دانشگاه استنفورد دانشگاه ییل فایل در حمایت از طرح دعوی در دادگاه با هدف مغلوب ساختن پیشی جستن ویزا حکومت

تقریبا 60 دانشگاه های ایالات متحده در زمینه دادگاه مختصر در حمایت از دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست در مورد مدارس را به توقف ویزای جدید قوانین است که می تواند بار بسیاری از دانشجویان بین المللی.

دانشگاه استنفورد و آیوی لیگ مدارس از جمله دانشگاه ییل و پرینستون در میان کسانی که ثبت به اصطلاح amicus مختصر یکشنبه. آنها استدلال کرد که قوانین جدید که نیاز به در فرد آموزش برای ویزای دانشجویی هستند “باعث آسیب قابل توجه و آشفتگی.” در حال حاضر دانش آموزان در ویزا می توانید از راه دور آموزش برای مدت زمان Covid-19 گیر آنها گفت.

آموزش عالی ایالات متحده در حال حاضر رو در دراز مدت چالش ها به دلیل تغییر شده است به شدت ضربه از بحران بسته شدن دانشگاه ها و دادن بازپرداخت اوایل این سال است. به عنوان مدارس سعی کنید برای آماده شدن برای آینده کلاس های بیشتر هستند گفت: آنها خواهید بود به طور کامل آنلاین برای آینده قابل پیش بینی — یک طرح است که در حال حاضر می تواند به خطر اندازد بسیاری از 213,000 دانشجویان بین المللی که ثبت نام در هر سال از طریق برنامه ویزای.

“این دستور جدید نیروهای بین المللی دانش آموزان برای انتخاب بین دنبال تحصیلی خود را رویاها و یا خطر اخراج در حالی که همه پرتاب ماه از برنامه ریزی دقیق توسط کالج ها و دانشگاه ها به بی نظمی” ایشان Bhabha یک شریک در قانون شرکت Jenner & Block است که به نمایندگی از این دانشگاه در بیانیه ای گفت:.

مختصر ذکر نمونه هایی از دانش آموزان آسیب دیده از راهنمایی. آنها شامل برنج, دانشگاه, دانش آموز, کار در Covid-19 تحقیق و توسعه کم هزینه هواکش خواهد بود که مجبور به خارج از کشور.

هاروارد و MIT شکایت ایالات متحده مهاجرت و گمرک هفته گذشته پس از به آژانس صادر قوانین که بلوک ویزا برای متقاضیان تحصیل در کالج ها که تنها به ارائه مجازی آموزش. دانش آموزان موجود در ویزا که می خواهید به ماندن در ایالات متحده باید انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما و یا یک شرکت است که ارائه می دهد هر دو از راه دور و در دانشگاه یادگیری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به لغو یک coronavirus معافیت به یخ در فرد کلاس مورد نیاز بود “خودسرانه و هوس باز” دانشگاه هاروارد و MIT گفت. آن را نیز نقض اداری روش عمل با عدم اجازه اظهار نظر عمومی و در نظر گرفتن آسیب رساندن به دانش آموزان گفتند.

Jenner & Block شد در میان چندین شرکت های حقوقی است که متقاعد دیوان عالی کشور برای محافظت از جوان مهاجران مستند نشده به عنوان شناخته شده خیال از اخراج.

روز جمعه در مدارس ثبت یک درخواست برای یک دستور مقدماتی. جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 15.

در مورد رئیس جمهور و همراهان از دانشگاه هاروارد v. U. s. Department of Homeland Security, 20-cv-11283 ایالات متحده دادگاه منطقه منطقه ماساچوست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>