سهام گسترش زیان پس از متوقف برای تجارت

استاندارد و پور 500 تضعیف به خرس قلمرو دوشنبه برای اولین بار از زمان بحران مالی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع, سفر از اروپا به بنیادی اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus یک حرکت است که تهدید بیشتر اختلال در اقتصاد جهانی است.

S&P 500 به 7 درصد سقوط کرد و در مدت کوتاهی پس از افتتاح بل تحریک اتوماتیک فنر برای 15 دقیقه. شاخص تمدید زیان پس از معاملات از سر گرفته کشویی 8 درصد. این امر نیاز به کاهش 13 درصد به ماشه دوم معاملات متوقف شد.

گسترده تر شاخص که سرمایه گذاران حرفه ای سازمان دیده بان نزدیک تر سقوط کرد به یک خرس در بازار و یا یک قطره از 20 درصد از اوج خود قرار می دهد که آن را در مسیر برای پایان دادن به طولانی ترین بازار گاو نر در وال استریت تاریخچه. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و به بازار خرس قلمرو چهارشنبه.

داو حفره حفره 1,900 امتیاز پنج شنبه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در یک آدرس اواخر روز چهارشنبه که در تمام سفر از اروپا به آمریکا ممنوع برای 30 روز برای محدود کردن گسترش ویروس مرگبار است. شاخص Nasdaq Composite با ریختن 6.5% همچنین پیوستن به دیگر شاخص ها در قلمرو خرس.

Coronavirus: داو قطره به خرس خاک برای اولین بار از زمان بحران مالی

اروپا ممنوعیت سفر: اقتصاد, بازار سهام نگاه حتی shakier پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد اروپا ممنوعیت سفر

مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام محدودیت های مسافرتی برای بسیاری از کشورهای اروپایی اضافه شده به نگرانی بیش از اختلالات به سفر و تجارت در حالی که سازمان بهداشت جهانی هشدار بیش از “هشدار دهنده سطح انفعال” توسط دولت در corralling این ویروس بیشتر مطرح زنگ.

“بازار واکنش منفی به آنچه که به عنوان جدی اما اشتباه در گفتار سرزنش قرار داده شده است که در کشورهای دیگر شده و به تمرکز بر اقدامات فوری برای از بین بردن آسیب دیده ترین افراد فاقد در بتن مالی و اقدامات بهداشت به آدرس اقتصادی و مالی تاثیر ویروس” گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در آکسفورد اقتصاد گفت: در یک توجه داشته باشید.

بازارهای اروپایی بودند پایین 10% و حتی پس از اینکه بانک مرکزی اروپا اعلام کرد اقدامات محرک اقتصادی بیشتر. بازارهای جهانی در حال تحمل خشونت نوسانات میان عدم قطعیت در مورد چگونه به شدت شیوع را ضربه زدن به اقتصاد است.

برخی از اقتصاددانان سوال که آیا کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو خواهد بود به اندازه کافی برای دفع اقتصادی از ویروس است که تهدید به اخلال جهانی زنجیره تامین.

بانک مرکزی ساخته اضطراری کاهش نرخ هفته گذشته برای اولین بار در خارج از یک به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه پس از بحران مالی جهانی. اما آن را کمی آرام وحشت زده و عصبی سرمایه گذاران که بحث که آیا این روش ها هنوز هم می تواند prod آمریکایی ها هستند که ترس از ابتلا به این ویروس به بازدید از مراکز و رستوران ها.

“سرمایه گذاران می خواهید برای دیدن شواهد واقعی است که این اقدامات در حال کار می گوید:” Hollis Brewer, موسس و مدیر عامل شرکت در Hollistic مدیریت سرمایه. “بر اساس استاندارد تئوری اقتصادی این باید کمک به, اما آن را نمی. واقعیت این است که این اقدامات استاندارد به نظر نمی رسد به کار رانندگی است سرمایه گذار ترس است.”

صنعت تجارت گروه شرکت های هواپیمایی برای امریکا هشدار داد مغلوب ساختن پیشی جستن سفر اندازه گیری خواهد آمار ایالات متحده در صنعت هواپیمایی “بسیار سخت است.” شرکت های هواپیمایی برای امریکا قبلا پیش بینی بود که این ویروس می تواند تهدید به محو کردن بین $63 میلیارد دلار و 113 میلیارد دلار در جهانی هواپیمایی درآمد این سال است.

“بان کی مون بدون شک تاثیر بیشتر تقاضا برای نفت” جک Allardyce نفت و گاز در کانتور فیتز جرالد اروپا گفت: در یک توجه داشته باشید. “بیشترین اثر مستقیم خواهد بود در سوخت جت تقاضا است.”

یک سقوط در قیمت نفت است, صدمه زدن به سود برای شرکت های انرژی.

معیار خام ایالات متحده از دست داد $1.64 دلار 31.35 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. آن را از دست داد $1.38 دلار 32.98 در هر بشکه در روز چهارشنبه. قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی, قیمت به $1.76 دلار 34.03 در هر بشکه رسید.

عملکرد وزارت خزانه داری یکی از بلندترین زنگ زنگ در وال استریت در مورد خطرات اقتصادی از بحران باقی می ماند و زیر 1% با عملکرد 10 ساله خزانه داری در 0.74% از 0.83% اواخر روز چهارشنبه.

جهانی سهام سقوط پنج شنبه پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد بیماری همه گیر کوروناویروس و شاخص غرق در وال استریت.

در اروپا شاخص CAC 40 در فرانسه کاهش یافته است 9%, در حالی که آلمان را از دست داخ 8.8%. بریتانیا FTSE 100 فرو 8.4%. ژاپن معیار شاخص نیکی 225 در ژاپن شیرجه 4.4 درصد و استرالیا S&P/ASX 200 کاهش یافته است 7.4%. هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 3.7%.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>