رخصتی بهار mudgal معذرت خواهی بعد از ویروسی ‘اگر من تاج من تاج’ نظر

سین سیناتی – اوهایو که بد نامی در هفته گذشته برای غرقه شدن در رخصتی بهار, مهمانی, در طول یک بیماری همه گیر با وجود هشدارهای برابر اجتماعات بزرگ است عذرخواهی کرد.

بردی Sluder گفت: او متوجه شد که او را شکست ناپذیر نیست بعد از همه.

“من آگاه شدت از اقدامات و نظرات” Sluder ارسال شده در عذرخواهی خود را Instagram حساب مارس 22. “من می خواهم به این زمان به خود به اشتباهات من ساخته ام و عذر خواهی به مردم من جرم است.”

Sluder جلب توجه برای یک مصاحبه تلویزیونی از میامی که در آن او به عنوان جدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“اگر من تاج من تاج. در پایان روز, من نه میخوام اجازه دهید آن را من جلوگیری از, مهمانی,” Sluder گفت: در مصاحبه تلویزیونی. “ما فقط در اینجا داشتن یک زمان خوب است. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد.”

کلیپ استفاده شده است به برجسته کردن جمعیت از بهار گرفتم هجوم stay-در-خانه پیشنهادات – که پس از تبدیل به اقامت در خانه سفارشات برای چند متحده است. ویدیو پخش در رسانه های ملی از جمله در داستان 19 مارس در ان بی سی “امروز” نشان می دهد.

Sluder گفت: در عذرخواهی خود را که او احساس “شکست ناپذیر” مانند بسیاری دیگر از سن و سال او. این بیماری به نظر می رسد مرگبارترین به افراد مسن و افراد با زمینه ای شرایط پزشکی که منجر شده برخی از افراد جوان به دروغ فرض کنیم آنها نمی توانند به طور جدی بیمار از آن است.

“نسل ما ممکن است احساس شکست ناپذیر مثل من وقتی که من نظر اما ما مسئولیت داریم که برای گوش دادن و پیروی از توصیه ها در جوامع ما” Sluder نوشت. “من ادامه خواهد داد برای منعکس و از این یاد بگیرند و همچنان به بازی برای ما خوب بودن. من عمیقا عذر خواهی از ته قلب برای من کوردلی و غفلت از اعمال من.”

او گفت که او نمی خواهید به خطر اندازد سالمندان و دیگر در معرض خطر از مردم در زندگی خود را.

در این عنوان برای پست خود او افزود: “من از شما تقاضای بخشش یا ترحم. من می خواهم به استفاده از این به عنوان انگیزه ای برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر و بهتر و پسر, یک دوست بهتر و بهتر شهروند…متکبر نباش و فکر می کنم شما شکست ناپذیر مثل خودم.”

COVID-19 علائم می تواند همه یا هیچ: ‘این ویروس فقط کیت کامل و caboodle’

چگونه برای درمان coronavirus? ‘هیچ سحر و جادو مواد مخدر در حال حاضر’

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>