نمایشگاه ایالتی تگزاس لغو برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم با توجه به COVID-19 نگرانی

این نمایشگاه ایالتی تگزاس اعلام کرد که روز سه شنبه خود در هیئت مدیره رای به لغو 2020 رویداد به دلیل نگرانی در مورد COVID-19.

جینا نوریس, رئیس هیئت مدیره از نمایشگاه ایالتی تگزاس گفت: سلامت و ایمنی از همه درگیر شد و اولویت در فرایند تصمیم گیری.

از ورزشگاه به سالن: این فعالیت ها قرار داده و شما را بیشتر در معرض خطر ابتلا به COVID-19

“… در زمان آب و هوا از COVID-19 وجود دارد هیچ راه عملی برای این نمایشگاه برای قرار دادن احتیاطی مناسب در محل در حالی که حفظ این نمایشگاه محیط زیست شما می دانید و عشق است.” گفت: نوریس. “در حالی که ما نمی تواند پیش بینی کند چه COVID-19 همه گیر خواهد شد مانند نگاه در ماه سپتامبر افزایش اخیر موارد مثبت است نگران کننده برای همه از شمال تگزاس. امن ترین و ترین مسئول تصمیم گیری ما می تواند برای همه درگیر در این نقطه ما در 134 سال سابقه است که به یک وقفه برای سال 2020 فصل است.”

این رویداد را سال, برنامه ریزی شده برای سپتامبر 25 اکتبر 18 در دالاس’, تاریخی, نمایشگاه, پارک, علائم اولین بار پس از جنگ جهانی دوم که نمایشگاه ایالتی تگزاس باز نشده.

آن را قبلا لغو شده در سال 1918 به دلیل جنگ جهانی اول آن را نیز اوراق در سال 1936 به طرح تگزاس صدمین نمایشگاه از سال 1935 تا 1937 برای پان آمریکن نمایشگاه در پارک نمایشگاه و از 1942 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

در مورد 2020 کالج, فوتبال, فصل, National Collegiate Athletic Association هنوز برای تعیین اینکه آیا بازی در محل پنبه کاسه ورزشگاه برگزار خواهد شد از جمله Prairie View A&M دانشگاه و Grambling دانشگاه در تاریخ 26 سپتامبر و دانشگاه تگزاس و دانشگاه اوکلاهما در اکتبر 10, با توجه به انتشار.

اگر چه دانشگاه تگزاس مدیر ورزشی کریس Del Conte روز سه شنبه گفت که او انتظار دارد که Longhorns’ بازی فوتبال با اوکلاهما به هنوز هم می تواند در پنبه کاسه.

ورزش: چرا این بازیکنان تصمیم به بازی در این فصل

رئیس جمهور از نمایشگاه ایالتی تگزاس Mitchell Glieber گفت: برنامه ریزی برای 2021 نمایشگاه به زودی در جریان است.

“در حالی که ما دل در مفهوم و نه استقبال بیش از 2.5 میلیون نفر از نزدیکترین دوستان برای این جشن سالانه تنها ستاره امور خارجه هیجان ما احساس می کنیم در حال حرکت به جلو با برنامه ریزی 2021 نمایشگاه ایالتی تگزاس و نگه داشتن این 134-سال سنت زنده خواهد به ما انگیزه تا به ما خوش آمد می گوید ما fairgoers فصلی کارکنان و شرکای کسب و کار دوباره در یک محیط امن,’,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>