محرک برنامه برای کسب و کار کوچک تقریبا تهی به کنگره هنوز مذاکره یک معامله

واشنگتن – محرک برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک است توسط coronavirus همه گیر است که تقریبا از ترک آن در آینده را در هوا به عنوان رهبران کنگره کار بر روی یک معامله برای دوباره پر کردن این طرح است.

در حدود 90 ٪ از $349 میلیارد کنار گذاشته برای چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای کمک به کسب و کار مبارزه زنده ماندن و نگه دارید پرداخت خود را به کارگران اختصاص داده شده بود که از بعد از ظهر چهارشنبه.

کنگره شکست برای تزریق پول بیشتر به برنامه اتحاد چپ اعضا در هر دو طرف راهرو نا امید.

سناتور. مارکو روبیو سناتور فلوریدا که ریاست مجلس سنا کسب و کار کوچک کمیته گفت: روشن بود برنامه را “خرد به توقف” در شب چهارشنبه.

“در حال حاضر 700000 کسب و کار کوچک برنامه های کاربردی در برزخ و بدون وام های جدید ساخته خواهد شد تا بازی مرغ در کنگره به پایان می رسد و اضافی $ تایید او گفت:” در توییتر خواستار سیاست “غیر قابل توجیه.”

به عنوان برنامه محبوبیت آشکار شد در اوایل این ماه دولت و خزانه داری وزیر استیون Mnuchin کنگره خواسته برای اضافی $250 میلیارد دلار برای تقویت این برنامه و جلوگیری از آن را از در حال اجرا خشک است. هر چند هر دو طرف در حال حمایت از عبور بودجه اضافی برای این برنامه دموکرات ها و جمهوری خواهان تا کنون قادر به پیدا کردن یک مصالحه ترک در آینده از این وام ها – و به طور بالقوه کسب و کار در معرض خطر است.

دموکرات ها در خواست کرده است که در تصویب بودجه بیشتر برای برنامه کنگره نیز باید تصویب بودجه بیشتر برای بیمارستان ها و دولت های ایالتی و محلی. آنها همچنین می خواهند برای تقویت مواد غذایی تمبر مزایا و اختیارات برخی از وجوه رفتن به کسب و کار متعلق به زنان و اقلیت ها.

بیشتر: به عنوان برگ برنده دولت میاد coronavirus برنامه امداد وام دهندگان کسب و کارهای کوچک و انتقاد از تاخیر

بیشتر: دموکرات بلوک 250 میلیارد دلار افزایش برای کسب و کارهای کوچک گفت: کمک های مورد نیاز برای بیمارستان و اولویت های دیگر

جمهوری خواهان مجلس سنا در هفته گذشته اقدام به تصویب یک اقدام به ارائه اضافی 250 میلیارد دلار برای برنامه اما دموکرات ها مخالف است و به جای ارائه یک رقابت لایحه ای که اوباما را رد کرد.

بالا جمهوریخواهان در سنا و مجلس – رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی – گفت: دموکرات ها شد برگزاری کارگران آمریکایی “گروگان” به خواسته های سیاسی.

آنها به نام درخواست های ساخته شده توسط دموکرات “نامربوط” به برنامه و استدلال مقررات عبارتند از: “صدها میلیارد دلار اضافی برای بخش هایی از این قانون که هنوز هم در حال آمدن آنلاین و هنوز صرف یک دلار.”

“کارگران آمریکا در بحران هستند. هیچ کس به جز واشنگتن دموکرات ها به نظر می رسد معلوم نیست در این واقعیت یا اشتباه در مورد فوریت” این جفت ارز در بیانیه ای گفت. “جمهوری خواهان رد دموکرات’ بی پروا تهدید به ادامه مسدود کردن کار-صرفه جویی در بودجه مگر اینکه ما مذاکره مجدد نامربوط برنامه های است که در مشابه خطر است.”

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. صحبت با Mnuchin در روز چهارشنبه و گفت دموکراتیک کارکنان از مجلس نمایندگان و سنا شد برنامه ریزی برای دیدار با وزارت خزانه داری بعد در روز.

“ما هیچ دلیلی وجود ندارد که چرا ما نمی توانیم به یک توافق,” او گفت: در یک تماس را فشار دهید با همکار حزب دموکرات.

اما او نیز نشانه دموکرات ها مایل نیست به خرد شدن. شومر استدلال بیشتر پول مورد نیاز برای بیمارستان ها و دولت های محلی در توضیح آنها بیش از حد در یک بحران و ارائه پول بیشتری برای این اشخاص می تواند به معنای “میلیون ها بیشتر کار می کنند.”

بیشتر: PPP وام طرح توجیهی ظروف سرباز یا مسافر تا کنون برای کسب و کارهای کوچک سوار coronavirus بحران

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer, D-Md., همچنین نشان داد که او امیدوار معامله می تواند به زودی اتفاق می افتد اما نمی تواند وعده آن اتفاق می افتد قبل از پایان هفته.

“من نمی تواند تضمین نماید که ما می توانیم به یک توافق است که ما می تواند با عبور جمعه” او به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی روز شنبه.

در پاسخ به این برنامه رو به کاهش بودجه مجلس نانسی پلوسی تصریح کرد دموکرات’ درخواست.

“دموکرات ها می دانند که برای چک حفاظت از برنامه های موفق این کار باید برای همه” او در بیانیه ای گفت.

قبل از این وجوه را راه خود را به کسب و کار یک لایحه باید به تصویب هر دو مجلس نمایندگان و سنا و رئیس جمهور تهمت را امضا می کند.

این برنامه که آغاز شده در مارس 3 تا 1.4 میلیون برنامه های مورد تایید در مجموع بیش از $305 میلیارد دلار با توجه به مدیریت کسب و کار کوچک.

PPP بخشی از 2.2 تریلیون دلار اضطراری بسته محرک تایید شده در مارس. آن را فراهم می کند صاحبان کسب و کار با 500 یا کمتر کارگران وام های کم بهره به شناور باقی می ماند. کسانی که وام بخشوده خواهد شد توسط دولت اگر حداقل 75 ٪ از پول را به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد است که اساسا به میزان کمک های مالی برای این کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>