مطالعه: 100% ماسک صورت استفاده می تواند له و دوم و سوم COVID-19 موج

ما همه شنیده ایم آن را چند بار: پوشیدن چهره و پوشش — داخل خانه در قطار و اتوبوس. در محل کار در سوپر مارکت و در کلیسا.

اما در حال حاضر یک مطالعه مدلسازی از کمبریج و دانشگاه گرینویچ نشان می دهد که ماسک صورت ممکن است حتی مهم تر از آنچه در ابتدا تصور در آینده جلوگیری شیوع کروناویروس جدید.

“من خوش شانس’: Houston, دکتر, بازیابی پس از نوآورانه پلاسما درمانی

برای دفع resurgences های تولید مثل شماره برای ویروس (متوسط تعداد افراد خواهد شد که قرارداد آن از یک فرد آلوده) نیاز به رها کردن زیر 1.0. محققان اعتقاد ندارم که دست یافتنی با مستندات به تنهایی. اما ترکیبی از مستندات و گسترده ماسک انطباق ممکن است این ترفند را انجام دهد آنها می گویند.

“ما نشان می دهد که هنگامی که ماسک های صورت هستند که می شود در همه زمان ها (و نه فقط از زمانی که اولین علائم ظاهر می شود) موثر تولید مثل شماره, Re, می تواند موجب زیر 1 که منجر به کاهش اپیدمی گسترش” دانشمندان نوشت: در مقاله منتشر شده چهارشنبه در مجموعه مقالات انجمن سلطنتی A.

این مدلسازی نشان داد که زمانی که مستند دوره با ترکیب 100% ماسک صورت استفاده از گسترش بیماری بسیار کاهش و جلوگیری از تجدید حیات برای 18 ماه زمان قاب است که اغلب ذکر شده است برای توسعه یک واکسن. آن را نیز نشان داد که اگر مردم با پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, این است که دو بار به عنوان موثر در کاهش R تعدادی از اگر پوشش صورت تنها فرسوده پس از علائم ظاهر می شود.

ماسک لازم نیست که به top-of-the-line فولاد یا ماسک ماسک. خانه پوشش گرفتن تنها 50 درصد از بازدم قطرات خواهد ارائه یک “جمعیت در سطح نفع” آنها به این نتیجه رسیدند.

عنوان شده است به خوبی به اطلاع عموم پوشیدن ماسک در درجه اول محافظت از دیگران را از خود به جای راه دیگری در اطراف. آن را نشانه ای است که شما در نظر دیگران یک خطر است.

علم تمرکز به نقل از این مطالعه منجر نویسنده Dr Richard Stutt به عنوان گفت: “ما تجزیه و تحلیل حمایت فوری و جهانی تصویب ماسک صورت عمومی.”

Stutt بخشی از یک تیم است که معمولا در مدل گسترش محصول بیماری در کمبریج وزارت علوم گیاهی.

‘پرتگاه فاجعه’: شهرستان هریس ممکن است توصیه ساکنان خانه بمانند

آالمدا کانتی و سان فرانسیسکو شهر مقامات بهداشتی نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت هر زمان که آنها خانه را ترک کنید و در ظرف 30 فوت از هر کسی که زندگی خود را در خانواده.

در سان فرانسیسکو, Contra Costa, Marin, Napa, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو و شهرستان سونوما (به علاوه شهرهای پلیزنت هیل و Fremont) مردم باید از پایه غير پارچه ماسک از جمله شال و bandannas به خود را پوشش بینی و دهان در هنگام ترک خانه برای رفتن به ضروری مکان هایی مانند سوپر مارکت داروخانه یا پزشک.

مایک Moffitt است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: [email protected] توییتر: @Mike_at_SFGate

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>