اسپرز مربی تماس گرگ ابوت تگزاس رهبران ‘بزدل’

سن آنتونیو اسپرز مربی Gregg Popovich هرگز یکی به خجالتی و دور خود را در مورد عقاید سیاسی. روز چهارشنبه با ابراز نگرانی در مورد راه تگزاس رهبران در حال دست زدن به coronavirus بیماری همه گیر.

Popovich بود که با پوشیدن یک پیراهن که گفت: “رای دادن. زندگی خود را بر روی آن بستگی دارد” به نام رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت و سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک “بزدل” و گفت که آنها “ترس” از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به سوال Kens 5′ تام Petrini در طول یک جلسه با خبرنگاران.

او همچنین ابراز ناامیدی خود را در پاتریک آخرین نظرات درباره Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی پزشک است. پاتریک گفت: فاکس نیوز خبرنگار Laura Ingraham در مصاحبه ماه گذشته که دکتر “نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد” و این که او “پرش بیش از گوش دادن به دکتر.”

“ما شده است همه نقشه در تگزاس هیچ کس نمی داند چه جهنم در جریان است” Popovich گفت. “ما یک سرهنگ رژیم صهیونیستی. تصمیم گرفت که او نمی خواهید برای گوش دادن به Fauci و کسانی که مردم دیگر … فرماندار می رود به جلو و عقب بر اینکه او را به برآوردن تهمت یا گوش دادن به اعداد است.”

“اما (وجود دارد) هیچ سیاست کلی هیچ اصلی این همه در مورد سیاست,” او اضافه شده است. “این همه در مورد چه چیزی برای آنها خوب است و آنها بیشتر به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن. همه آنها ترسو هستند و همه ترس از او.”

Popovich در حال حاضر با اسپرز در اورلاندو برای NBA راه اندازی مجدد. در این مصاحبه او گفت که او احساس امن تر در اورلاندو حباب از او اگر او پشت در تگزاس است. NBA حباب محیط محصور شده است که در آن شرکت کنندگان زنده عمل خواهد شد و بازی خود را.

در ماه ژوئن Popovich نیز پاره پاره برگ برنده برای آنچه که او می گوید شده است فقدان رهبری ملی در پی مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس. او همچنین در میان بیش از 1,400 ورزشکاران مربیان و مدیران امضا کنندگان نامه در ماه ژوئن اصرار کنگره برای تصویب لایحه ای برای پایان دادن به واجد شرایط ایمنی که در سپر پلیس از دعاوی خود را انجام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>