بهار فندق شکن بازار می رود مجازی با خرید آنلاین از طریق مارس 30

منتشر شده

هوستون باله بهار فندق شکن بازار می رود دیجیتال با خرید مجازی در حال حاضر از طریق 30 آوریل در ازای مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

در 2019, فندق شکن بازار راه اندازی افتتاحیه آن بهار نسخه از بازار با بیش از 18,150 خریداران راه رفتن را از طریق درب در NRG مرکز آوریل گذشته.

در این سال در میان coronavirus شیوع بهار بازار برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 17-19 بود لغو شد و موکول به عنوان یک بازار مجازی. “فندق شکن بازار خواهد شد میزبان مجازی 2020 بهار فندق شکن بازار از طریق Facebook, ارائه هر دو یک فرصت برای صاحبان فروشگاه ها به فروش محصولات خود و برای خریداران به حمایت از این کسب و کارهای کوچک” با توجه به آزادی مطبوعات.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: او بیدار شد به او سوزش قفسه سینه. نبود coronavirus — آن اضطراب است.

برخی از بسیاری از موارد شما می توانید فروشگاه شامل تابستانی, پوشاک, لوازم, طلا و جواهر, خوراک شناس, مواد غذایی, صفحه اصلی اقلام دکور برای بهار و تابستان, تعطیلات, چیز تازه ای و بیشتر. همه از فروش از Facebook گروه را به طور مستقیم به هر یک تاجر است. یک لیست کامل از تجار شرکت را می توان در یافت www.NutcrackerMarket.com.

“این بسیار دشوار است اما در نهایت لازم به انصراف از بهار ما نشان می دهد در این سال” گفت: Patsy چپمن مدیر عامل شرکت هوستون باله فندق شکن بازار است. “ما در حال تلاش برای ایجاد یک وضعیت پیچیده با ارائه یک جایگزین فضا برای تجار ما به نمایش گذاشتن اقلام خود را و برای ما خریداران برای لذت بردن از ویژه خرید آنلاین رویداد از صفحه اصلی. ما امیدواریم که این بازار مجازی را به ارمغان می آورد برخی از شادی به ما خریداران و کمک می کند تا مکمل فروش فوق العاده ما تجار که کار خیلی سخت به عنوان صاحبان کسب و کار کوچک.”

اگر شما خریداری شده در اوایل پرنده بلیط به فندق شکن بازار بهار شما واجد شرایط برای دریافت هزینه کامل مه 15. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید وب سایت خود را در اینجا.

ببینید چند اقلام فروخته شده در عکس بالا.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>