وام دانشجویی وام گیرندگان را ببینید coronavirus رهایی از دستمزد garnishments مجموعه

واشنگتن — بسیاری از وام دانشجویی وام گیرندگان دور پشت در پرداخت های خود را به دولت فدرال کاهش را تلاش برای جمع آوری به عنوان بخشی از پاسخ خود را به بی ثباتی مالی به عنوان coronavirus گسترش می یابد.

دولت فدرال خواهد شد و دیگر خودداری بخش از وام گیرندگان اظهارنامه مالیاتی و تامین اجتماعی, پرداخت, وزارت آموزش و پرورش گفت. و وام گیرندگان که حقوق بودند هانه خواهد حق خود را کامل دستمزد — اگر چه کارفرمایان خود را باید تغییر دهید به خود را چک.

“آمریکایی ها در شمارش بازپرداخت مالیاتی خود و یا امنیت اجتماعی و بررسی به پایان می رسد دیدار در طول این اورژانس ملی باید دریافت این وجوه و اعمال ما امروز را مطمئن شوید که آنها را” گفت: بتسی DeVos, U. s. وزیر آموزش و پرورش.

بدهی های دانشجویی در تمام زمان بالا: اما رشد

دولت در حال حاضر تعیین نرخ بهره در وام های دانشجویی فدرال به صفر برای حداقل دو ماه. وام با وام های فدرال نیز ممکن است به حالت تعلیق در پرداخت های خود را برای حداقل دو ماه.

آخرین بخشنامه در جمع آوری قصور وام خواهد شد و حداقل 60 روز و آن را backdated برای شروع در مارس 13. بیش از 830,000 وام نیز دریافت بازپرداخت از 1.8 میلیارد در پول در حال حاضر در حال ضبط از مارس 13 توسط دولت فدرال.

بیشتر coronavirus امداد: آخرین از واشنگتن و چه در لایحه محرک

جدید امداد است که عمدتا برای افرادی که از دست رفته پرداخت برای ماه می باشد. قرض دستمزد و یا مالیاتی ندارد بلافاصله کشف و ضبط زمانی که یک پرداخت برای اولین بار است از دست رفته. نه وام گیرندگان که ساخته نشده و پرداخت در بیش از 270 روز در حال آنهایی که به احتمال زیاد برای دیدن این نوع از دستمزد تامین خواسته.

جمع خصوصی برای دولت کار کرده اند نیز گفته شده است برای جلوگیری از تماس های مجموعه و حروف.

دستمزد تامین خواسته امداد نیست و به صورت خودکار ، کارفرمایان را مجبور به ایجاد تغییرات به وام گیرندگان حقوق وزارت آموزش و پرورش گفت. وام گیرندگان باید از تماس با بخش منابع انسانی اگر دستمزد خود را همچنان به عنوان چاشنی زده.

حزب دموکرات بوده است هل دادن دولت فدرال برای پرداخت حداقل 10000 دلار از وام گیرندگان وام در حالی که جمهوری خواهان حمایت برای شش ماه توقف در پرداخت.

آینده از کالج نامشخص است: کالج درهم به واکنش نشان می دهند به بیماری همه گیر کوروناویروس. در حال حاضر وجود خود را در معرض خطر است.

آموزش و پرورش پوشش در ایالات متحده آمریکا امروز ساخته شده است ممکن است در بخشی از یک کمک مالی از بنیاد بیل و ملیندا گیتس. بنیاد گیتس ارائه نمی دهد سرمقاله ورودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>