در خارج از منزل در غیر محیط شلوغ شما بعید است که به یک “حداقل عفونی دوز” دانشگاه کلمبیا virologist آنجلا راسموسن گفت: Vox.

حتی اگر آنها با پوشیدن یک ماسک قرار گرفتن در معرض خود را به مردم در حال اجرا و یا دوچرخه سواری توسط شما بسیار مختصر و است که باعث کاهش خطر Popescu می گوید.

– بازارهای کشاورزان. بهترین شیوه در اینجا می آید پایین به برخی از اصول اساسی: هر کس باید با پوشیدن ماسک و ترتیبات غرفه و خطوط باید اطمینان کافی اجتماعی فاصله, Schaffner می گوید. “من می خواهم به دنبال نوعی از کنترل جمعیت است.” وجود دارد باید منظم جریان که در آن شما در آمده اینجا و پیاده روی در یک راه الگو و خروج وجود دارد او می گوید.

خطر چیدن coronavirus, از, تازه, تولید, حداقل, Schaffner می گوید. “تا آنجا که ما می دانیم وجود دارد هیچ مستند موارد انتقال از مواد غذایی است.” حتی پس از آن را به ارزش آن را برای چیزهایی که به طور مرتب به طوری که فروشنده دستگیره های تولید پوشیدن دستکش و مراجعان را لمس نمی مواد غذایی تا زمانی که آن را خریداری کرد. “آیا شما می خواهید کسی که چیدن تا پنج سیب برای پیدا کردن کامل یک ؟ احتمالا نه” Schaffner می گوید. در هر صورت شستن مسائل خود را هنگامی که شما آن را به عنوان شما باید انجام دهید حتی زمانی که در یک بیماری همه گیر.

– سفرهای جاده ای با کسی خارج از خانواده خود است. یک ماشین است که یک فضای محدود و اگر شما در یک سفر جاده ای شما احتمالا های که فضا را برای چندین ساعت است که باعث می شود آن را در معرض خطر فعالیت ناهید می گوید. شما می توانید به کاهش خطر با باز کردن پنجره ها با پوشیدن ماسک و فاصله خود را از هم جدا اگر شما می توانید (اگر شما دو نفر در ماشین باید یکی از آنها را به سوار شدن در صندلی عقب در سمت مسافر) او می گوید:. اما اگر شما یا کسی که شما با زندگی می کنند در معرض خطر دسته شما احتمالا باید درایو به طور جداگانه در هنگام سفر با یک غیر عضو خانواده.

هتل ها و دیگر محل سکونت. هتل Airbnbs و مشابه دیگر اجاره مسکن باید به عنوان یک خطر متوسط ناهيد می گوید. به عنوان طولانی به عنوان ملحفه ها تمیز هستند و سطوح شده است ضد عفونی شما بسیار بعید به گرفتن coronavirus در اتاق خود را. این تعامل با افراد دیگر که در برخواهد داشت خطر است. “شما در حال ترک خانه و پتانسیل برای اجرا به دیگر مردم,” او می گوید. این تعاملات با دیگر مردم به خصوص اگر آنها از مناطق که در آن coronavirus نرخ بالا هستند که مطرح خود را بزرگترین خطر در هتل ها.

کارشناسان توصیه شما به جلو تماس بگیرید و بپرسید چه اقدامات در محل برای آماده اتاق و یا اجاره محل و چه مدت آن بوده است از آنجا که آخرین مهمان. درخواست برای یک اتاق است که هیچ کس در آنجا ماند در به تازگی یک مطالعه نشان داد که تحت شرایط آزمایشگاهی این ویروس می تواند حداکثر به مدت 72 ساعت در سطح Snoeyenbos نیومن گفت. “اگر زمان کمتر از آن من را در نظر پاک کردن سطوح سخت مانند کنترل از راه دور سوئیچ نوری لوله ها و…. وجود ندارد نگرانی های عمده ای در مورد منسوجات یا ملافه,” او گفت:. آژانس حفاظت از محیط زیست را نگه می دارد یک لیست از مواد ضد عفونی کننده محصولات مناسب برای استفاده در برابر coronavirus.

نحوه پیدا کردن هتل ها در حال نظارت بر کارکنان برای coronavirus – ایده آل وجود دارد باید روزانه دما چک و هر کارمند به خوبی احساس نمی باید به کار نمی آیند و یا باید به خانه فرستاده شده حق دور. و البته مطمئن شوید که کارکنان خواهد شد با پوشیدن ماسک.

همانطور که برای رفتار خود را در هتل ها و جلوگیری از زمینه های مشترک – آیا در جمع لابی و یا دیگر فضاهای مشترک و دستهای خود را پس از دست زدن به چیزهایی که در این بررسی در منطقه است.

و دوباره زمانی که شما به عقب بر گردیم به شستن دست های خود را و پاک کردن بالا-سطوح تماس. Snoeyenbos نیومن می گوید.

– کباب کردن ممنوع است. کباب را می توان بسیار بالا و خطر فعالیت به گفته کارشناسان از آنجا که آنها معمولا تشکیل شده است از مردم فرز کوره – و چیپس و نوشیدنی منطقه و اجتماعی در تماس Snoeyenbos نیومن می گوید. آن را سخت به پوشیدن ماسک در این وضعیت چرا که مردم در حال خوردن و نوشیدن. و مردم به طور معمول نوشیدن الکل در کباب کردن است که بیشتر باعث افزایش خطر است.

“اکثر مردم زمانی که آنها نوشیدنی تمایل به ایستادن نزدیک و صحبت کردن با صدای بلند و هر دو از آن چیزهایی افزایش خطر انتقال” Snoeyenbos نیومن می گوید. الکل نیز باعث کاهش مهار و پس از نیت خوب در مورد اجتماعی فاصله می تواند تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته است. اگر وجود دارد برای رفتن به نوشیدن “شما نیاز به واقعا صادقانه در مورد چقدر شما در حال رفتن به نوشیدن و چگونه آن را تحت تاثیر قرار خود را در گروه پویا.”

اگر شما در حال رفتن به میزبان یک چهارم جولای, کباب, شما باید برخی از نوع دقیق برنامه در محل برای اطمینان حاصل کرد که مردم نمی تواند بیش از حد نزدیک (و یا بیش از حد مست). یک راه این است که به نگه داشتن آن کوچک به طور گسترده ای گسترش صندلی و میز و مردم اختصاص مکان برای نشستن و اویختن. جلوگیری از به اشتراک گذاشته ظروف و لازم نیست که جمعی شیب اما به یاد داشته باشید که خود را بزرگترین خطر این است که فرد در کنار شما و نه غذا Schaffner می گوید.

– کمپینگ. اگر شما کمپینگ با مردم زندگی می کنند و شما در واقع فقط مصرف خانه خود را به مکان های مختلف و خوب است, Snoeyenbos نیومن می گوید. اکثر campsites ارائه خوب بافر بین شما و دیگر کمپینگ گروه و این را نیز خوب می شود. اگر شما کمپینگ همراه با مردم دیگر شما می خواهید را به مطمئن شوید که برای نگه داشتن شش پا فاصله حکومت. که به معنی جدا کردن چادر و برخی از برنامه های در مورد چگونه شما اجرا اجتماعی فاصله به خصوص برای شرایط مانند غذا خوردن یا نشستن در اطراف آتش اردو که در آن از آن آسان است به لغزش. همانطور که برای استفاده از حمام عمومی در اردوگاه زمینه های بالا را ببینید.

– شنا (استخر دریاچه ها و اقیانوس ها). هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان می دهد که coronavirus طریق انتقال آب به طوری که خطر از شنا که آیا آن یک دریاچه یا ساحل است که از تعامل با افراد دیگر در خارج از آب Popescu می گوید.

رختکن و داخل دوش نزدیک فضاهای محدود که بهترین اجتناب شود.

در حالت ایده آل, استخرها و سواحل عمومی باید ارائه برخی از نوع کنترل جمعیت برای کمک به مردم ماندن شش پا از هم جدا, که آیا در استخر, سکس در ساحل و یا نشستن در امتداد لبه از آب (به جز اعضای خانواده که با هم می تواند باشد). این ممکن است به معنای داشتن علامت یو پی اس برای یک استخر به منظور محدود کردن تعدادی از مردم با استفاده از این فضا در یک زمان و یا می تواند به این معنی مارک کردن در یک استخر یا ساحل فضاهای که در آن مردم خود را زمین بگذارند و حوله و سالن مورد زمانی که آنها در آب است.

– زمین بازی. زمین بازی یک وضعیت که در آن بسیار وجود دارد اجماع در مورد آنچه به انجام Snoeyenbos نیومن می گوید. یک مسئله در اینجا او می گوید: این است که یک کودک با کروناویروس لمس میله های میمون و سپس فرزند خود را لمس میله های میمون و سپس صورت خود را. “بچه ها واقعا فقط قابل اعتماد نیست در مورد لمس کردن چهره خود,” او می گوید به همین دلیل است که در بسیاری از مناطق که در آن همه گیر شده است و شدید و زمین های بازی بسته شده اند.

هنوز هم بزرگترین خطر است که احتمالا تعامل با دیگر کودکان یا بزرگسالان در زمین بازی است که شما می خواهید برای محدود کردن. CDC و دیگر گروه سلامت در حال حاضر گفت: بعید است – اما غیر ممکن نیست – برای دریافت با آلوده coronavirus از سطوح آلوده رابرتز می گوید. که بدان معنی است که خطر از کودک خود را از دست زدن به تجهیزات زمین بازی است که احتمالا نسبتا کم اما نه صفر. این است که واقعا یک فرد تصمیم رابرتز می گوید. اگر شما اجازه می دهد تا کودک خود را برای رفتن به زمین بازی او توصیه می کند تا شما را به نظارت بر آنچه آنها انجام دهید و مطمئن شوید که شما رو دستمال مرطوب و یک وسیله برای شستن دست های خود را پس از آن.

– بازی تفریحی. این که آیا شما در حال بازی تنیس, ترشی توپ یا توپ bocce چیزهایی به فکر کردن در مورد نگه داشتن شما فاصله اجتماعی و اجتناب از بسیاری از دست زدن به اشیاء به اشتراک گذاشته ناهيد می گوید. نگه داشتن برخی از ضد عفونی کننده های نزدیک به نگه داشتن دست های پاک و استفاده از تجهیزات خود را به جای به اشتراک گذاری. به عنوان طولانی به عنوان شما می توانید آن را احتمالا کم خطر است. چوب بازی که در آن بازیکن می تواند با فاصله شش پا از هم جدا و جلوگیری از بازی های مانند والیبال یا بسکتبال که در آن بازیکن را به تماس و هر کس با استفاده از توپ همان (و به طور بالقوه تنفس بیش از آن.)

– مغازه بستنی. شواهدی وجود دارد که coronavirus زنده می ماند بهتر است در درجه حرارت پایین بنابراین از لحاظ تئوری این امکان وجود دارد که اگر کسی با covid exhales به فریزر مورد شما می تواند در معرض از طریق بستنی, اما به شما می خواهم به چوب آن تا بینی خود را خیلی زود پس از Schaffner می گوید. حتی اگر وجود دارد برخی از بازدم ویروس در بستنی “آن را ناخالص به فکر می کنم اما هیچ شواهدی وجود دارد که آن را گسترش می یابد که راه” او می گوید. بزرگترین خطر – دوباره – در حال رفتن به افراد دیگر در فروشگاه. فروشنده باید با پوشیدن یک ماسک و شما نیاز به نگه داشتن فاصله خود را از دیگر کاربران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>