متحده در حال محدود کردن عید پاک گردهمایی میان COVID-19. کلیساها و قانونگذاران در حال هل دادن به عقب.

به عنوان مردم در سراسر کشور مشاهده فصح و آماده شدن برای جشن عید پاک و رمضان متحده در حال سرکوب تجمعات مذهبی برای جلوگیری از گسترش بیشتر COVID-19. اما برخی از قانونگذاران و رهبران مذهبی به چالش های اجتماعی فاصله گرفته است.

در کانزاس است که نبرد رسیده دیوان عالی کشور است. لیبریا لورا کلی طرح دعوی در دادگاه روز شنبه پس از یک جمهوری خواه و سلطه قانونی پنل لغو خود اجرایی به منظور منع مذهبی و مراسم عزاداری بیش از 10 شرکت کنندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

کری رئیس جمهور سوزان Wagle رنگ اجرایی به منظور حمله به مسیحیان است. “در حال حاضر در طول هفته دفاع مقدس برای مسیحیان او بسته است ما کلیساها” Wagle گفت در توییتر. “ما در حال انجام بخشی از ما به سرعت گسترش یافته است.”

کروناویروس و عید پاک: 7 راهنمایی برای ساخت بسیاری از تعطیلات در حالی که در قرنطینه

در حالی که بسیاری از کلیساها در سراسر کشور انتظار می رود که بسته به فرد در عید پاک, خدمات, برخی هنوز در حال برنامه ریزی برای برگزاری اجتماعات بزرگ.

در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear جمعه اعلام کرد که هر کسی که می رود به یک توده جمع آوری – از جمله خدمات مذهبی – ممکن است پلاک خود را ثبت شده است. این اطلاعات استفاده خواهد شد برای شناسایی شرکت کنندگان در آنها محلی مقامات بهداشتی با ما تماس بگیرید و نیاز به خود قرنطینه برای 14 روز.

به گزارش ایسنا ، رند و تشکر. توماس Massie ناودان اعلام. “گرفتن پلاک در کلیسا؟” پل توییتی اواخر جمعه. “Quarantining کسی برای بودن مسیحی در عید پاک یکشنبه ؟ کسی که نیاز به یک گام به عقب در اینجا.”

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در عین حال گفت: شهردار لوئیزویل بود متخلف در آزادی مذهبی محرومیت churchgoers از برگزاری رانندگی در خدمات کلیسا پارکینگ.

مشابه مرحله یک اتفاق می افتد در سراسر ایالات متحده:

► در لوئیزیانا Rev. تونی طلسم همچنان به سرپیچی از دولت دستور منع تجمعات بیش از 50 نفر با برگزاری کلیسا, خدمات, آخرین که او ادعا کرد که تا به حال بیش از 1 ، 000 شرکت کنندگان. طلسم گفت: ایالات متحده آمریکا امروز است که او انتظار دارد که یک جمعیت بیش از 2000 به جمع آوری در زندگی خیمه کلیسا در روز یکشنبه. “ما یک کلیسا ندارد.” او در یک ایمیل.

► در آیداهو آمون باندی از بیانات رهبر انقلاب که رهبری 2016 اشغال زمین فدرال در اورگان, برنامه ریزی برای میزبان “عید پاک خدمات و غذای مختصر” رویداد روز یکشنبه با توجه به باندی را در Facebook صفحه.

► در فلوریدا کشیش یک megachurch دستگیر شد و پس از او برگزار شد خدمات با صدها نفر از مردم تا به حال تغییر از قلب است. رادنی Howard-براون است که در حال حاضر انتظار می رود به جریان خدمات عید پاک آنلاین. رودخانه در خلیج تمپا کلیسای ساخته شده با اعلام این خبر در Facebook, دعوت parishioners به “لحن” یکشنبه.

► در کالیفرنیا یک قاضی فدرال محروم سن دیگو کلیسا درخواست برای برگزاری عید پاک خدمات و حتی اجتماعی فاصله اقدامات از جمله احتمالا نیاز به اعضای پوشیدن hazmat مناسب.

نشان از عشق برای آسیب پذیر ترین’: کلیساها لغو فرد در عید پاک خدمات

کانزاس دادگاه برای تعیین اینکه آیا دولت می تواند ممنوعیت مذهبی بزرگ اجتماعات

کانزاس دیوان عالی کشور ملاقات بیش ویدئو کنفرانس روز شنبه برای اولین بار و باز کردن بحث در رژیم صهیونیستی. لورا کلی کت و شلوار پخش شد در یوتیوب.

در حالی که هر دو کلی و دولت قانونی شورای هماهنگی توافق بر اهمیت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش این پنل استدلال می کند که دولت باید قانون اساسی اقتدار به ممنوعیت گردهمایی های زیادی از نمازگزاران.

دادستان کل درک اشمیت تکرار پنل نمایش در یادداشت روز شنبه, تشویق ساکنان به طور داوطلبانه مطابق با سفارش اما دلسرد اجرای قانون از اجرای سفارش. “از آنجا که هیچ Kansan باید با تهدید به جریمه یا حبس بازداشت و یا تحت تعقیب برای انجام و یا حضور در کلیسا و یا دیگر خدمات مذهبی” اشمیت نوشت.

کلی با این حال گفت که تصمیم به لغو این حکم اجرایی “ضعیف و اشتباه” دولت پاسخ اضطراری تلاش برای همه گیر است که به کشته شدن حداقل 50 نفر در دولت است. “آخرین چیزی که من می خواهم در حال حاضر در یک نبرد قانونی” کلی گفت: در آزادی مطبوعات. “اما کانزاس زندگی بر روی خط هستند.”

در تگزاس دیوان عالی کشور رد کرده است واصل طرح دعوی در دادگاه توسط یک محافظه کار فعال و یک گروه از کشیشان این استدلال که یک شهرستان اقامت در خانه سفارش نقض قانون اساسی توسط سفارش بسته شدن کلیساها. فقط یک روز پس از این گروه ثبت دادخواست تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت با صدور یک فرمان اجرایی طبقه بندی خدمات مذهبی به عنوان “ضروری است.”

خدمات مذهبی نیز معاف از فلوریدا اقامت در خانه سفارش دهید.

کمک: Matthew Glowicki لویی پیک مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>