فروشگاه برش ساعت و یا بسته شدن به دلیل coronavirus: Walmart, Apple, Nike, Publix, Kroger بیشتر

خرده فروشان در سراسر کشور در حال پیرایش فروشگاه ساعت برای تمرکز عمیق شستشو و به restock قفسه های فروشگاه. برخی در حال بسته شدن فروشگاه های بیش از حد.

اپل اعلام کرد آن را تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27 با توجه به شیوع کروناویروس. Urban Outfitters همچنین اعلام کرد تمام فروشگاه های خود را در سراسر جهان خواهد بود بسته حداقل تا مارس 28. نایک در حال ساخت یک شبیه حرکت به طور موقت بسته شدن تمام فروشگاه های خود را در ایالات متحده به مدت 12 روز در این شرکت گفت: CNBC در روز یکشنبه.

وال مارت بزرگترین خرده فروش اعلام کرد اواخر روز شنبه که یکشنبه شروع شد پیرایش در 24 ساعت-فروشگاه ساعت و مکان های دیگر. موقت ساعت 6 صبح تا 11 شب به دیگر فروشگاه های وال مارت نیز باید کاهش ساعت.

Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: آمریکایی ها باید آماده به سرپا ایستادن کردن’ به عنوان سفر از محدودیت های ایجاد هرج و مرج فرودگاه

فروشگاه مواد غذایی و زنجیره ای از جمله فلوریدا مستقر Publix نیویورک-بر اساس Wegmans و او-B در میان خرده فروشان بسته شدن زودتر. تغییرات در بیشتر منطقه ای و ملی خرده فروشان انتظار می رود در روزهای آینده.

آماده شدن برای coronavirus: خریداران در حال پیدا کردن قفسه های خالی صف های طولانی در فروشگاه های سراسر کشور

وال مارت فروشگاه ساعت و COVID-19: Walmart کاهش در 24 ساعت-فروشگاه ساعت و مکان های دیگر در سراسر کشور شروع یکشنبه با توجه به کروناویروس

آن نیز سخت تر خواهد شد برای پیدا کردن مشروب در چهار پنسیلوانیا, شهرستان, شروع, شنبه, با توجه به Bucks County پیک بار بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

پنسیلوانیا Liquor Control Board شنبه اعلام کرد مرحله به مرحله بستن دولتی خوب شراب و ارواح خوب در فروشگاه های دیگران Montgomery, چستر و دلاور شهرستان. در روز سه شنبه ها در این استان ها بسته خواهد شد. دولت را حفظ خواهد کرد خود را در فروشگاه آنلاین و در حال اجرا تحویل.

موقت, فروشگاه مواد غذایی, تغییرات

Harris Teeter: شروع یکشنبه, Harris Teeter خواهد شد فروشگاه در 9 p. m. هر شب تا اطلاع ثانوی زنجیره ای مواد غذایی ارسال شده بر روی وب سایت خود را. فروشگاه باز خواهد شد در زمان به طور منظم.

او-ب: در روز شنبه فروشگاه را در 8 p. m. و سپس شروع یکشنبه, تمام فروشگاه ها باز خواهد شد ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی.

Fred Meyer: فروشگاه نخواهد بود باز یک شبه. به روز رسانی خواهد شد ارسال شده در www.fredmeyer.com/i/coronavirus-update

عقاب غول: بقال گفت: در انتشار اخبار است که شروع یکشنبه شاخص خود و بازار منطقه سوپر مارکت ها باز خواهد شد 7 صبح تا 10 شب و هفت روز هفته. همه شر webblog فروشگاه های واقع در مجاورت سوپر مارکت ها را آینه سوپر مارکت ساعت.

کروگر: شروع دوشنبه, فروشگاه ساعت خواهد بود 7 صبح تا 9 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی با توجه به Enquirer بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. Kroger را اسم فروشگاه در هوستون نیز محدود کردن سرویس 24 ساعته, با توجه به تلویزیون محلی گزارش KHOU. چند تا از شرکت های تابعه این شرکت نیز ایجاد تغییرات.

پادشاه Soopers: 7 صبح تا 8 بعد از ظهر یکشنبه شروع با توجه به انتشار اخبار.

Publix: تمام فروشگاه ها را در 8 بعد از ظهر تا اطلاع ثانوی با توجه به مواد غذایی فروشگاه های زنجیره ای.

QFC: فروشگاه نخواهد بود باز یک شبه. به روز رسانی خواهد شد ارسال شده در www.qfc.com/i/coronavirus-update.

Ralphs: تغییر ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر

اسمیت غذا و دارو: 8 صبح تا 10 شب با توجه به خرده فروش وب سایت.

خارج: شروع یکشنبه 24 ساعته فروشگاه ها باز خواهد بود 6 صبح تا 11 شب “تا اطلاع ثانوی.” مکان های دیگر نیز کاهش می یابد ساعت.

Wegmans: فروشگاه بسته شدن یک شبه, برای تمیز کردن. ساعت متفاوت است و در اینجا نوشته شده.

دیگر ذخیره تغییرات

Abercrombie & Fitch: این شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را بسته است تمام فروشگاه ها در آمریکای شمالی برای دو هفته تا مارس 28. فروشگاه آنلاین باز باقی خواهد ماند.

اپل: این خرده فروش اعلام کرد آن را تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین تا مارس 27 با توجه به شیوع کروناویروس.

lululemon: شروع جمعه فروشگاه باز خواهد بود ظهر تا 6 بعد از ظهر به وقت محلی.

نایک: ورزشی پوشاک شرکت اعلام کرد ایالات متحده فروشگاه تعطیلی از شنبه, مارس 16 تا جمعه, مارس 27. مشتریان می توانند همچنان به فروشگاه در Nike.com و در برنامه های نایک.

Urban Outfitters: شرکت فروشگاه ها – از جمله Anthropologie, رایگان, مردم, زمین, و, Urban Outfitters اسم فروشگاه – بسته حداقل تا مارس 28 دلیل coronavirus این شرکت اعلام کرد.

تغییر فروشگاه, رستوران, ساعت: اشتراک گذاشتن آنچه که شما می بینید با ایالات متحده آمریکا امروز

آیا شما متوجه فروشگاه ها و رستوران ها تغییر ساعت به دلیل coronavirus? آیا شما متوجه تغییرات دیگری? به اشتراک گذاشتن آنچه که شما در حال دیدن از طریق پر کردن فرم زیر و یا از طریق این لینک امکان را برای گنجاندن در ایالات متحده آمریکا امروز ادامه پوشش.

شما در حال خرید اسلحه یا مهمات?

به عنوان coronavirus بحران همچنان به گسترش برخی از آنها خرید مهمات و اسلحه برای محافظت از خود اگر وضعیت بدتر. به اشتراک گذاری افکار خود را با ایالات متحده آمریکا امروز با پر کردن فرم زیر و یا از طریق این لینک امکان را برای گنجاندن در ایالات متحده آمریکا امروز ادامه پوشش.

آیا شما از دیدن نمونه هایی از کسب و کار کمک کردن ؟

آیا شما متوجه کسب و کار به مصرف کنندگان می شکند در صورتحساب waiving هزینه ، ایالات متحده آمریکا امروز به دنبال نمونه هایی از شرکت های, از جمله, اما نه محدود به برق یا آب و برق, بانک ها و دیگران در حال کمک به مشتریان خود را مقابله با تاثیر از رشد بیماری همه گیر کوروناویروس.

به اشتراک گذاری نمونه از آنچه که شما در حال دیدن با پر کردن این فرم.

این داستان به روز خواهد شد.

کمک: الکساندر کولیج Cincinnati Enquirer; اسکندریه رودریگز, کورپس کریستی Caller بار; جنیفر Sangalang فلوریدا امروز; Rebecca پاول فورت کالینز Whaxy; خواهد کلیولند روچستر دموکرات و کرونیکل;

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>