سهام آماده برای باز کردن بالاتر پس از وال استریت بدترین روز از سال 1987

سهام تقویت جمعه در امید به یک coronavirus بسته کمک از واشنگتن پس از وال استریت بدترین روز پس از “جمعه سیاه” سقوط از سال 1987.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد 750 امتیاز را یک روز پس از غوطه وری 2,352 امتیاز و 10% برای بدترین حالت آن از دست دادن پس از آن نزدیک به 23 درصد افت در Oct. 19, 1987.

استاندارد & ضعیف است 500 رسید 4 درصد. گسترده ای شاخص سقوط بیش از 20 درصد از آن در ماه فوریه رکورد پنج شنبه, کشویی به بازار خرس و رسما پایان وال استریت تاریخی 11-سال گاو در بازار اجرا شود.

مجلس نانسی پلوسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امیدوار به اعلام توافق جمعه در یک ویروس بسته کمک به اطمینان اضطراب آمریکایی ارائه شده توسط بیمار پرداخت رایگان تست ها و منابع دیگر در تلاش برای آرام کردن teetering بازارهای مالی و نصب بحران است.

می تواند اقتصاد پیش بینی رئیس جمهور بعدی?: بله اگر سابقه هر گونه نشانه

بازار سهام: ممکن است احساس مانند سال 2008 همه را دوباره و دوباره اما در اینجا چگونه coronavirus بحران متفاوت است

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin زده لحن مثبت در صبح روز جمعه گفت: یک معامله بر روی یک ویروس پاسخ بسته با کنگره قریب الوقوع بود.

“ما بسیار نزدیک به این انجام می شود,” او گفت: CNBC.

تار و مار آمده است در میان لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان از جمله تهمت را تعلیق بسیاری از سفر به آمریکا از اروپا است. نگرانی بزرگ شده اند که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان نمی تواند و یا نمی خواهد مقابله با آسیب های اقتصادی از شیوع هر زمان به زودی, تهدید به پایان دادن به دهه توسعه اقتصادی.

Coronavirus آلوده در اطراف 128,000 نفر در سراسر جهان کشته و بیش از 4,700. مرگ و میر در ایالات متحده با صعود به 39 با بیش از 1300 عفونت.

“اخیر شوک به اقتصاد جهانی بی سابقه ای” داگ دانکن معاون ارشد رئیس جمهور و اقتصاددان ارشد در فانی گفت: در یک توجه داشته باشید. “در حالی که ما هنوز در حال طرح ریزی متوسط رشد در ماه های آینده تاثیر coronavirus را تهدید می کند طولانی ترین توسعه در تاریخ ایالات متحده است.

در هر دو مورد در سال 2020 و 1987 اقتصاد بود و یا در نزدیکی اشتغال کامل و سالم به طور کلی رفتن به سقوط. پس از سال 1987 سقوط وجود دارد گسترده خواستار قریب الوقوع رکود اقتصادی وجود دارد اما که بازی نمی کند ، بازار سهام بهبود تقریبا 30% از پایین آن در سال آینده افزایش یافت و به تازه بالا در حدود 18 ماه است.

“چه کسی می داند که چگونه معاصر بحران بازی خواهد کرد اما آن را به ارزش فکر کردن در مورد شباهت آن را به دیگری حرکت سریع و بسیار ترسناک سقوط بازار در زمانی که رکود اقتصادی رخ نمی دهد” جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری برای Leuthold گروه گفت: در یک توجه داشته باشید.

بازارهای جهانی در هم آمیخته بودند روز جمعه از 13th در بسیاری از بازارها است. در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه شروع به پریدن کرد 6%, در حالی که آلمان داخ افزایش 5 درصد است. توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 6 درصد. سیدنی S&P / ASX رز 4.4 درصد و شاخص ترکیبی شانگهای در چین کاهش یافته است 1.2%. در هنگ کنگ Hang Seng از دست 1.1%.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>