مبهوت از coronavirus یک شهر دانشگاهی به آرامی بیدار به یک حقیقی جدید عادی

BLOOMINGTON, Ind. – شکستن بهار beckoned پرواز بودند رزرو شده است. اما با یک ایمیل رسمی پس از دیگری از آن همه شروع به فرو ریختن.

در دانشگاه ایندیانا گل سرسبد دانشگاه با بیش از 30 ، 000 دانش آموزان در مقطع کارشناسی کلاس های آنلاین نقل مکان کرد. دانش آموزان با عجله بسته بندی شده و نقل مکان به خانه پدر و مادر خود را تازه کشف شده خود را آزادی گاو دور. برخی از آنها در سمت چپ رشته و دور از خانه.

چیزی گذرا به هر حال در مورد یک شهر دانشگاهی. این چهار سال حباب بین دوران کودکی و مسئولیت اما لحظات و خاطرات در داخل آن برای همیشه لطفا برای آخرین. کالج است که بیش از هر چیز یک تجربه جمعی. این محل mentorships و ازدواج اخوت و تیم. زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس پاره که حباب دل شکستگی در زمان بیش از این شهر در یک موج است. این شهر نه تنها خاموش کردن آن و خالی کردن.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی در صندوق پستی خود را: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر.

بعد از کلاس لغو شد آمد غیر قابل تصور: مارس جنون. رسیتال. پژوهش. فارغ التحصیلی. رفته است. رفته است. رفته است. رفته است.

روز بلد با هم. زمان plodded ،

یک گوزن loitered در مقابل باغ در خیابان پس از خفه با اتومبیل. این شهر را مربع ترسناک خالی از سکنه. این redbuds نمایاندن اما در سنگ آهک ساختمان بسیاری از درهای قفل شده بودند. حتی به عنوان سبزی فنر به زندگی در این شهر احساس مرده است.

در یک محل که در آن بسیاری از احساس شکست ناپذیر دانش آموزان دست و پنجه نرم برای ایجاد حس جای خود را در یک حقیقی جدید قفل-کردن جهان به عنوان یک روستایی شهر کالج trudged از طریق این مرحله از غم و اندوه.

کالج گیری: Coronavirus می تواند تغییر که در آن دانش آموزان به دانشگاه بروید و اگر آنها در تمام

سهشنبه, مارس 10: Coronas در سراسر

ایندیانا موارد: 10 // مرگ و میر: 2

ایالات متحده در مورد: 936 // مرگ و میر: 31

یک گروه از زنان با تکیه بر نوار در تقریبا خالی تصویری سالن.

کالیفرنیا به تازگی اعلام کرد آن کلاس خواهد حرکت می کند اما در اینجا در میانه امریکا آنها هنوز هم در جلسه. IU از بهار بود فقط روز دور.

“و یک تاج برای شما بیش از حد ؟” متصدی بار پرسید: unamused.

“بله لطفا” یکی از آنها منتظر بودند. یک زن پشت سر او کاهش یافته و آهک با شکوه او تاج بطری اجازه دادن به آن را با صدای تلپ به طبقه. دوست او در زمان خود او آهک و مستقر آن در بالای دختر بطری.

به عنوان گروه sauntered به غرفه خود را در نور کم یک زن برگزار بطری خود را در هوا.

“یک تاج برای جلوگیری از coronavirus!” او گفت:. همه خندید.

چهار شنبه, مارس 11: شستن دست ها

ایندیانا موارد: 11 // مرگ و میر: 2

ایالات متحده در مورد: 1,205 // مرگ و میر: 37

یک دانش آموز lathered دست او را در یک Ballantine سالن حمام, دو روز قبل از IU توقیف درهای خود را. او soaped هر انگشت از دست چپ و سپس سمت راست و سپس مالیده کف دست خود را با هم در یک زمان.

او شستشو داده squirted یکی دیگر از دسته علف و غیره از صابون و سپس شروع lathering یک بار دیگر.

راضی او در هر دو دست خود را و تبدیل به دختر همسایه نزول است.

“کوروناویروس” او گفت: برگزاری پاک دست در هوا مانند یک جراح. “نمی تواند بیش از حد مراقب باشید.”

پنج شنبه, مارس 12: یک روز دیگر آقای پاک

ایندیانا موارد: 12 // مرگ و میر: 2

ایالات متحده در مورد: 1,598 // مرگ و میر: 41

یک خریدار سبد خرید clattered با غیر فاسد شدنی قوطی های مواد غذایی. او در نگاه قفسه – یکی تنهاست, اسطو خودوس عادی, بطری آقای پاک کردن چشم که گفت: “انتخاب من و من به محافظت از خانواده خود را.” شاید یک روز دیگر آقای پاک است. کاغذ توالت ،

کاغذ توالت بخش خالی بود – اما در اینجا آمد خارج کارمند آرون کوک و یک پالت از 2-طبقه.

یک زن برداشت دو بسته و گفت: “فقط در مورد.”

یک زن و شوهر تبدیل راهرو. “ما برخی فقط در مورد.”

آنها برداشت رول درست کردن پالت.

جمعه, مارس 13: علائم شبه آنفولانزا

ایندیانا موارد: 15 // مرگ و میر: 4

ایالات متحده در مورد: 2,163 // مرگ و میر: 49

کالج مرکز خرید خالی بود. چند سالمندان مردمی و دانش آموزان در ماسک های سرگردان در اطراف به دنبال با احتیاط. هیچ یک بحث کوچک. این بیچهره, H&M, مانکن های خیره شد ،

حمام و بدن کار می کند فرار از دست عفونی. “اما ما هنوز صابون” فروشنده گفت. “مردم در حفظ و فراموش کردن آن است.”

1 a. m. آن آرام بود. Ubers نمی بکشد تا به مرکز شهر میله را انتخاب کنید تا دختران مغولان در کفش پاشنه بلند. هیچ خط تاکو بل. تنها دو نفر نشسته در Z&C رستوران سوشی خنده. یکی از چراغ ها در دانشگاه یاد نمونه گیتس بود.

یک دانش آموز رفت و به مرکز بهداشت دانش آموز با علائم شبه آنفولانزا. یک پرستار با ارسال یک آزمون برای coronavirus به یک آزمایشگاه خصوصی. دانش آموز رفت و به انزوا در خانه.

یکشنبه, مارس 15: او از دست رفته او را آخرین روز

ایندیانا موارد: 26 // مرگ و میر: 7

ایالات متحده در مورد: 3,501 // مرگ و میر: 62

به عنوان او به خارج از هواپیما ماریسا آرنولد خاموش کردن حالت هواپیما و بررسی تلفن خود را. او این خبر را از طریق یک تصویر از یک ایمیل از دانشگاه رئیس جمهور.

او می خواهم به احساس آن اتفاق می افتد اما تحت فشار قرار دادند آن را به پشت ذهن او. در حال حاضر آن را رسمی: کلاس های در حال حرکت بودند حاضر.

او هرگز یکی برای نشان دادن احساسات خود را — حداقل نه غمگین آنهایی که — اما او می تواند احساس اشک.

وجود دارد می تواند هیچ “سیندرلا” عملکرد باله بود که ماه در آن کار می کند در حال حاضر. بیشتر goofing با دوستان قبل از کلاس باله. هیچ فرد کمک از مدرسان. او می خواهم که برای رسیدن به رقص تنهایی در آپارتمان خود را از طریق زوم.

ماریسا شد homeschooled در دبیرستان بنابراین این قرار بود اولین بار او را به راه رفتن در سراسر یک مرحله در فارغ التحصیلی. در حال حاضر شاید که نه هر دو.

“با تشکر برای همه خاطرات” همکار ارشد باله دانشجو پیامک در گروه خود را چت.

ماریسا شده بود در کالیفرنیا برای استماع امید به رقص حرفه ای در کسب و کار است که در حال حاضر تا به حال هیچ آینده نزدیک است. او می رقصید برای حدود پنج دقیقه — فقط یک ترکیب یا دو قبل از این که مدیر مجبور به اجرا کردن برای جلسه دیگری.

“ما با شما تماس” کارگردان گفته بود.

“آن خواهید بود خوب,” او مادر cooed از طریق تلفن به عنوان ماریسا راه می رفت به او در کنار دروازه گریه.

ماریسا آن را نمی دانند اما او تا به حال از دست رفته خود را آخرین روز مدرسه است.

سهشنبه, مارس 17: ‘آنها لگد من’

ایندیانا موارد: 39 // مرگ و میر: 10

ایالات متحده در مورد: 5,664 // مرگ و میر: 97

اردن Arnette ایستاده بود در خارج رایت چهارگوش صبح روز سه شنبه یک نورد-آبی جعبه تخم مرغ فوم تخت, دائم الخمر جمع شده در زیر بازوی خود را.

“S – – -” او گفت:. “آنها لگد به من.”

اردن یک تاریخ و یک ساکن دستیار. IU تصمیم به بستن در پردیس مسکن به معنای نبود او فقط از یک مکان به مکان زندگی می کنند اما از یک کار به عنوان به خوبی.

‘شما گذاشته است. با عرض پوزش’: زمانی که coronavirus بسته کالج, دانشجو کارگران مشاغل از دست رفته

او schlepped اموال خود را به اجاره خاکستری نیسان و پر فوم دائم الخمر در تنه است. اردن یک فیلم مهم که می تواند کلاس های خود را آنلاین. چگونه خواهد اساتید سوئیچ را در دو هفته ؟

او رفت و برگشت به محل اقامت خاموش سالن از پله ها بالا و گذشته سرپرستی تابلوهای اعلانات. در گذشته رول کیسه زباله جاسوس بر روی زمین است. گذشته از چوب جامد درهای خود را بسته ساکنان هفته گذشته اتاق هنوز هم پر از لباس و مینی یخچال و کتاب های درسی.

همه آنها فکر آنها خواهد بود به زودی.

جمعه, مارس 20: جدید الاستیک برای ماسک های قدیمی

ایندیانا موارد: 124 // مرگ و میر: 12

ایالات متحده در مورد: 17,439 // مرگ و میر: 230

بین بیماران و مدارک Mary Jo Shaughnessy نشسته در ماشین آلات.

یک پرستار در واحد بهداشت مرکز Shaughnessy وظیفه بود در ماه ژانویه با اتصالات مراقبت حاد کارکنان با ماسک. اما به عنوان coronavirus گسترش او تصمیم گرفت هر عضو هیات باید نصب شده است.

Shaughnessy از جیبش جعبه ماسک چپ بیش از 2009 H1N1 شیوع. او به نام هر یک از اعضای ستاد به قرار دادن بر روی یک ماسک و اسپری saccharine آئروسل در اطراف آنها. اگر آنها می تواند طعم آئروسل او می دانست که ماسک ندارد و به اندازه کافی امن.

زمانی که Shaughnessy بستهای جعبه دیگر از ماسک و قرار دادن یکی در بهداشت و درمان کارگران صورت الاستیک جامعی. آبی گروههای خشک شده بودند و سخت. هر بار که او آنها را بر روی کسی آنها را شکستن.

او شمارش 200 ماسک با شکننده الاستیک — بیش از حد بسیاری به فقط پرتاب کردن. بنابراین Shaughnessy بريدن چرخ خیاطی خود را به کار و شروع به کوک جدید الاستیک بر روی ماسک.

یک دستگاه دوخت? چگونه خود را, ماسک صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus

ماسک های او خواهد بود نشستن به عقب یو پی اس در مورد ماسک دیگر اجرا کنید. Shaughnessy هیچ ایده زمانی که ماسک های او را کشیده و از ذخیره سازی اما او امیدوار است آن را به زودی.

دانشجویی که برای بازدید از مرکز بهداشت مارس 13 با علائم کردم نتایج: مثبت.

روز شنبه, مارس 21: ‘ویروس زندان’

ایندیانا موارد: 199 // مرگ و میر: 26

ایالات متحده در مورد: 23,710 // مرگ و میر: 298

او در روز 62 نظارت coronavirus اما روز 11 پناه در خانه خود را. پس از یک هفته از hunching بیش از یک جدول در حالی که کار از خانه گراهام McKeen, IU, دستیار مدیر عمومی و بهداشت محیط, راه اندازی یک بیماری همه گیر پاسخ آزمایشگاه در اوقات فراغت خود را به اتاق خواب. او بريدن میز قدیمی خود از زیرزمین و بخواهند صفحاتی دوباره مرتب کردن اتاق. تخت مسدود شده درب.

اکثر روزها او در sweatpants. روز دیگر آن را Cookie Monster, تراش. همسر خود به نام اتاق “ویروس زندان است.”

سه مانیتور و تلویزیون به دنبال اخبار 24 ساعته در coronavirus.

کوچک کالج ها در حال تماشای بیش از حد: آنها در حال حاضر در آستانه. در حال حاضر coronavirus را تهدید می کند وجود خود را

مانند چیزی کشیده از یک هکر مخفیگاه نقطه از نقشه های ایندیانا و جهان را پر صفحه نمایش. نقشه جدولها گروه های آسیب پذیر و تراکم جمعیت. تیتر “ایتالیا رکورد بزرگترین واحد-روز پرش در coronavirus موارد” نوشته شده بود در پررنگ در زندگی می کنند سی ان ان پخش. مرگ عوارض صعود کرد.

“ما در یک قلمرو جدید” McKeen گفت. “و ما فقط در حال رفتن به دیدن رشد نمایی.”

دوشنبه, مارس 23: پدر, روز مراقبت

ایندیانا موارد: 361 // مرگ و میر: 44

ایالات متحده در مورد: 42,751 // مرگ و میر: 519

فرشته اسکبدو تا به حال کار های مختلف در حال حاضر. این IU کشتی کج فصل بود. در حال حاضر سر مربی تیم هماهنگ کوچک اما دلهره آور برنامه: “Daddy Day Care.”

او رنگی, عکس از پری دریایی کوچک. او کمک کرد تا بچه ها خود را یاد بگیرند که به دفعات مشاهده شده است. ملاکی بود تا 30 و Saniyah رسیده بود 15. آنها می شده است revisiting the ABCs.

او بازی های زیادی از پسر بد. کتب عهد عتیق و Saniyah 4 و 3 تا لباس پوشیدن و در قدرت رنجر لباس. آنها پاره اطراف خانه به عنوان او وانمود به دور خود را ابرقدرت. او در نهایت دستگیر و محکوم به زندان در یک گوشه.

اسکبدو بود چهار آمریکایی سه بار ده بزرگ قهرمان و یک NCAA قهرمان ملی. زمانی که او در زندان خود را بچه او را ضرب و شتم ،

دوشنبه شب ملاکی صعود بر روی پدر خود را از دامان. او می خواهم او را گرفتار دوباره خیره به تلفن خود را.

“پدر شما در حال تماشای کشتی.”

هیچ سقوط ورزش ؟ عمده کالج فوتبال برنامه می تواند از دست دادن میلیاردها دلار درآمد اگر هیچ فصل ایفا کرده است

بنابراین تصمیم بر آن شد. اسکبدو شده از حصیر به اندازه کافی بلند.

“من می خواهم به شما برخی از حرکت های,” او گفت: کتب عهد عتیق.

اسکبدو به نام همسرش. او نشان داده ساده دو پا takedown او به دنبال یک جبهه headlock.

سپس آن را ملاکی را به نوبه خود. او سوار اسکبدو به زمین او به عنوان آینه پدرش مانور.

“پین!” Saniyah yelped علامت 4 ساله پیروزی بر یکی از مهمترین و تزئین کشتی گیران در ایندیانا تاریخ است.

اسکبدو همیشه تلاش می کند به نگاه مثبت. خود را در چشم انداز جدید در سمت کوچک, اما آنها سریع است. آنها فاقد نظم و انضباط, اما آنها تا به حال یک خام سرسختی است.

“من قصد دارم به یک قدرت بهتر رنجر” در حال حاضر ملاکی گفت.

دوشنبه, مارس 23: رشته در پردیس

ایندیانا موارد: 361 // مرگ و میر: 44

ایالات متحده در مورد: 42,751 // مرگ و میر: 519

امان کانت در زمان حال در حال حاضر به رفتن را از طریق لیست سطل خود را برای ترم آخر در بلومینگتون: پیاده روی B-خط دنباله نشسته در پردیس باغ, غذا خوردن, takeout از یکی از رستوران های مورد علاقه خود را جشن.

کانت به نام پدر و مادر خود را تقریبا هر روز و نگران چگونه coronavirus را از طریق هند است. یک دانش آموز از New Delhi, او نمی تواند به خانه. محدودیت های مسافرتی را در جای خود و از آن خواهد شد بسیار خطرناک برای پدربزرگ و مادربزرگ او وجود دارد به هر حال.

او یکی از آنهایی که خوش شانس. او هنوز هم تا به حال جایی برای اقامت در خارج از دانشگاه و دوستان در اطراف او. برخی از دانشجویان بین المللی گرفتار شده بودند با هیچ جایی برای رفتن.

“این قطعا یک زمان دشوار برای بسیاری از ما,” او گفت:.

اولین روز آفتابی در یک هفته کانت تصمیم او نمی خواهید به دست یکی از ناب ترین IU خاطرات. او رهبری با دوست دختر خود را به یاد نمونه گیتس که برای بسیاری از درب جلو به دانشگاه.

او خواست پدر و مادر او در آنجا بودند با او با سلاح های خود را در اطراف کمر خود را, اما این کار را انجام دهد.

دو مطرح در کنار سنگ آهک قوس و کانت با لبخند در دوربین های برگزاری یک نشانه صلح.

کلیک کنید.

روز شنبه, مارس 28: کمی 500 quals

ایندیانا موارد: 1,510 // مرگ و میر: 121

ایالات متحده در مورد: 121,105 // مرگ و میر: 2,039

آن را کمی 500 تحصیلی بعد در بلومینگتون و حقه در لایحه آرمسترانگ ورزشگاه شد و خالی شد. “کمی پنج” تساوی 25,000 طرفداران به بلومینگتون هر سال برای بزرگترین دانشگاهی مسابقه دوچرخه سواری در کشور و بزرگترین حزب آخر هفته از سال است. اما در این quals بعد وجود نداشت و همهمه از اضطراب روروک مخصوص بچه ها و یا وزوز از هیجان فارغ التحصیلان. زمین چمن بود و بکر. رتبه بندی شد و کم نور. IU junior کریس Motia جیبش قرمز خود را Schwinn. او سوار گذشته جمعیت کوچکی در بازی آبجو شیرجه رفتن. به نظر می رسید مانند یک بازی از ترحم به جای جشن.

Motia sped گذشته یک گروه از دختران است.

“مبارک quals” او نامیده می شود ،

“Awwwwww” آنها پاسخ داد.

Motia pedaled در اطراف مسیر و تحویل دوچرخه به خیالی هم تیمی. او حوصلگی در اطراف چرخ عقب و در حالی که گام پریدند پشت در. یکی دیگر از انتقال موفقیت آمیز.

زمانی که او جاروب دور نهایی او دامان Motia cruised به خط پایان. او پمپ مشت خود را به هوا.

یکشنبه, مارس 29: احزاب نیست, ضروری

ایندیانا موارد: 1,781 دفاع کند گرفته شد // مرگ و میر: 135

ایالات متحده در مورد: 140,223 // مرگ و میر: 2,431

“احزاب در نظر گرفته نمی فعالیت ضروری ایم” این واحد در اداره پلیس است.

شب قبل IUPD تعطیل سه طرف. بیست نفر جمع در شمال خیابان جردن با توجه به گزارش های خبری. دو طرف با 10 تا 20 نفر بوده است تعطیل شد.

پلیس سرکوب: با وجود coronavirus Clemson دانشجویان انداخت با 100 نفر

دوشنبه, مارس 30: عبور از خیابان

ایندیانا موارد: 2,154 // مرگ و میر: 158

ایالات متحده در مورد: 160,686 // مرگ و میر: 2,985

در راه بازگشت به آپارتمان خود junior اما Lechner دیدم یک مرد مو سفید به طور مداوم در حال عبور از خیابان برای جلوگیری از مردم در راه او.

شاید من باید انجام دهند که Lechner فکر می کردم.

او تا به حال ترک آپارتمان خود در دو هفته. او احساس او را دزدیدند سال اول در IU. او صرف او دانشجوی سال اول و دوم سال رفت و آمد به جامعه که احساس مانند یک فرمت از مدرسه بالا است. IU شد و جای خود را به ارتباط با مردم است. حالا که رفته بود.

اما در راه به صندوق پستی و بازگشت او عکس گرفت بنفش سنبل. او متوجه آسمان آبی. و او را متوقف و در وسط جاده فقط به خاطر اینکه او می تواند.

وجود دارد و او نمی ترسم.

چهار شنبه, آوریل 1: از دست رفته در موش های آزمایشگاهی

ایندیانا موارد: 3,029 // مرگ و میر: 202

ایالات متحده در مورد: 212,814 // مرگ و میر: 4,746

قبل از او در سمت چپ دبرا Hickman flicked از خاموش کردن چراغ. او می دانست که آن را ممکن است بیش از یک هفته قبل از او را ببینید موش دوباره.

مدیر حیوانات آزمایشگاهی مرکز منابع و دامپزشک در IU–Purdue University Indianapolis, Hickman نظارت 70,000 موش و ماهی و قورباغه و گاه به گاه خوک یا سگ.

او دوست داشت به تماشای آنها را تکمیل وظایف زدگی و بازگشت به, بینی کشش.

“شما باید صبر کنید,” او می خواهم به آنها بگویم.

Hickman احساس خوش شانس. موش مورد بررسی قرار گرفت در هر روز. اعضای تیم خود را در زمان تبدیل می شود. هیچ کس تا به حال از او خواست به مقیاس پایین مستعمرات euthanize حیوانات و یا به سختی خواستار آنهایی که به نگه داشتن مانند سایر مراکز تحقیقاتی که تا به حال به انجام.

این چیز خوبی است که به دلیل Hickman مشکوک که یک روز موش ها مورد نیاز خواهد بود برای coronavirus پژوهش است.

اما او فقط آنها را از دست رفته.

دوشنبه, آوریل 6: آقای آفتاب?

ایندیانا موارد: 5,489 // مرگ و میر: 276

ایالات متحده در مورد: 362,955 // مرگ و میر: 10,748

گراهام McKeen از تخت نورد رفت به گلدان قهوه — مجموعه دم سیاتل بهترین در 5:50 صبح — و به همه گیر پاسخ آزمایشگاه در اتاق یدکی.

روز خود را شروع با یک ساعت 8 صبح حادثه تیم مدیریت تماس بگیرید با حدود 100 نفر برای آنها به او ارائه شده مختصر و مفید از coronavirus به روز رسانی. آنها او را آقای آفتاب, چرا که او خرابه هر روز.

او را به خوردن ناهار بر روی سطل زباله می تواند و تلاش برای جلوگیری از بیداری خود نوزاد دختر. وقتی که او بیدار می شد او فریاد می زند در پس زمینه صدا مانند یک pterodactyl.

بیش از دو هفته پیش تعدادی از موارد در ایندیانا بر روی صفحه نمایش خود را معلق در هوا بود حدود 39. امروز که تعداد حدود 5000. Monroe County تا به حال بیش از 50 مورد تأیید که آن روز صبح. او انتظار می رود تعداد واقعی به مراتب بیشتر است.

McKeen را ached از hunching بیش از کامپیوتر خود را. او نیست که در تعطیلات آخر هفته دیگر. حتی اگر او در خانه با آنها او از دست رفته خود بچه ها.

او خسته بود. اما او می دانست که آن را هنوز هم فقط آغاز است.

تعداد موارد و مرگ و میر مرتبط با COVID-19 مقدماتی اعداد برگرفته از ایالت ایندیانا وزارت بهداشت و وزارت بهداشت و خدمات انسانی در مارس 10. این شماره به موضوع تغییر به عنوان اطلاعات در دسترس می شود.

کارولین Anders, کریستن Cervenak الن هاین کریستین استفنسون تایلر Tachman و Lyndsay Valadez کمک گزارش. این داستان تولید شده در همکاری با رسانه ها در مدرسه در دانشگاه ایندیانا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>