موج طوفان watch صادر شده برای سواحل خلیج فارس اما هوستون در کریستبل مسیر

مدل های جدید از National Hurricane Center نشان می دهد طوفان گرمسیری کریستبل ردیابی است نسبت به لوئیزیانا و می تواند ریزش زمین وجود دارد در اوایل صبح روز دوشنبه.

به عنوان طوفان حرکت به سمت ایالات متحده آمریکا National Hurricane Center صادر موج طوفان دیده بان برای سواحل خلیج فارس بین جزیره بزرگ, لوئیزیانا به Ocean Springs, می سی سی پی.

تاریخی و باران سیل آسا: به دنبال بازگشت به طوفان گرمسیری آلیسون 19 سال بعد

کریستوبال در حال حاضر افسردگی بیش از Yucatán شبه جزیره است و انتظار می رود به نوبه خود در شمال خلیج مکزیک به سمت ایالات متحده در روزهای آینده. هنگامی که آن را ضربه زدن به سواحل خلیج فارس را تنها باید یک طوفان گرمسیری با بادهای تا 39 مایل در ساعت.

هوستون به احتمال زیاد خواهد بود امان از حد از بارش باران های سنگین و بادهای همراه با کریستبل اگر چه وجود دارد یک فرصت کوچک از دوش گرفتن روزانه بیش از آخر هفته.

خیلی از منطقه هوستون را تجربه ابری آسمان و اوج در پایین 90s از دوشنبه. روز سه شنبه پیش بینی شده است که 97 درجه است.

Jay R. اردن را پوشش می دهد آخرین اخبار در منطقه هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و ما مشترک سایت HoustonChronicle.com | او را دنبال کنید در توییتر @JayRJordan | ایمیل او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>