متحده اعمال محدودیت های جدید بر روی مسافران از نیویورک

به روز شده

بوستون (AP) — متحده در حال عقب کشیدن حصیر خوش برای مسافران از منطقه نیویورک است که در مرکز این کشور شیوع کروناویروس اما برخی می گویند حداقل یک دولت اقدامات خلاف قانون اساسی است.

فرمانداران در تگزاس فلوریدا مریلند و کارولینای جنوبی این هفته دستور داد مردم از ورود به نیویورک در منطقه —از جمله نیوجرسی و کانکتیکات و ویروس دیگر نقاط داغ به خود قرنطینه به مدت حداقل 14 روز پس از ورود.

تقاضای بالا: سفارش آنلاین برگ فروشگاه های مواد غذایی تکاپوی انتظار مشتریان

کانکتیکات مقامات نیز التماس کرد با نیویورک و دیگران از خارج از دولت برای جلوگیری از بازدید مگر اینکه مطلقا لازم است.

اما در دراماتیک ترین اقدامات انجام شده برای تاریخ, Rhode Island State Police روز جمعه شروع به کشیدن بیش از رانندگان با نیویورک صفحات به طوری که گارد ملی مقامات می تواند جمع آوری اطلاعات تماس با ما و اطلاع از اجباری, 14-روز قرنطینه.

فرماندار تگزاس جینا Raimondo ratcheted تا اقدامات بعد از ظهر جمعه اعلام کرد او را نیز سفارش دولت گارد ملی برای رفتن درب به درب در جوامع ساحلی شروع این آخر هفته برای پیدا کردن که آیا هر یک از خانه های ساکنان را به تازگی از نیویورک و اطلاع از قرنطینه سفارش.

از حزب دموکرات در حال حاضر مستقر نگهبان به, اتوبوس, ایستگاه, ایستگاه های قطار و فرودگاه به اجرای فرمان اجرایی آن نیز به هر کسی که سفر به نیویورک در 14 روز گذشته.

“من می دانم که آن را غیر معمول است. من می دانم آن را شدید و من می دانم که برخی از مردم با آن مخالفت,” او گفت:, و اضافه کرد که او به مشورت با وکلای دولت.

“اگر شما می خواهید به دنبال پناه در رود آیلند شما باید قرنطینه شود.”

Raimondo حفظ او در قدرت اضطراری برای تحمیل اقدامات, اما اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نام آن را “نابخردانه و خلاف قانون اساسی طرح است.”

فرمانداران باید قدرت را به حالت تعلیق برخی از قوانین و مقررات کشور و در یک وضعیت اضطراری, اما آنها فقط نمی تواند تعلیق قانون اساسی استدلال استیون براون سر آیتالله سیستانی را Rhode Island فصل.

CORONAVIRUS زندگی می کنند به روز رسانی: تگزاس گارد میله میله شروع به تعجب قرنطینه چک برای مسافران در 4 متحده

“تحت متمم چهارم قانون اساسی داشتن یک ایالت نیویورک پلاک به سادگی نمی کند و نمی تواند را تشکیل می دهند ‘علت احتمالی’ اجازه می دهد تا پلیس برای توقف خودرو و بازجویی از راننده مهم نیست چقدر قابل ستایش هدف از این توقف ممکن است,” او گفت:.

این آخرین نگرانی برای حقوق مدنی و آزادیخواه گروه در حال حاضر در مورد آزادی های اساسی پرتاب کردن نام از سلامت عمومی است.

نیویورک بیش از 40,000 موارد و بیش از 500 مرگ و میر ناشی از این ویروس تا کنون بیشتر در کشور است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و یا مرگ.

فلوریدا بود که دولت برای اولین بار سعی کنید برای جلوگیری از, فرار از نیویورک, سفارش سه جانبه دولت منطقه ورود در روز دوشنبه برای رفتن به اجباری قرنطینه به مدت دو هفته. آن را پس از صرف این محدودیت به مسافران از لوئیزیانا. دولت فدرال به دنبال سهشنبه با توصیه به انجام همان کشور گسترده است.

“اگر شما در ایالت نیویورک شما سمت چپ زمانی که شما گفته شد به پناهگاه در محل” کالیفرنیا ، ران DeSantis گفت: در اوایل این هفته. “شما را به مبارزه طلبیده است و سپس شما در یک هواپیما و به اینجا آمد و ما نمی خواهیم که وجود دارد به هر خرید اینترنتی اینجا.”

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت هشدار داده است که کسانی که نمی مطابق با شنبه را نیز گسترش به کسانی که از نیواورلئان خطر زندان زمان. سربازان دولت خواهد بود انجام بازدیدکننده داشته است به مطمئن شوید که مردم ما به عنوان مورد نیاز او اضافه شده است.

کانکتیکات مقامات ابراز نگرانی که مردم از نیویورک و جاهای دیگر در حال بازگشت زودتر از همیشه به خانه در تابستان اما رژیم صهیونیستی. ند لمانت تا کنون صادر نشده دستور رسمی برای خارج از staters به خود شده است.

در رود آیلند Raimondo تاکید کرد که اطلاعات تماس را نمی توان جمع آوری شده از رانندگان در حال عبور از طریق دولت است. وسایل نقلیه تجاری از جمله تراکتور-تریلر نمی تواند متوقف یا خیلی محصولات را می توانید در ادامه به حمل و نقل در سراسر خطوط دولت بی وقفه او گفت:.

او همچنین وعده داده است که هر گونه اطلاعات جمع آوری شده از مسافران استفاده خواهد شد تنها برای دلایل بهداشتی و نه برای پلیس و یا مهاجرت کنند.

“شهر نیویورک است که یک نقطه داغ — عفونت های رای بالا رفتن سرسام آور است — و آنها بسیار نزدیک به رود آیلند” Raimondo گفت: روز شنبه اعلام کرد ، “وجود دارد مقدار زیادی از وحشت در رود آیلند در حال حاضر مربوط به مردمی از نیویورک آمدن به رود آیلند.”

__

آسوشیتد پرس خبرنگاران تری اسپنسر و برندان فررینگتن در فلوریدا مگ Kinnard در کارولینای جنوبی و دیو و سوزان کالینز Haigh در کانکتیکات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>