محرک چک شروع به وارد بازار سهام بازگشایی شدید آب و هوا: 5 چیزهایی که شما نیاز به دانستن در دوشنبه

هنگامی که خود محرک اتمام می رسد ؟ بسیاری برای دریافت پول به زودی

امداد باید در این هفته برای بسیاری از آمریکایی ها که مشتاقانه در انتظار دریافت خود محرک را بررسی کنید. میلیون ها نفر از مالیات دهندگان آغاز خواهد شد دریافت پول اضافی به پرداخت اجاره, مواد غذایی و دیگر لوایح شروع دوشنبه. گروه اول — برآورد پوشش 50 میلیون به 60 میلیون آمریکایی — شامل افرادی که در حال حاضر با توجه به اطلاعات حساب بانکی به سرویس درآمد داخلی. اما هر کس نمی خواهد دریافت $1,200 بررسی از دولت فدرال است. برای افراد مقدار پول دریافت کرده است بر اساس درآمد خانوار و چگونه بسیاری از کودکان یک فرد ادعا می کند به عنوان وابستگان در مالیات است.

  • ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

بازارهای سهام بازگشایی پس از بسته شدن در روز جمعه

بازار بورس نیویورک و نزدک سر گرفته خواهد شد عادی ساعات معاملاتی روز دوشنبه پس از بسته آوریل 10 در رعایت جمعه خوب. سهام ایالات متحده پیشرفته پنجشنبه دربندی خود را به بهترین هفته در بیش از چهار دهه پس از فدرال رزرو گفت: آن را ارائه $2.3 تریلیون دلار وام به خانواده های محلی و کسب و کار در یکی دیگر از تلاش برای محافظت از اقتصاد از coronavirus بیماری همه گیر.

جنرال موتورز برای شروع دوره ونتیلاتور تولید برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

جنرال موتورز برنامه ریزی شده است برای شروع به تولید حجم دوشنبه پس از امضای فدرال قرارداد به ارزش حدود $490 میلیون دلار برای ساخت هواکش برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: مقابله اهدا شد تحت دفاع تولید عمل می کنند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فعال به فشار شرکت های خصوصی به تولید دستگاه ها برای کمک به کاهش کمبود تجهیزات حفاظت فردی در بیمارستان. سفارش اعلام شده توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی نیاز به دیترویت خودروساز برای ساخت بیش از 6000 هواکش در ماه ژوئن و تحویل 30000 نفر در ماه اوت.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن فراخوانی در زمان جنگ اقتدار دفاعی و تولید عمل به سرعت coronavirus کمک. آنچه در آن است ؟

هیلتون ماریوت اهدا اتاق های هتل های پزشکی کارگران در پاسخ به کروناویروس

هیلتون و امریکن اکسپرس اهدا خواهد شد 1 میلیون و اتاق های هتل برای خط مقدم پزشکی حرفه ای مشغول به کار در این بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ آغاز و تا روز دوشنبه. اتاق در دسترس خواهد بود به پزشکان و پرستاران و امدادگران, اورژانس های پزشکی تکنسین ها و کارگران دیگر از طریق پایان ماه مه. “آنها واقعا قهرمانان گفت:” هیلتون رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Christopher J. Nassetta در بیانیه ای. ماریوت نیز اهدای 10 میلیون دلار در هتل باقی می ماند برای پزشکان و پرستاران.

East coast پرانتز به آب و هوایی شدید

پس از آب و هوایی شدید زد بخش هایی از جنوب شرقی در عید پاک یکشنبه شهرستانها در تمام طول سواحل شرق آماده برای آسیب رساندن به طوفان صبح روز دوشنبه. طوفان شد و انتظار می رود به حرکت به سمت منطقه آوردن تهدیدات جدا گردباد و تگرگ را دستخوش توفان و جاری شدن سیل با توجه به Accuweather. آن را پس از یک طوفان خطرناک است که سیستم تولید حداقل 13 رادار-تایید گردباد کتک می سی سی پی و لوئیزیانا در شب یکشنبه کشته شدن حداقل هفت نفر آسیب رساندن به خانه و خروج از بیش از 60 ، 000 مشتریان بدون قدرت. طوفان ادامه داد: برای خمیر جنوب شبه با بخش زیادی از منطقه تحت فلش سیل و گردباد و رعد و برق هشدار و ساعت. مناطقی از گرجستان به جنوب انگلستان انتظار می رود که ضربه شدید و رعد و برق دوشنبه Accuweather گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>