سهام 10 سال عملکرد خزانه داری سقوط فدرال رزرو کاهش نرخ شگفت زده به سرمایه گذاران

داو کاهش یافت و نزدیک به 800 امتیاز سهشنبه و 10 سال عملکرد وزارت خزانه داری غوطه ور زیر 1 ٪ برای اولین بار در یک بعد از نوسانات باعث تعجب فدرال رزرو نرخ بهره و آخرین اخبار از coronavirus را گسترش.

پس از تغذیه کاهش نرخ بهره کلیدی خود را با نیم درصد پیش از آن در روز میانگین صنعتی داو جونز رسید بیش از 400 امتیاز قبل از غلت آنجا که 900 امتیاز. نرخ قطع شد با هدف حمایت از اقتصاد و بازارهای مالی اما ممکن است تا به حال در مقابل اثر تحلیلگران می گویند.

“این شاید نشانه فدرال رزرو نگران است در مورد اقتصاد می گوید:” رایان Detrick ارشد بازار استراتژیست برای LPL مالی. “شاید همه چیز کمی بدتر از ما فکر می کردم.”

بانک مرکزی ممکن است بهتر پیرایش نرخ تنها یک چهارم درصد و سپس برش توسط یکی دیگر از سه ماهه-نقطه در مارس 17-18 جلسه می گوید: نیک Reece تحلیلگر ارشد در Merk سرمایه گذاری است.

Reece نیز معتقد است بازار شد در پاسخ به خبری که مشکلات با کیت تست مانع برخی از ایالت ها از تست برای این بیماری است. همچنین مقامات تایید هفتم مرگ در آمریکا از شیوع بیماری است.

میانگین صنعتی داو جونز به پایان رسید روز پایین 786 امتیاز یا 2.9% در 25,917. گسترده تر استاندارد & ضعیف است 500 شاخص کاهش یافت و 87 امتیاز یا 2.8% به 3003.37. Nasdaq تضعیف 1.3%.

10 سال عملکرد خزانه داری کاهش یافت و به 0.993% — نشانه آن است که سرمایه گذاران پیش بینی می کند رشد اقتصادی و تورم پیش رو, Reece می گوید. Detrick هر چند می گوید آن را تا حد زیادی نشانگر جهانی سرمایه گذاران به خرید دارایی های امن مانند Treasurys زمانی که عدم اطمینان بیش از دیگر کشورها در اروپا و آسیا.

فدرال ریزرو دارای سابقه ای طولانی در آینده به بازار نجات با نرخ پایین تر و دیگر محرک کمک کرده است که این گاو در بازار سهام ایالات متحده تبدیل به طولانی ترین در تاریخ است. برخی از تحلیلگران گفت: فدرال رزرو در آخرین برش باید با ارائه برخی از اعتماد به نفس بیشتری.

“اعتماد به نفس در بازار بسیار مهم است” گفت: Quincy Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی. “بدون اعتماد به نفس شما لازم نیست که یک بازار است.”

داو تا به حال شروع به پریدن کرد و 5% دوشنبه به بهترین روز خود را در بیش از یک دهه در افزایش پیش بینی برای کمک از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی. حتی قبل از روز سه شنبه رای اعلام معامله گران معتقد بودند که فدرال رزرو خواهد کاهش نرخ نیم درصد در جلسه بعدی خود را برنامه ریزی شده برای ماه مارس 17-18. روز دوشنبه به دنبال افزایش تا بدترین هفته برای S&P 500 پس از بحران مالی را به عنوان نگرانی در مورد ویروس اقتصادی تلفات نصب شده است.

اما شک و تردید در بالا در مورد اینکه آیا پزشکی ارائه شده توسط بانک مرکزی می تواند به عنوان موثر این زمان در اطراف. نرخ پایین تر می تواند به تشویق خریداران و کسب و کار به قرض گرفتن و صرف بیشتر, اما آنها نمی توانند بازگشایی کارخانه هایی که بسته شده اند و یا به یاد بیاورید کارگران را با توجه به قرنطينه.

رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: بانک مرکزی به رسمیت می شناسد سریع گسترش ویروس در معرض خطر است برای اقتصاد و وی نگرانی از سفر و هتل و صنایع. این مخاطرات بالا تحت فشار قرار دادند فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره در خارج از یک به طور منظم جلسه برنامه ریزی شده برای اولین بار پس از بحران مالی 2008 و زمانی که سرمایه گذاران با توجه به کامل بحران از سیستم مالی جهان به عنوان امکان پذیر است و اگر نه احتمال. که به خودی خود ممکن است اضافه شده به بازار را بیم شنبه.

“من باور نمی کنم که شرکت کنندگان در بازار بیدار شد صبح امروز تفکر ما با بحران مواجه شبیه به بحران مالی جهانی گفت:” کریستینا هوپر رئیس بازار جهانی استراتژیست در Invesco. “اما آنچه که فدرال رزرو اقدامات پیشنهادی به برخی از.”

او گفت: سرمایه گذاران به احتمال زیاد احساسات متناقضی در مورد این حرکت برای روز.

سنج از ترس در بازار سهام چرخش شدید بالا و پایین را از طریق روز. VIX اقدامات چقدر معامله گران در حال پرداخت برای محافظت از خود از آینده نوسانات در بازار سهام شد و نسبتا مسطح در اوایل بعد از ظهر تجاری در 33.40. اما آن را به حال کاسته عنوان کم 25 بلافاصله پس از تغذیه در اطلاعیه ای تنها به نوسان تا 35 ساعت یک و نیم بعد.

قبلا در این روز گروه هفت عمده کشورهای صنعتی متعهد شدند که برای حمایت از اقتصاد جهانی اما آنها را متوقف کوتاه از اعلام هر گونه خاص اقدامات جدید. ناامیدی در عدم عمل به کمک فشار سهام ایالات متحده کاهش در آغاز معاملات قبل از تغذیه تعجب بازار را با آن اعلام تند, نیمه, نقطه کاهش نرخ در ساعت 10 صبح به وقت شرق آمریکا.

G-7 که شامل ایالات متحده آمریکا و ژاپن و آلمان در میان دیگران ساخته شده بیانیه خود را پس از هفته از هشدار از شرکت هایی که این ویروس آمار مالی خود را. گروه اقتصادی نیز هشدار داد از بدتر شدن پیش بینی برای رشد اقتصاد جهانی.

سرمایه گذاران هنوز هم گمانه زنی در مورد اینکه آیا بانک های مرکزی دیگر ملحق خواهد شد و کاهش نرخ بهره و ارائه محرک در یک تلاش هماهنگ شده در سراسر جهان است. قبل از تغذیه آن حرکت بانک مرکزی استرالیا کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم 0.5%.

پرداخت پردازنده ویزا میان آخرین شرکت های هشدار سرمایه گذاران. این انتظار در سه ماهه اول درآمد به رنج می برند به دلیل آسیب به مسافرت های بین المللی. Chipmaker Microchip Technology انصراف پیش بینی سود خود برای سال به دلیل عدم قطعیت در اطراف ویروس’ تاثیر است.

در سراسر جهان بیش از 90000 نفر شده اند بیمار و 3,100 فوت کرده اند. تعدادی از کشورهای در برخورد با این ویروس رسیده است حداقل 70 با اوکراین و مراکش گزارش خود را در مورد اول است.

بازارهای ایالات متحده شده اند برخورد سخت با ترس بیش از این ویروس تاثیر است. سهام رسید در روز دوشنبه بیش امیدوار است که بانک های مرکزی کمک خواهد کرد که سپر اقتصاد جهانی است. که به دنبال گسترده فروش در هفته گذشته که پاک شده سود برای سال 2020 و فرستاده شاخص به آنچه ناظران بازار را “اصلاح” و یا سقوط از 10% یا بیشتر از یک قله است.

AP کسب و کار نویسندگان چو استن و دامیان J. Troise کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>