محرک کنید: محاسبه چقدر پول شما می توانید

شما ممکن است برخی از پول اضافی در آینده از دولت ایالات متحده در این بهار.

مجلس سنای آمریکا تصویب یک جارو 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که با هدف کمک به افراد مبتلا به این بیماری همه گیر کوروناویروس. افرادی که هنوز در حال کار بر کسانی که بیکار هستند کسانی که خود اشتغالی و پیمانکاران خواهد همه بهره مند شوند. کسب و کار نیز ایستاده به دریافت کمک های مالی برای جلوگیری از بسته شدن و یا تخمگذار کردن کارکنان به دلیل اقتصادی اثر این بیماری همه گیر.

این قانون هنوز هم نیاز به تصویب در ایالات متحده ،

برای افراد مقدار پول دریافت می کنید که خود را بر اساس درآمد خانوار و چگونه بسیاری از کودکان شما ادعا می کنند به عنوان وابستگان خود را مالیات.

استفاده از ماشین حساب های زیر برای تعیین چقدر شما را دریافت خواهید کرد.

خود را محاسبه محرک چک کنید

اگر ماشین حساب باز نشد بر روی پلت فرم خود سعی کنید از این لینک برای باز کردن کامل صفحه.

چگونه است که این مقدار تعیین می شود ؟

در اینجا چگونه مقدار محاسبه شده است تحت این طرح در حال حاضر:

  • بزرگسالان دریافت یکجا 1200 $(یا $2,400 برای کسانی که پر کردن اظهارنامه مالیاتی به طور مشترک).
  • مردم با کمی و یا بدون بدهی مالیاتی خواهد حداقل 600 دلار (یا 1200 $برای مشترک می گرداند).
  • خانواده ها علاوه بر دریافت 500 دلار برای هر فرزند واجد شرایط ادعا به عنوان یک وابسته است.
  • پرداخت خواهد شد به تدریج کاهش می یابد و برای افزایش درآمد حقوق بگیران با شروع در $75,000 یا 150.000 دلار برای یک مشترک بازگشت.
  • افراد با درآمد بیش از $99,000 نمی خواهد واجد شرایط در همه.
  • زوج های متاهل مشترک پر واجد شرایط برای $2,400 چک کنید اگر درآمد خانوار کمتر از 150.000 دلار. به طور مشابه, آن مقدار است که به تدریج کاهش می یابد تا به $198,000.
  • کسانی که تشکیل پرونده به عنوان “رئیس خانواده” به طور معمول تنها پدر و مادر را دریافت کامل $1,200 چک کنید اگر آنها کسب درآمد تا $112,500 یک سال کاهش می یابد تا به $136,500 سالانه است.

دولت استفاده خواهد کرد خود را 2019 اظهارنامه مالیاتی اگر شما به ثبت آن است. اگر شما فایل نیست و در عین حال خود را تا سال 2018 تشکیل پرونده استفاده خواهد شد.

چگونه و چه زمانی می خواهد پول تحویل داده می شود?

این وزیر خزانه داری ایالات متحده گفت: “ما خود را در سه هفته” پس از عبور از آن در کنگره است. آن را سخت به سنجاق کردن تاریخ های خاص در این نقطه ،

اگر شما در راه اندازی پرداخت مستقیم با IRS برای بازپرداخت مالیات شما باید دریافت پول سریع تر از آن خواهد شد که یک بررسی در پست الکترونیکی.

زمانی که دولت با ارسال چک به آمریکایی ها در سال 2008 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش محرک به قانون امضا شده بود Feb. 13 و چک نمی شروع به بیرون رفتن تا اواخر آوریل است.

آنچه ما می دانیم: چگونه $2T coronavirus محرک شما تاثیر می گذارد و اقتصاد

Paul Davidson کمک به این گزارش. جارد واندن با اخبار مجله در ویلمینگتون, ایجاد ماشین حساب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>