ورزشی و CORONAVIRUS

با کروناویروس تأثیر ورزش در سراسر جهان و تحولات رخ داده و تقریبا ساعتی, آنچه ما در مورد چگونه لیگ در ایالات متحده و آمریکای شمالی هستند که تحت تاثیر و در حال پرداختن به این بیماری همه گیر است که بسیار سیال است.

از لغو کالج بسکتبال مسابقات به تعلیق NBA در این فصل یک اقدام بی سابقه در تاریخ آمریکا تلاش های ورزشی. که در آن ما خواهد بود در پایان این هفته بسیار کمتر از پایان ماه ؟

همانطور که ما در انتظار کلمه ای در تحولات دیگر در سراسر این طیف در اینجا این است که نگاهی به آنچه که ما می دانیم در حال حاضر در مورد وضعیت ورزش در ایالات متحده آمریکا:

NCAA

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

ظهر روز شنبه بدست آورد من کنفرانس آغاز شد لغو مسابقات بسکتبال. از لیگ های عمده ای تنها بزرگ شرق آغاز شده بود, بازی, اما متوقف در hafltime از آن اولین بازی بین کریقتن و سنت جان و لغو بقیه مسابقات است.

بعد در روز NCAA به دنبال کت و شلوار, اعلام کرد که تمام زمستان و بهار مسابقات قهرمانی NCAA-از جمله مردان و زنان در مسابقات بسکتبال در هر یک از سه بخش — نمی شود.

همچنین لغو انواع ورزش های زمستانی مانند هاکی و ژیمناستیک است که در حال حاضر در حال پیشرفت است-و همچنین به عنوان کل فصل بهار ورزش هایی مانند بیس بال و سافتبال و چوگان سرپهن.

NBA

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

لیگ برتر به حالت تعلیق در آن فصل بعد از یک بازیکن در یوتا جاز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. هیچ نشانه ای وجود دارد که بازی از سر گرفته خواهد شد. تیم که به تازگی پخش شده جاز خواسته شده است به قرنطینه بازیکنان خود و پرسنل. در عین حال, دوم, جاز, بازیکن تست مثبت است.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

پلی آف قرار است برای شروع مارس 18. معلوم نیست اگر این اتفاق خواهد افتاد. لیگ گفت: آن را “استفاده از این وقفه برای تعیین گام های بعدی برای حرکت رو به جلو با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس.”

MLB

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد آن را متوقف بهار آموزش بازی و تاخیر در روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته. این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود برای شروع در مارس 26. لیگ عمل اجتناب ناپذیر بود به عنوان شهرستانها در سراسر کشور در حال حاضر ممنوع زیادی کرد.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

معلوم نیست چه تاخیر می کند به postseason که امتداد تقریبا به نوامبر و یا چگونه لیگ را تشکیل می دهند بازی ها — اگر آنها حتی فراموش-با تا کردن چند روز در یک فصل است.

NHL

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

با NBA و NHL تیم با استفاده از بسیاری از همان خانه عرصه را برای بازی در خانه آن ساخته شده حس برای NHL به دنبال کت و شلوار و تعلیق بازی های باقی مانده از فصل به طور منظم به طور نامحدود که لیگ اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه. قبل از رسمی که تصمیم لیگ توصیه تیم به نگه صبح اسکیت جلسات و یا شیوه های پنج شنبه صبح.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

اصلی لیگ تقویم به نام برای فصل به طور منظم برای پایان دادن به در مارس 4 و برگشتی برای شروع که در هفته. که جدول زمانی است که به احتمال زیاد قابل دفاع اما لیگ گفت: در بیانیه خود اعلام مکث که “هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی.”

PGA

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

PGA Tour کمیسر جی موناهان پنج شنبه اعلام کرد بازیکنان قهرمانی که آغاز شده بود ادامه خواهد داد اما هواداران اجازه داده نخواهد شد. این تور همچنین گفت: طرفداران نمی شود مجاز در مسابقات از طریق Valero تگزاس باز آغاز می شود که 2 آوریل در سن آنتونیو. تور اعلام به معنی وجود خواهد داشت بدون تماشاگر در هفته آینده Valspar قهرمانی در پالم هاربر فلوریدا و یا WGC-Dell فن آوری های مسابقه بازی در آستین هفته بعد.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

گلف معتبرترین مسابقات و سال اول عمده, کارشناسی ارشد, برنامه ریزی شده است برای شروع 9 آوریل در آگوستا جورجیا است.

NFL

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

فراتر از لغو سالانه لیگ جلسه offseason تقویم نیست تحت هر گونه تغییرات قابل توجهی تا کنون. لیگ جدید و سال رایگان آژانس هنوز شروع به تنظیم شده در مارس 18 و بازیکنان NFL باید رای گیری روز شنبه در 11:59 p. m. در این پیشنهاد توافق دسته جمعی. ردسکینز, جت و وایکینگ ها را کشیده مربیان پیشاهنگی از جاده در حالی که تعلیق برنامه سفر و قهوه ای و استیلرز در حال محدود کردن پروازهای تجاری برای مربیان و پیشاهنگی. بسیاری از تیم های دیگر, اما, گفت, USA TODAY Sports آنها عامل به معمول بودن زمان و پیوستن به CDC توصیه می کند.

Pro Football Hall of Fame در ضمن به تعویق افتاد آن فن متحرک جشن برای 21-22 مارس در کانتون اوهایو با تاریخ بعد مشخص شود. چندین پیش نویس NFL چشم انداز باید به حال تیم های انصراف از تمرینات یک فرد با آگاهی از این وضعیت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز ، این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت موضوع است.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

پیش نویس NFL برنامه ریزی شده است برگزار می شود در لاس وگاس در مارس 23-25. قبل از آن هر چند تغییرات می تواند در آینده به برنامه pro روز — میشیگان لغو آن رویداد که قرار بود برگزار شد پنج شنبه — و چندین منطقه ای ترکیبی از جمله یکی از تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها برگزار شد 28 مارس در میامی دلفین ها’ مرکز آموزش در Davie, Florida.

MLS

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

فصل متوقف شده است برای حداقل 30 روز. تیم تنها دو بازی بازی.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

آیا MLS می تواند رزومه با یک کوتاه نجومی یا نه در بازی ممکن نخواهد بود تعیین می شود در حالی که برای. خود حذفی نمی شروع تا اکتبر.

مسابقه اتومبیل رانی,

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

روز یکشنبه برابر افتخار QuikTrip 500 در آتلانتا موتور جاده سریع السیر برگزار خواهد شد بدون طرفداران در حضور نسکار پنج شنبه اعلام کرد. رانندگان و خدمه و مقامات و “سایر پرسنل لازم برای انجام مسابقه” تنها افراد مجاز است. دیکسی دین ودکا 400 مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر برای شنبه آینده نیز خواهد بود خارج از حد به طرفداران. IndyCar خود را اعلام کرد فصل بارسلونا در سن پترزبورگ فلوریدا برگزار خواهد شد این تعطیلات آخر هفته اما بدون فن.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

دیگر مسابقات نسکار انتظار می رود نهفته هستند o’reilly Auto Parts 500 در تگزاس موتور جاده سریع السیر در مارس 29 و مواد غذایی شهرستان 500 در Bristol Motor Speedway در مارس 5. نسکار فصل اجرا می شود به ماه نوامبر است. “ما با مقامات بهداشت عمومی به عنوان ما تعیین آینده برنامه ریزی فراتر از این حوادث” نسکار در بیانیه ای گفت:.

MMA

چه در حال انجام است در پاسخ به کروناویروس?

کانکتیکات رژیم صهیونیستی. تد لمانت یک فرمان اجرایی را امضا شنبه ممنوع است که مجامع عمومی در بیش از 250 نفر است. اما Bellator 241 خواهد به عنوان برنامه ریزی شده جمعه شب در Mohegan Sun Arena در uncasville خود را بدون طرفداران در حضور.

چون Mohegan قبیله یک کشور مستقل آن را از لحاظ فنی است نه حکومت توسط یک فرمان اجرایی از فرماندار یک سخنگوی کمیسیون گفت: MMA Junkie در روز پنج شنبه. اما در این مورد ارتقاء و کمیسیون افتخار حاکم است.

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

UFC رویداد برای شنبه در برازیلیا, برزیل نیز بدون طرفداران با توجه به مثبت متعددی coronavirus آزمون وجود دارد. یکی دیگر از عمده UFC رویداد برنامه ریزی شده است را به جای روز شنبه 28 مارس در کلمبوس, اوهایو. شده است وجود دارد هنوز هیچ اعلام رسمی در آن وضعیت.

در لهستان KSW 53 — در اصل مجموعه ای برای 21 مارس در لودز — لغو شده است.

دبيرستان

چه حوادث می تواند تحت تاثیر coronavirus?

ایالت نیویورک در مکان دبیرستان انجمن ورزشی روز پنجشنبه اعلام کرد که تمام زمستان قهرمانی خواهد بود به طور نامحدود به تعویق افتاد. به n. y. دولت بسکتبال, هاکی روی یخ و مسابقات بولینگ در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است.

کمک: Paul Myerberg, Jori اپستاین مایک Brehm مایکل Middlehurst-شوارتز, Michelle Martinelli, Steve DiMeglio کریس Bumbaca استیو گاردنر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>