خیابان مسابقه می کشد 9-year-old boy از خرابه پس از سقوط در جنوب شرق هوستون

A 9-year-old boy خوب است بعد از یک مسابقه مربوط به خراب در جنوب شرق هوستون اواخر یکشنبه شب.

پسر سوار شد در یک کادیلاک در امتداد جنوبی کمربندی 8 فیدر جاده در نزدیکی Beamer جاده حدود 10 p. m. به عنوان راننده شتافت راننده یک کوروت با توجه به هوستون اداره پلیس گروهبان. توماس Fendia. رابطه بین پسر و درایور روشن بود.

بیشتر از JAY R. JORDAN: مرد مرده دیگر مجروح پس از کمین تیراندازی در جنوب شرق هوستون

دو راننده شد سفر در سرعت های بالا زمانی که کادیلاک راننده کنترل را از دست داده و سقوط کرد به یک جراحی قطب ابزار. برخورد خم قطب به طوری که خدمه با CenterPoint انرژی هنوز هم در حال کار برای رفع آن نیز به دوشنبه صبح.

راننده کوروت متوقف و کشیده پسر جوان از خرابه و سوار او را به خانه Fendia گفت: ترک سقوط خودرو راننده به دام افتاده در داخل لت و پار خرابه. آتش نشانان صرف نزدیک به یک ساعت و نیم کنجکاو ماشین باز به راننده بود که با عجله به بیمارستان در وضعیت بحرانی است.

HOUSTONCHRONICLE.COM: PCP رانندگی تا نگرانی در هوستون بزرگراه

امدادگران در بر داشت پسر در خانه اش و او را به بیمارستان است. او ذکر شده به عنوان پایدار Fendia گفت.

همانطور که برای رانندگان هر دو صورت می تواند هزینه. هنوز روشن نیست که اگر این کوروت را راننده بلافاصله شناسایی شده است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>