دولت از اتحادیه: از یک حمله القاعده به یک پاره گفتار به سنگین کمپین پیام این بود که نه معمولی خود را به آدرس

واشنگتن – شب آغاز شده و با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن حمله و آن را به پایان رسید با بلندگو نانسی پلوسی پاره متن سخنرانی خود را در دو.

این بود که نه معمولی خود را به دولت از آدرس اتحادیه.

یک شب که به طور سنتی تشریفاتی و ادب و حتی خسته کننده به جای منعکس عصبانی اختلافات امریکا سیاست و راه اندازی آنچه که به نظر می رسد به مقصد بسیار خشن مبارزات انتخاباتی سال است. خانه مجلسی مانند بسیاری از کشور بود که از وسط به دو نیم سه شنبه شب و خصومت از یک طرف به طرف دیگر تقریبا قابل لمس است.

خواه طرف اتاق استقبال رئيس جمهور در بدو ورود با تشویق پر سر و صدا و سپس شعارهای “چهار سال دیگر!” غیر منتظره ای حزبی در این محیط است. بالا رفتن چند قدم به مرکزی پلت فرم او دست معاون رئیس جمهور مایک پنس و مجلس نانسی پلوسی محدود نسخه از آدرس آن را به عنوان مرسوم اما تیز پشت خود را هنگامی که او رسیده به لرزش دست خود را.

لحظاتی بعد او ضرب دیده gavel و بازگشت به نفع. او به سادگی گفت: “اعضای کنگره به رئیس جمهور ایالات متحده است.” که ممکن است صدای دوستانه کافی بود اما مهمترین آنها sparer استقبال از مرسوم florid مقدمه: “من این امتیاز بالا و متمایز افتخار ارائه شما رئیس جمهور ایالات متحده است.”

همه چیز گرم کردن پس از آن.

در خود واژه ها: خواندن متن از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه

مغلوب ساختن پیشی جستن افتخار در مورد دستاوردهای خود را تصدی و آمار آکورد سیاسی خود را پایه از جمله محدود کردن سقط جنین و کنترل مهاجرت و انتصاب قضات محافظه کار. او به تصویر کشیده شده خود را به عنوان نجات ملت از شکست (دموکراتیک) سلف. او پیشنهاد یک سری از واقعیت-TV لحظات با بازیگران قهرمانانه آمریکایی که دعوت شده بود برای نشستن در اولین بانوی جعبه. او اعلام کرد به یک دختر کوچک است که او در گرفتن کمک هزینه تحصیلی به مدرسه او می خواست به حضور و او دو فرزند با ورود غیر منتظره از پدر خود از استقرار در افغانستان ،

وجود برش بودند حتی عصبانی لحظات به عنوان به خوبی.

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, توهین به آنچه که او به نام “شکست سیاست های اقتصادی دولت قبلی” برخی از دموکرات هو. که غیر معمول و بیش از حد.

و هنگامی که او قول داد به “همیشه خود را محافظت دوم متمم حق نگه داشتن و حمل سلاح” پدر یک دبیرستان سال اول که کشته شد در سال 2018 تیراندازی دسته جمعی در پارک Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان شروع به فریاد از این گالری که در آن او مهمان بود پلوسی. او همراهی کردن.

چه تهمت نمی ذکر است در طول 78 دقیقه سخنرانی استیضاح محاکمه در سنا است که به او ناخوشایند تمایز در تاریخ – فقط سوم رئیس جمهور به استیضاح و در مورد برای تبدیل شدن به اولین استیضاح رئیس جمهور برای اجرای مجدد انتخابات است.

اما در این آشفته جهان است که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزهایی که هرگز بهتر موقعیت خود را هرگز بیشتر از فرمانده خود کار تصویب کار هرگز بالاتر است.

در اول ریاست جمهوری, سخنرانی افتتاحیه, آدرس تهمت دفاعی در مورد این واقعیت است که او از دست داده به رای مردم اگر چه او برنده کالج انتخاباتی و او دستور داد سخنگوی خود را به اصرار نادرست است که مراسم تحلیف او جمعیت شده بود بزرگتر از کسانی که تا به حال جمع آوری شده برای باراک اوباما. در سال گذشته دولت از آدرس اتحادیه به تعویق افتاد چرا که او تا به حال مجبور به خاموش کردن دولت صورت گرفت در حالی که او با آن مواجه مشاور ویژه بررسی.

بودند که مغلوب ساختن پیشی جستن مهمان؟: آنها شامل دختر متولد شده در موعد مقرر ارتش veteran

چرا سفید ؟ دموکراتیک زنان عینک سفید برای سخنرانی به افتخار جنبش حق رای

در حال حاضر رابرت مولر را پرس و جو است. سنا آماده است برای تبرئه او از استیضاح پنج شنبه. آیووا حزب دموکرات ساخته شده یک ظرف غذا از حزبی نتایج روز دوشنبه که آن را تحت الشعاع ریاست جمهوری زمینه است. و تهمت آمار 49% تصویب در گالوپ نظرسنجی بالاترین تصدی خود.

بنابراین این انتخابات-سال دولت از اتحادیه بود در راه پیروز لحظه ای.

در این اتاق هفت هفته پیش که آمریکا رای به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن در دو مقاله از استیضاح برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره است. خانه هوش رئیس آدام شیف کالیفرنیا و پنج خانه دیگر استیضاح مدیران نشسته بودند با هم در جلو ردیف در سمت دموکراتیک در رئیس جمهور خط دید. کاخ سفید مشاور پت Cipollone که رهبری رئیس جمهور, دفاع, در, مخاطبان نیز, نشستن به سمت عقب.

پس از این سخنرانی بود و رئیس جمهور تا به حال سمت چپ یک روباه به گزارش خبرنگار پرسید چرا پلوسی چرا او تا به حال پاره پاره کردن سخنرانی.

“از آنجا که ادب چیز را به انجام با توجه به جایگزین,” او گفت:.

روز انتخابات است در حال حاضر نه ماه دور.

از طرف دیگر: دموکرات ها پاسخ به تهمت خارجه اتحادیه با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر