دانشجویی بود که در جنگل قدرت و تهویه اردوگاه تست مثبت برای COVID-19

به روز شده

یک دانش آموز شرکت کننده در قدرت و تهویه کمپ در جنگل دبیرستان کلاس نهم پردیس این هفته آزمایش مثبت برای COVID-19.

در یک e-mail بعد از ظهر شنبه کنر ISD مدیر ارتباطات سارا Blakelock گفت: منطقه آموخته مثبت آزمون در روز پنج شنبه و تمام دانش آموزان و کارکنان به طور مستقیم تحت تاثیر ابلاغ شده است و مطابق با (دانشگاه Interscholastic لیگ) و تگزاس سازمان آموزش و پرورش دستورالعمل های مورد نیاز خود قرنطینه و یا توانایی خود را برای ادامه شرکت.’

آغاز ژوئن 8, جنگل خود را برگزار کرده و قدرت و مطبوع اردوگاه در سه مکان نهم کلاس دانشگاه, دبیرستان و McCollough دبیرستان. با توجه به کنر ISD این کلاس نهم پردیس شده است ‘کاملا تمیز و دو نفر دیگر نقاط بودند نهفته با تست مثبت.

“به عنوان بهترین عمل در تمام خانواده ها و دانش آموزان توصیه می شود برای نظارت بر سلامت خود را به دنبال دستورالعمل CDC و تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را با هر گونه سوال و یا اگر علائم شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و یا لرز توسعه” e-mail, در علاوه بر این به عنوان خوانده شده.

در 22 مه پس از بیش از دو سال از عدم فعالیت ورزشی را منتشر کرده دستورالعمل برای بازگشت به دانشگاه در ژوئن 8 برای قدرت و تهویه اردوگاه های ورزشی, دستورالعمل های خاص و همچنین به عنوان گروه راهپیمایی تمرین.

قوانین جدید که مورد استقبال دانش آموزان و مربیان بازگشت به دانشگاه در اوایل این ماه شامل محدود اندازه گروه (10 در داخل خانه و 15 در خارج از منزل) اجتماعی-فاصله تمرینات مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه بسته رختکن و دوش و سلامت غربالگری در میان دیگران.

با توجه به یک اردوگاه سند در جنگل, فوتبال, وب سایت قدرت و تهویه جلسات برگزار شده است و در سه مکان مختلف از ژوئن 8 در سفارش به پیروی کرده دستورالعمل. وجود دارد دو جلسه برگزار شد و در روزهای هفته یکی از 7:30 تا 9:30 صبح و از ساعت 10 صبح تا ظهر. اوایل جلسه برای ورودی رشته های نوجوانان و سالمندان و شکسته شد تا موقعیت. بعد از جلسه تقسیم شد توسط درجه با ورودی هفتم, هشتم و نهم کلاس همه در مکان های جداگانه.

اردوگاه سند نیز ذکر شده مورد نیاز برای کمپ حضور و غیاب از جمله روزانه خود غربالگری پارچه ماسک و آوردن آب از خانه. اگر یک ورزشکار را نشان می دهد علائم COVID-19 آنها به اخراج از آموزش و بلافاصله می کند تا آنها تب-رایگان برای 24 ساعت.

روز جمعه Montgomery County دیدم بالاترین تک روز افزایش COVID-19 موارد با افزایش 71. با توجه به Montgomery County بهداشت عمومی منطقه فعال موارد در این شهرستان رشد 179 از 10 ژوئن تا 19. در همان دوره وجود دارد 212 بهبود. از جمعه این شهرستان تا به حال 604 فعال موارد 15 که در بیمارستان بستری شدند.

Beaumont شرکت گزارش داد که بیش از یک هفته گذشته است که غرب نارنجی-Stark, Hamshire-Fannett و پورت آرتور امید در میان پنج مدرسه در جنوب شرق تگزاس است که تا به حال به تغییر و یا به حالت تعلیق در تمرینات به دلیل coronavirus نگرانی.

روز جمعه صبح دیتون ISD در Facebook پست اظهار داشت: یک مربی فوتبال تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و فوتبال تمرینات خواهد بود به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی.

در صبح روز شنبه کلیولند ISD ارسال شده در Facebook که یک آزمایش مثبت اما تمرینات ادامه خواهد داد برای کسانی که در تماس با این فرد که تست مثبت است.

این آینده روز دوشنبه کرده دستورالعمل های تنظیم شده به سهولت پس از دو هفته از ورزشکاران و برگشت در محوطه دانشگاه. داخلی ظرفیت خواهد بود به 50 درصد افزایش یافته و اندازه گروه هر دو در داخل خانه و خارج از منزل افزایش خواهد یافت و به 15 و 25 بود. دستورالعمل های دیگر را در محل باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>