استیو Hotze در رژیم صهیونیستی است. ابوت و اساسی از تماس با ردیابی

محافظه کار firebrand استیون Hotze راه اندازی کرده است یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت coronavirus پاسخ (عضو فعلی و سابق مجلس و چند صد نفر از صاحبان کسب و کار که استدلال می کنند که دولت در تماس با ردیابی برنامه در نقض حریم خصوصی خود را و توانایی برای ایجاد یک زندگی.

مدنی اقدام ظ روز دوشنبه در دادگاه فدرال در متفاوت عامل ظرفیتهای فرماندار موظف خود را در “COVID-19 قرعه کشی” ادعا ابوت اقدامات را محدود به رستوران ها و کافه ها با 25 و یا 50 درصد محدودیت در حالی که دوچرخه مغازه ها و فروشگاه ها مشروب, استخر پاک کننده ها و سوپر مارکت ها در حال اجرا هستند در شیب کامل.

وکیل Jared Woodfill ثبت فدرال و دولت های متعدد دادگاه به چالش از طرف Hotze یک هوستون پزشک و جمهوری خواه فعال با هدف قرار دادن یک همکار جمهوری خواه برای ایالت سفارشات کت و شلوار می گوید ناعادلانه تعیین سرنوشت کسب و کار در طول یک بحران بهداشت عمومی.

“او را انتخاب برندگان و بازندگان” Woodfill گفت. “این خلاف قانون اساسی آنچه که او انجام می دهند. ما فکر می کنیم تگزاس فاجعه عمل خلاف قانون اساسی است, تمام دستور اجرایی … که تعلیق قوانین خلاف قانون اساسی است. تنها قوه مقننه می تواند انجام این کار است.”

دفتر والی و دولت دادستانی کل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. دفتر گرفته است موضع در لباس مشابه در دادگاه های ایالتی که او گسترده اقتدار به عمل در اورژانس.

طرح دعوی در دادگاه توسط Hotze شامل حدود 1,500 نام. اکثر صاحبان کسب و کار کوچک اما در صدر فهرست هستند دولت Rep. لایحه Zedler R-Arlington سابق دولت جمهوری نمایندگان Gary الکینز (آرکانزاس) از هوستون مولی سفید از زنگ شهرستان ریک سبز از هیز شهرستان و حزب سابق صندلی کتی, Adams, از Collin County است.

کت و شلوار استدلال می کند که تگزاس’ $295 میلیون قرارداد ردیابی برنامه با هدف ردیابی کردن همه افراد در معرض تماس با فرد آلوده — نقض متمم اول قانون اساسی حریم خصوصی تشریفات و برابر قوانین و مقررات حفاظت از. ردیابی چنین مقدار به طور غیر قانونی ضمانت جستجو کت و شلوار می گوید. در حالی که ردیابی بازگشت مخاطبین قرار است به طور داوطلبانه آن را اجرا طریق ادارات بهداشت محلی بر اساس یک فرض گناه برای همه مردم در نزدیکی به یک فرد بیمار با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آن نیاز مردم به نوبه خود بیش از نام تماس با درجه حرارت خود را قرائت و فرض یک فرد COVID-19 مگر اینکه آنها می تواند ثابت کند در غیر این صورت Woodfill گفت.

Woodfill گفت که او معتقد است این اولین بار است که فدرال چالش برای تماس با ردیابی. او امیدوار است آن را به مجموعه ای از تن برای “چگونه ما به عنوان یک دولت و به عنوان یک مردم را در مقابله با بیماری هایی که ما لازم نیست که یک واکسن نشده است.”

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>