زمین قند پلیس گفت: آنها باور دارند که یک مرد به ضرب گلوله کشته و همسر خود را کشته و 11 ساله و پسر چهار شنبه قبل از رانندگی به سن مارکوس که در آن او حمله خود را بالغ دختر به ضرب گلوله خود را در خارج از کسب و کار در جای دیگر در Guadalupe County, پلیس گفت:.

ریچارد جیمز لوگان و 53 و دیانا لین, Logan, 48, تا به حال زندگی می کردند با کودک در 85200 جلوگیری از شب نور درایو. بامداد سهشنبه در 6:30 صبح Guadalupe County, مقامات مطلع زمین قند پلیس که ریچارد لوگان بدن خارج یک کسب و کار مرده از آنچه در ظاهر به خودکشی.

شکر زمین افسران در طول صبح در تلاش برای ورود به خانه در شب نور به اطلاع خانواده در مورد مرگ این مرد است. آنها نمی تواند به داخل تا 1 بعد از ظهر هنگامی که یک دوست خانوادگی به نام همسایه برای باز کردن درب, پلیس گفت:. آنها زن و کودک داخل بدن.

پلیس گفت: آنها بر این باورند ریچارد لوگان سوار به سن مارکوس و جسمی حمله خود را بالغ دختر که حضور کالج وجود دارد. این حمله گزارش نشده است به پلیس.

ریچارد لوگان گزارش شات خود را در محل دیگری در شهرستان, اما شکر زمین پلیس ارائه می تواند یک نقطه دقیق. تفنگ بهبود در صحنه از مرگ اعتقاد بر این است به همان یک مورد استفاده برای کشتن همسر خود و پسر, پلیس گفت:. آزمایش پزشکی قانونی در حال بررسی.

لوگان مشغول به کار به عنوان رئیس اجرایی برای حمله و فقر و غیر انتفاعی ایجاد شده در سال 2011 است که ارائه می دهد برنامه های اجتماعی از قبیل تعمیر خانه طرح کلاس های ESL و آمادگی شغلی آموزش.

“حمله فقر خانواده در شوک است برای یادگیری این فاجعه مربوط به ما اجرایی ریچارد لوگان و خانواده اش” با توجه به اخطار در بالای وب سایت شرکت. “ما در حال همکاری با محققان و انتظار برای اطلاعات بیشتر به عنوان ما سعی می کنیم به این روند از دست دادن با ما کارکنان و داوطلبان و جامعه است. لطفا نگه داشتن در حمله فقر کارکنان و همه درگیر در نماز خود را.”

جولیان Gill دیجیتال خبرنگار در هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | julian.gill@chron.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im