این را در نظر بگیرید یک فرد همه فن حریف کپسول زمان از این زمان:

مربوطه به کنار در مورد “ویروس:” من راه رفتن در اطراف Kroger با پوشیدن یک ماسک و هر کس دیگری است با پوشیدن یک ماسک و هر چند دقیقه یک اطلاعیه می گوید مردم به پوشیدن ماسک, اجتماعی دور و شستن دست های خود را برای جلوگیری از “ویروس.”

و این احساس بسیار شبیه یک فیلم است.

گاهی اوقات تماشای فیلم شما دیوانه در یک شخصیت برای انجام کارهای گنگ اما در واقعیت مردم انجام کارهای گنگ. گاهی اوقات در لحظه ای که شما نمی دانید بهترین کار این است که تمام گزینه ها تغییرات بد است.

در اولین روز از ماه مارس قبل از امریکا تعطیل و هنگامی که وجود دارد تنها چند آمریکایی نقاط شدم COVID-19. من گرفتار آن هر دو در یک پیست اسکی و یا در هواپیما سوار به عقب.

از زمان آن من آن را داد به شوهرم قبل از من تا به حال علائم. ما هر دو تا به حال علائم قابل توجهی برای حدود سه هفته است. ما هر دو خوب در حال حاضر تا آنجا که به ما و ما می دانم. آن زمان برخی از زمان. تا به حال من سنتی کار من احتمالا تا به حال به دست یک ماه کار می کنند.

در ماه ژوئن نوشتم در مورد آنچه که تجربه احساس در من خوراک توییتر تا مردم ممکن است تشخیص علائم اولیه و گسترش آن به دیگران است.

پاسخ به سوالات من پس از من بهتر است:

من نمی هر گونه عوامل خطر دیگر از بودن یک بچه.

نه من و نه اجرا کردن — من در اکستریم, تعطیلات, بدون آلارم فقط پیاده روی آسان نیست و حتی اسکی. به احتمال زیاد شد آرامش بخش ترین تعطیلات من تا کنون گرفته ام.

بله من در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی به طور کلی اما پوشیدن یک ماسک از آنجا که هیچ کس بود. من خوردم در چند غیر شلوغ و رستوران ها و خرید در چند کوچک و مغازه ها و پرواز در یک بسته بندی هواپیما نمی شد فاصله در فرودگاه. شوهر من ممکن است آن را داده اند به دو نفر ما می دانیم که در یک مختصر تعامل یکی رو خفیف علائم دیگر هیچ. بنابراین ما ناخواسته پروژه تحقیقاتی ممکن است حمایت از مطالعات نشان می دهد کاهش ویروسی خود را قرار گرفتن در معرض دوز با فاصله و ماسک-پوشیدن می تواند به کاهش شدت علائم و بستری شدن در بیمارستان.

پزشکان می گویند که آنها نمی دانند که چگونه ایمنی بعد از بازیابی, اما آنها امیدوار هستند برای هر کس که آن را برای همیشه لطفا برای.

نه من فکر می کنم من باید اثرات ماندگار از این اما چه کسی می داند آن است که یک رمان با نام مستعار جدید کروناویروس برای انسان است.

بله من اهدا پلاسما برای به اشتراک گذاشتن من آنتی بادی است. من امیدوار هستم برای درمان بهتر و واکسن و می خواهید برای کمک به عنوان من می توانم.

چرا من به شما گفتن این ؟ همه ما باید دیدگاه های مختلف از این بار بر اساس آنچه در جریان است در زندگی ما. مشاغل. پول. بهداشت. خانواده. دوستان شما. همه چیز. برای من این احساس عجیب و غریب صحبت کردن در مورد ورزش, زمانی که ماه پیش من خیلی خسته من نگران من ممکن است از خواب بیدار. هنگامی که شما تعجب می کنم چه اتفاقی می افتد به تمام خانواده و دوستان خود. همه.

این TMI کنار من به اشتراک بگذارید چرا که اگر من می خواهم به بحث در مورد NFL فوتبال اتفاق می افتد, تجربه شخصی من از طریق رفتن است که برای اطلاع رسانی به نظر من در فقط چیزهای اساسی مانند تدارکات. برخی از برنامه های به نخ سوزن از انجام کارهایی که سالم ماندن معقول به نظر می رسد. برخی به نظر می رسد کافی نیست.

در نهایت من هیچ انتظارات را در این فصل در همه. فقط می خواهید همه به خوبی. من می خواهم همه را به خوبی به یکدیگر است.

من خونسرد, صعودی/نزولی compartmentalized نظر 2020 تگزاسی برای کسانی که در مورد مراقبت است که:

کارکنان مربیگری

صعودی: حتی طرفداران که نفرت لایحه اوبراین که بیشتر به عنوان یک سر مربی/جنرال موتورز/و غیره واگذار خواهد که این بار نه یک فصل خوب برای انتقال جدید مربیان است.

اوبراین از طریق شرایط و خود او انتخاب شده است قادر به برنده شدن در بازی ها در پاره پاره های غیر متعارف موقعیت. خوب کارفرمایی گزینه ؟ خوب است. بدون سالم و گسترده ای داشته باشد. OK. به عنوان یک سابق, کالج, سر مربی او مربی تیم بدون پیش فصل قبل.

گاهی اوقات تصمیم گیری توسط تگزاسی به نظر می رسید به همه چیز را مشکل تر برای خود. برخی از کسانی که تصمیم گیری شده اند O’Briens’ اما در نهایت او شده است قادر به مربی در اطراف برخی از این چیزها مگر اینکه کلید صدمات ساخته شده است که غیر ممکن است.

حرکت نزولی: اوبراین هرگز مربی یک تیم کارآمد در جرم. بهترین سال بود در سال گذشته با سالم Deshaun واتسون رتبه 16 توسط فوتبال خارجی DVOA اقدامات بهره وری.

اوبراین هرگز مربی متعادل تیم خوب است که در آن یک طرف توپ ندارد به کشیدن طرف دیگر همراه است. دفاع انجام شده این تیم در سال 2014, 2015, 2016, 2018. در این بعد است.

از هماهنگ کنندگان این سال ها در اولین سال از مشاغل مربوطه خود را هر چند هیچ یک از آنها جدید هستند که به تیم. همه مربیان فوتبال شد به شغل خود را در برخی از نقطه در زمان است اما اگر ما فقط به تجزیه و تحلیل موقعیت های بی تجربگی معمولا به همراه نیست.

در اینجا دو طرح تعصبات من بر اساس نقاط مرجع شما ممکن است می دانم که اگر شما یک تگزاسی فن:

فرانک بوش قانون: اگر شما بالا بردن کسی که در حال حاضر در کارکنان مانند فرانک خار چرا آنها کمک به واحد خود را بیشتر در گذشته اگر آنها خیلی خوب است ؟

براد Seely قانون: اگر یک واحد مانند تگزاسی تیم های ویژه وحشتناک بود و پس از آن تا به حال یک بهبود قابل توجه زمانی که کسی با سابقه موفقیت و شایستگی مانند براد Seely گرفت که موقعیت و سپس وقتی که فرد برگ, شما احتمالا نمی بینم که به عنوان یک شبکه مثبت است.

این بدان معنا است که مربیان نمی تواند موفق باشد ؟ هیچ. هر یک از این افراد است که به خوبی در نظر گرفته شخصا. شاید آنها قابل توجه خواهد بود در کار خود را مانند برخی از مردم خود را هماهنگ موقعیت. آنها فقط لازم نیست که سابقه موفقیت در موقعیت جدید پس از آن سخت است برای پروژه مربیگری تغییر به عنوان یک مثبت.

مربیگری در این زمان: تیم های مختلف اندازه های مختلف از مربیگری کارکنان. تگزاسی ها تمایل دارند که کمتر مربیان و در این سال با بالا بردن موقعیت مربیان به هماهنگ کننده مواضع آنها کمتر است. آنها نیز جوان تر از آنها بودند.

در طی یک فصل از آن خواهد شد یک چالش برای حفظ مربیان و سالم در این زمینه است. اوبراین است اشاره شده بازیکنان و کادر نیاز به متنوع داده شده مردم کمتر مجاز در ساختمان به کمک این تابآوری تست خواهد شد.

Texans جرم

کارفرمایی مهارت مواضع و بدنام offseason معاملات: شده است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر به واتسون به عنوان تگزاسی کارفرمایی. مهم نیست که چه سطح از فوتبال شما در همیشه وجود دارد چند منحصر به فرد quarterbacks که تنها کمی بهتر از هر کس دیگری و بازیکنان در اطراف آنها بهتر است.

و واتسون در حال رفتن به نیاز به این مهارت ها پس از تگزاسی معامله دور خود بهترین و سازگار ترین بازیکن در DeAndre هاپکینز و جایگزین او با مجموعه ای از مهارت های بازیکنان که سابقه خود را از قوام و نه شیمی است که واتسون تا به حال با او.

این هاپکینز تجارت اتفاق افتاده است زمانی که من بسیار بیمار است. پس از این کشور آغاز شده و بسته کردن. آن را به من احساس بهتر است.

از نقطه نظر بهره وری منطق پشت این تجارت به احتمال زیاد شد که تگزاسی با دیگر قرارداد به مراقبت از نمی خواهید به صرف در یک گیرنده گسترده.

مسئله اصلی با تجارت است نه گرفتن ارزش خوبی برای یک بازیکن با توانایی های خود را و سپس مصرف در دیوید جانسون قرارداد یک قرارداد بد است که برخی بر این باورند آریزونا ممکن است مجبور به انجام یک براک Osweiler نوع تجارت به خلاص شدن از شر آن.

همه پشت در حال اجرا است ؟ هیچ. اما نمایش عمومی در NFL است, شده است و برای بیش از یک دهه است که هنگامی که شما به منابع مالی محدود در زیر یک درپوش برخی از موقعیت ها آسان تر و ارزان تر به جای بیش از دیگران است.

Quarterbacks و بازیسازی تصویب rushers: گران سخت برای پیدا کردن در آژانس رایگان.

در یک پاس گرا لیگ پشت در حال اجرا است که می تواند در لیگ به طور متوسط و یا بهتر و ارزانتر هستند. در حال اجرا پشت می تواند تفاوت سازان در سنین جوان تر از برخی از مواضع و آنها تمایل به شکستن سریع تر است.

حرکت صعودی جدید فهرستی از تنظیمات: واتسون هدفمند هاپکینز زیادی به دلیل 1. بزرگ. 2. موجود در Gameday با عملکردی همسترینگ. 3. شیمی. پس اکنون سوال کلیدی این است که چه پست هاپکینز جهان مانند نگاه از هر دو فوتبال و فوتبال فانتزی چشم انداز?

در حالت ایده آل کارکنان مربیگری قادر خواهد بود به کار خود جرم به عنوان واقعا یک “برنامه بازی جرم.” که جرم را ببینید چه مخالف دفاع از نقاط ضعف و سپس انتخاب کنید ، با هاپکینز دفاع می دانستند که در آن توپ شد و به احتمال زیاد برای رفتن و جرأت جرم به جاهای متناقض با موفقیت.

در گذشته تگزاسی نسخه از “برنامه بازی جرم” گاهی اوقات به نظر می رسید به این معنا که ما هیچ کاری انجام نمی به خصوص به خوبی. یا ما ندارد و پرسنل به انجام این کار است.

با سرعت آنها در حال اضافه کردن به زمین و عبور از ابتلا به پشت آنها قصد دارند برای قرار دادن فشار اضافی بر مخالفت با جرائم. بر روی کاغذ این است که آنها چه می خواهید انجام دهید اما آن سخت است برای به دست آوردن زمان با این پرسنل در زمان آنها است.

یک تگزاسی فهرستی از ترکیب کنار: اعتقاد من آن است که مناسب شکایت در مورد بسیاری از اوایل سال اوبراین فهرست اسامی که آنها بیش از حد جوان و بیش از حد و به اندازه کافی وجود ندارد و جامد در-خود-نخست بازیکنان برای قرار دادن خوب جرم در این زمینه است. که پیش نویس بچه ها به توسعه آنها و آنها فقط نمی شد به اندازه کافی خوب.

در برخی از راه, GM می خواهم نسخه اوبراین bigfoots این موضوع گفت: مطمئن باشید ارزش این کسب و بد است, اما این چیزی است که این تیم نیاز به پیروزی و من می خواهم به آن را دریافت. ما پیروزی در زمین و نه در پیش نویس ارزش.

چپ مقابله با Laremy Tunsil ممکن است یک نمونه از این. مطمئن شوید که شما پیش نویس برخی از امیدوار کننده linemen توهین آمیز اما موفق باشید در تلاش برای نگه داشتن واتسون امن با بچه های جوان و ارزش ها.

با فرض سلامت این است که بهترین خط حمله گروه را داشته اند از Gary Kubiak روز اگر فقط به این دلیل وجود دارد که برخی از تداوم و متشکل از تصادفی, پیر linemen بر روی شمع دور.

در گیرنده گسترده و موقعیت او bigfooted به تجربه سریع و گسترده گیرنده است که ممکن است کمک به واتسون توسعه آینده با گرفتن او را به خارج از منطقه راحتی خود را. همچنین شرط بندی بر گیرنده گسترده و در حال اجرا پشت دامپزشکان که می دانند چگونه به بازی بازی های موقعیت و لازم نیست به یاد بگیرند که چگونه به بازی NFL فوتبال.

این باعث ایجاد عدم قطعیت اما قطعیت ندارد ذاتا خوب یا بد است. آن است که فقط نامشخص است.

حرکت نزولی جدید فهرستی از ترکیب: در نظر گرفتن دور یکی از سازگار ترین و بهترین بازیکنان در NFL از مهارت های خود را در موقعیت قرار می دهد فشار بسیار زیادی بر روی واتسون. هاپکینز یک بازیکن است که می تواند به حیاط زمانی که آنها تا به حال به آنها را با شیمی در طول دو دقیقه آموزش.

آن است که یک مشاهده منحصر به فرد است که اوبراین GMing این offseason را نگاه بهتر است اگر آنها با اضافه کردن بازیکنان به عنوان آنها نگاه سه سال پیش به جای در حال حاضر.

قرار دادن فشار بر روی واتسون ایده آل نیست اما به عنوان یک فرد و بازیکن او نیست کسی من شرط می بندم در برابر.

گرفتن یک فهرستی است که با این نسخهها کار برای هر دو امروز و فردا سخت است. مطمئن شوید که شما می خواهید رابطه جنسی خشن, هوشمند, بازیکنان تیم, اما نه به اندازه کافی پیش نویس ارزش دارایی های خود را باعث می شود استعدادهای ورزشی در سخت برای به دست آوردن موقعیت های سخت تر.

تگزاسی ها در دفاع. من با دیدن این حرکت صعودی. با عرض پوزش.

به یاد داشته باشید زمانی که من گفت که تگزاسی ها جرم است هرگز کارآمد تحت اوبراین که برای سال های بسیاری از آنها انجام شده توسط دفاع.

من فکر می کنم این دیدگاه مشترک است که در آن است رفتن به یکی از این سال است.

سال گذشته J. J. وات مجروح فصل تگزاسی دفاع قرار گرفت 26th در دفاعی بهره وری. برای اینکه عادلانه آنها مواجه 2nd سخت ترین برنامه های فوتبال خارجی شماره. دوباره آنها روبرو خواهند بود که برای اولین بار از محل برنامه با یک شروع در برابر اشراف.

من فکر می کنم دفاع خواهد بازی سخت اما بد خواهد بود. من باور نمی کنم در تصویب rushers دیگر از وات و ثانویه استعداد به چالش کشیده خواهد شد. جدید دفاعی هماهنگ کننده آنتونی ویور رفتن به اضافه کردن برخی از چیزهای جدید به دفاع اما تا زمانی که من دیدن این کار من نیست که در این پروژه کار خواهد کرد.

از شناخته شده اطلاعات فهرست فعلی به اندازه کافی خوب نیست به غالب دفاع مهم نیست که چگونه شما طرح آن است. (فصل اینجا نیست هنوز. اوبراین است bigfooted برای دریافت بیشتر بازیکنان دیر به تیم خود را زمانی که او نیاز دارد و او نیاز دارد. من کنجکاو برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند اگر هر, کمک دفاعی خود را فهرست).

چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما به یک بد دفاع و اوبراین است که مربی ؟ من اعتقاد دارم که این تیم می خواهد به اجرای توپ در اوایل حتی زمانی که آن را نمی کارآمد به دفاع بیشتر از یک استراحت. و سپس واتسون تحت فشار برای انجام سحر و جادو در سوم پایین به حرکت زنجیره ای.

در برخی از نقطه در بازی ها به خصوص در برابر خوب دفاع و quarterbacks که استراتژی سخت است برای حفظ.

من آن را به عنوان در حال اجرا توسط کمیته با تمرکز بر کسی که سالم است و دست گرم به عنوان فصل پیشرفت می کند.

فکر می کنم این تیم را برای آماده سازی به عنوان هر چند آن را در حال رفتن به یک در ضربات پنالتی هر هفته چرا که حداقل در سال گذشته این دفاع معمولا مخالف کارفرمایی به عنوان کارآمد به عنوان واتسون.

سخت به هدف خاص هر گیرنده گسترده در فانتزی. کادر مربیگری می خواهد به هدف ضعیف ترین عناصر مخالف جرائم و گسترش توپ در اطراف به طور کلی از هفته به هفته. واتسون به وضوح خوب شیمی با خواهد فولر اما البته این نکته بر او سلامت است. او می گوید که او کار بر روی چیز های مختلف برای کمک به این, اما سخت به پروژه های بهداشتی برای یک بازیکن که نمی پیشینه سالم ماندن.

نسخه کوتاه از این. سوالات در دفاع نشان می دهد که جرم در حال رفتن به مجبور به قرار دادن نقاط. با علاوه بر این از سرعت جدید در مهارت مواضع و فشار بر Watson, برای این کار, او در حال رفتن به مجبور به انجام. از پشت در حال اجرا خواهد شد بسیاری از لمس. گسترده رسیور شما باید مانیتور برای QB شیمی و سلامت.

بهترین حرکت صعودی برای دفاع … گاهی در اوایل سال دفاع جلوتر از جرائم با زمان بندی. با هیچ پیش فصل و محدود فیزیکی و شیوه های آن ممکن است بیشتر از آن در این سال است. Observationally من احساس کردم که در سال 2011 تحریم های نجومی برخی از جرائم در مبارزه بودند. شما نمی خواهید زمان خود را هنگامی که شما روبرو هستند یک پاس حمله کننده مانند وات. من انتظار ندارم که دفاع بودن جلوتر از جرائم برای یک تیم مانند روسای اما من فکر می کنم شما یک مقدار زیادی از زشت و توهین آمیز فوتبال در این فصل است. اگر ما یکی است.

تگزاسی تیم های ویژه

دو فصل نشان داده به خوبی مربی جامد تیم های ویژه. فوتبالیست, توپ زن دارنده بازگشت بنابراین تداوم وجود دارد مفید است با توجه به offseason. آنچه که نه مفید است و به احتمال زیاد کمتر زمان واحد با هم کار کنند و بازنشستگی از براد Seely.

من انتظار دارم در طول لیگ, تیم های ویژه به یک بیت از ماجراجویی در این سال با کمتر تیم های ویژه زمان تمرین و مقابله با زمان به طور کلی.

درخواست برای نگه داشتن طرفداران خارج از غرفه

آن را سخت به بحث در مورد این بار بدون این که شخصی به ما تجارب زندگی می کردند. برای مثال NFL در حال انجام است همه از آن می توانید به نگه داشتن بازیکنان امن در یک تماس ، کار کردن با بازیکنان سعی کنید برای انجام این کار با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است با توجه شناخته شده اطلاعات است. اجازه می دهد بازیکن را به انتخاب کردن.

برخی از تیم های مایل طرفداران در غرفه? تگزاسی ها در ساخت برنامه ای برای این کار ؟ من امیدوارم که این فقط یک طرح است که می گیرد اگر با شروع فصل و یا در برخی از نقطه در فصل تست می شود به مراتب ساده تر و سریعتر و ویروس کنترل شده در جامعه است.

برخی از ورزش لیگ در حال حاضر مجاز طرفداران در می ایستد. با چشم پوشی گفت: طرفداران نخواهد سو. با پوشیدن ماسک به جز زمانی که برای خوردن و نوشیدن. در طول زمان کنترل نشده ویروسی گسترش توانایی محدود برای تست سرعت و توانایی محدود برای انجام دقیق تماس ردیابی.

مسئولیت پوشی تنها به اعمال که فن که واقعا نیاز به نوشیدن گران آبجو و غذا خوردن بد nachos در من حدس می زنم. من حدس می زنم آن لیگ اهمیتی نمی دهند اگر از آن دسته از طرفداران گسترش آن به جامعه داده می شود این مشکل برای اطمینان می دانم که آلوده آنها. بی پروا بودن خوب است تا زمانی که شما لازم نیست که در نگاه مردم به چهره شما درد نکنه من فرض کنید.

من به طور تصادفی به شوهر من COVID-19. من احساس وحشتناک در مورد آن حتی اگر در آن زمان من نمی دانستم که ماهیت دقیق از خطر و یا چگونه برای جلوگیری از آن. من نمی خواهم حتی به شما بگویم افکار من تا به حال زمانی که ما هر دو بیمار اما آنها چیزهای خوب باید تند در اطراف مغز است.

که برخی از ورزش لیگ خوب هستند آگاهانه خطر بیشتر در جامعه گسترش یافته و مردم بی گناه رنج می برند و یا در حال مرگ برای چیزی به عنوان بی اهمیت به عنوان طرفداران در غرفه های تلویزیونی رویداد غیر اخلاقی است.

لطفا فراموش نمی کنند.

باد کردن نوشتن

خسته کننده ترین نوشتن است که وقتی کسی به شما می گوید چرا آنها نشده اند. اگر شما در حال خواندن این دور شما هستند احتمال خوب بودن خسته شدم.

من نمی نوشتن هر چیزی پس از رؤسای بازی به دلیل آنچه که وجود دارد به می گویند ؟ آنها یک outmatched تیم است که تلاش برای سرقت یک و نیست. ناامید کننده چگونه بازی تکامل یافته اما نتیجه این بود تعجب آور نیست.

من نمی لذت بردن از نوشتن اگر من چیزی برای اضافه کردن.

از آن زمان من پادکست وقتی پرسید. فقط خوشحال بود به صحبت کردن با دوستان رک و پوست کنده. اگر شما مانند پادکست ها در اینجا لینک کلیک کنید:

هوستون ورزشی بحث پادکست با رابرت زمین. آیا این 16 مارس در حالی که مشکوک بودم COVID-19 اما نمی دانستند در آن زمان به دلیل وجود دارد هیچ تست برای افراد با علائم. من تا به حال چنین یک زمان سخت به فکر کردن و صحبت کردن در این, اما من بازی میکنه. در واقع من تا به حال COVID-19 علائم که معمولی هستند و این خبر را “بد X, Y, Z نیز علائم” و و را “بله ما آن را داشته باشد.”

CBS انتخاب شش پادکست با رایان ویلسون. سطح بالا از نظر تیم.

دکتر, فانتزی, فوتبال نشان می دهد. ما صحبت در مورد فوتبال فانتزی جنبه تگزاسی.

پس بعد از آن با جان Wessling. این بود که در اوایل ممکن است. ما صحبت در مورد تقریبا همه چیز به جز نه خیلی تگزاسی محتوا. او عنوان آن “هیچ وقت برای انسان.” در برخی از قطعات این یک مراقبه چگونه می توان در جهان است.

مارس و آوریل اکثرا پاک شده برای من. من کامل در فوتبال نیهیلیسم حالت. ایده نوشتن در مورد فوتبال فقط احساس بد است.

مدت کوتاهی پس از ما بهتر شوهرم درگذشت پدر غیر COVID-19 دلیل است. او ممکن است یکی از بزرگترین انسان من تا کنون شناخته شده است. حرفه ای او چشمگیر بود اما فروتن فرد به عنوان یک انسان من نمی توانم فکر می کنم از هیچ بهتر است.

من آرزو می کنم هر کس به حال پدر و مادر به عنوان تشویق و روشن و نوع به عنوان او بود. دانستن او مرا بهتر وکیل پدر و مادر و فرد است. او الگوبرداری چنین رفتار خوب و به چنین مشاوره خوب زمانی که شما برداشت مغز خود را.

من مشترک کمک ارسال اگهی خود را که شما می توانید در اینجا بخوانید. ما باید یک بنای یادبود برای او در آن زمان از آنجا که همه چیز بیش از حد سخت بود. در زیر واژه های من اضافه نشد به obit اما خوشحالم که آنها به دلیل آن است که چگونه من احساس می کنم در حال حاضر و در این لحظه:

“بیل تا به حال تقریبا راه معنوی مردم است که تا به حال لذت بردن از صرف وقت با او احساس بهتری در مورد خود. جهان را مکانی بهتر اگر همان را می توان گفت بیشتر از ما به خصوص در این زمان استرس در وجود ما است. امیدوارم که بخشی از لایحه روح است در اثر مالش بر روی افرادی که او را از دست ندهید. خانواده اش قطعا در تلاش برای افتخار است که روح و همیشه به یاد داشته باشید او را با یک لبخند در انجام این کار است. ما امیدواریم که که شما همان را انجام خواهد داد.”

یک آقا و یک مرد مهربان. من از دست او بسیار است.

با تشکر برای خواندن و لطفا نگه داشتن در لمس در مورد تگزاسی سوالات و یا هر چیز دیگری. امیدوارم که همه چیز برای شما خوب هستند. شما می توانید به من در توییتر @StephStradley.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im