ولگردی و قانونی شکنی قتل مظنون دستگیر شده در جنوب شرق هوستون, پلیس می گویند

مرد متهم به قتل سه مرد در یک رشته از تیراندازی در هوستون سمت جنوب غربی در اواخر شنبه شب دستگیر شد ساعت بعد.

جاشوا Kelsey, 35, خال خال بود رانندگی با Kia Forte که گرفته شد از یکی از قربانیان سه ساعت پس از قتل, به گزارش پلیس هوستون. پلیس شناسایی شده او را به عنوان مظنون در تیراندازی اگر چه هیچ اتهام رسمی به نظر می رسد شده اند واصل نشده است.

درنده: کتی مرد به اتهام ‘سوپر تشدید’ تجاوز جنسی از یک کودک خردسال

هیچ یک از قربانیان شناسایی شده اند. هوستون پلیس معاون اجرایی رئیس Troy Finner گفت: تیراندازی به نظر می رسد مربوط به مواد مخدر.

اولین تیراندازی شکست در 8:15 p. m. در 14200 جلوگیری از بریجپورت که در آن یک مرد به ضرب گلوله کشته و یکی دیگر زخمی Finner گفت. مظنون به سرقت یک خودرو در آن صحنه و سوار به 5300 جلوگیری از Kelling. وجود دارد او را مجبور کند راه خود را به یک خانه و یک 60 ساله که بعد از درگذشت Finner گفت.

حدود 9 بعد از ظهر همان گمان سوار به یکی دیگر از خانه در 13500 بلوک هوپر. او در راه می رفت به ضرب گلوله یک مرد در 40s Finner گفت.

مظنون نیز نگاه به در 40s Finner گفت. او یک سبیل و, ابونی Finner گفت.

جولیان Gill دیجیتال خبرنگار در هوستون. خواندن او را بر ما اخبار سایت Chron.com و در ما مشترک سایت houstonchronicle.com. | [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>