سهام افزایش فدرال رزرو فراهم می کند $2.3 تریلیون دلار برای حمایت از اقتصاد

سهام ایالات متحده پیشرفته پنج شنبه پس از فدرال رزرو گفت: آن را ارائه $2.3 تریلیون دلار در پشتیبانی از اقتصاد تلاش بیشتر برای مبارزه با آسیب های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

میانگین صنعتی داو جونز رز 450 امتیاز پنج شنبه در کوتاه تعطیلات در هفته است. بازارهای مالی ایالات متحده بسته خواهد شد در رعایت جمعه خوب.

استاندارد & ضعیف است 500 1.8%. گسترده ای شاخص شروع به پریدن کرد نزدیک به 23 درصد در گذشته دو هفته و نیم رانده شده توسط مقادیر عظیمی از کمک های وعده داده شده توسط دولت و بانک مرکزی برای اقتصاد و بازار.

رئیس فدرال جروم پاول و گفت: این اقتصاد می تواند گزاف گویی یک بار همه گیر موجود است و آمریکایی ها به کار بازگشت.

“وجود دارد هر دلیل به این باور است که جهش اقتصادی را می توان قوی” پاول گفت: در پخش سخنرانی به موسسه بروکینگز. “ما وارد این آشفته دوره قوی اقتصادی جای پا و است که باید کمک به بهبود است.”

پاول نظرات آمده است که فدرال ریزرو اعلام کرد 600 میلیارد دلار برنامه اعطای وام برای کسب و کار در تلاش برای کمک به هزاران نفر از دیگر شرکت به عنوان بخشی از $2.3 تریلیون دلار در بودجه جدید اقدامات طراحی شده برای جبران تاثیر منفی این بیماری همه گیر در اقتصاد است.

در زیر خیابان اصلی برنامه اعطای وام های فدرال ریزرو اعلام کرد که آن را به ارائه وام به شرکت های با 10,000 کارگران و کمتر از $2 5 میلیارد دلار در سال درآمد.

عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری در 0.75% از 0.76% اواخر روز چهارشنبه.

من باید برداشت پول از من 401(k)?: مراقبت عمل اجازه می دهد تا بدون مجازات برداشت اما کارشناسان توصیه می کنند در برابر آن

بازار: سهام بازار باز در روز جمعه?

آتی سهام تا به حال به طور خلاصه تبدیل پایین تر پنجشنبه پس از دیگری افزایش اخراج.

تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری شروع به پریدن کرد به 6.6 میلیون در هفته گذشته وزارت کار گفت: پس از ثبت 10 میلیون نفر برای مزایای استفاده شود در دو هفته گذشته به دلیل کسب و کار خاموش شدن ناگهانی از coronavirus.

“پس از ده سال به علاوه رشد اقتصادی این کار ضرر و زیان نشان دهنده یک تغییر کیفی برای اقتصاد و همچنین برای آن دسته از افرادی که آسیب دیده اند و” مایکل شلدون ارشد مدیر سرمایه گذاری و مدیر اجرایی در سرمایه گذاری مشاور RDM گروه مالی در هایتاور گفت: در یک یادداشت به مشتریان. “به عنوان آسیب های نصب شده سوال بزرگ این است که هنگامی که اقتصاد شروع به دوباره برای کسب و کار باز دوباره.”

صاحب خانه: کسانی که صدمه دیده توسط COVID-19 تاخیر می توانید پرداخت وام مسکن اما برخی می گویند که آنها در حال اضطراب و اشتباه در مورد هزینه های واقعی

سرمایه گذاران اطمینان داده شده است به تازگی توسط نشانه هایی که coronavirus مرگ و میر و عفونت ممکن است نزدیک شدن به یک فلات در برخی از سخت ترین-آمار مناطق. خوش بینی کمک به خلق و خوی نگرانی فزاینده ای غم انگیز اطلاعات روی بیکاری به عنوان شرکت های شاتر و ریختن کارکنان در بسیاری از نقاط جهان.

“تمایلات اختیارات اما نشانه هایی وجود دارد که این ویروس نزدیک به اوج در بخش هایی از اروپا و آمریکا خاموش شدن ناگهانی در برخی از کشورها تنظیم شده به تدریج برداشته در هفته های آینده و به اندازه کافی مالی و پولی محرک مستقر خواهد شد به درایو بهبود در رشد پس از خاموش شدن ناگهانی پایان” علامت Haefele ارشد مدیر سرمایه گذاری UBS Global مدیریت ثروت گفت: در یک توجه داشته باشید.

آمریکا مرگ و میر نزدیک شد 15,000 اوایل روز شنبه با بیش از 430,000 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد. در سراسر جهان وجود دارد که نزدیک به 1.5 میلیون مورد تأیید و بیش از 88,500 مرگ و میر.

قیمت نفت افزایش یافت گزارش می دهد که عمده نفت خام-تولید کشورهای عربستان سعودی و روسیه درباره یک قرارداد در یک خروجی قطع با توجه به انتخاب.

قیمت نفت شده اند فرار اخیرا در روسیه و عربستان سعودی سر و کله زدن بیش از سطح تولید به عنوان تقاضا جدوگاه. تولید کنندگان نفت بحث شد یک خروجی قطع در روز پنج شنبه و یک اطلاعیه برای کاهش تولید برای سرپا نگه داشتن قیمت نفت خام ممکن است.

معیار آمریکا نفت خام با افزایش 6 ٪ به $26.66 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک پنج شنبه. آن را به دست آورد 6.2% به حل و فصل در $25.09 بشکه در روز چهارشنبه همزمان با برخی از آن 9.4% اسلاید از روز قبل.

در اروپا و آلمان را داخ پیشرفته 0.4% در حالی که شاخص CAC 40 در فرانسه ریخته 0.4%. بریتانیا FTSE 100 برداشت 0.7%. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص تقریبا بدون تغییر. هانگ سنگ در هنگ کنگ اضافه 1.4 درصد و شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.4%.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>