صحبت کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن: چگونه همین جونیور و دیگر اعضای خانواده هدف های مختلف رای دهندگان با پیام های مختلف

واشنگتن – رییس جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه شد از “high crimes and misdemeanors” در واکنش به استیضاح, محاکمه, Donald Trump Jr. توییتی بیش از 80 بار متلک مجلس نانسی پلوسی و دعوت از حزب اخراج ایالت یوتا رامنی تنها جمهوری خواه که رای به محکوم کردن پدرش است.

لارا مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور در قانون و دیگر همه جا, کمپین جانشین ارسال شده در سه توییتهایی. او به سختی ذکر استیضاح.

به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان را در گسترش نقش خود در کمپین انتخاب مجدد آنها استقبال سبک های مختلف – و به زبان های مختلف حوزه. از مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور بمب افکن تجمع گرم یو پی اس و رسانه های اجتماعی پست برای لارا مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز بر مسائل زنان و Ivanka Trump را تشکیل سیاست قرار گرفتن در داخل کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده خیاط پیام خود را به رای دهندگان مختلف.

“چه می خواهید انجام دهید اگر شما از خواب بیدار در Nov. 4 و برنی ساندرز بود رئیس جمهور شما؟” مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور خواسته او به عنوان revved ققنوس جمعیت در هفته گذشته قبل از یک رالی. “حدس بزنید چه, بچه ها: هیچ فراموش اور. شما یک شانس برای به دست آوردن این حق است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن داستان: پلیس به گریه تاجر چه مغلوب ساختن پیشی جستن حکایات آشکار

نظرسنجی: نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست تمام سال 2020 دموکراتیک نامزدها در ویسکانسین

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور بمب پرتاب است به خصوص قابل توجه در رسانه های اجتماعی تغذیه. رئیس جمهور پسر بزرگتر است به مراتب بیشتر از خواهر و برادر خود را به استفاده از توییتر برای حمله به دموکرات ها با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از حدود 4,500 توییتهایی از مغلوب ساختن پیشی جستن ، او با اشاره دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن به عنوان مثال در 8 درصد از توییتها به 4.4 میلیون پیروان پس Oct. 1. که بالاتر از همه از خواهر و برادر خود را ترکیب شده است.

او همچنین بیشتر احتمال دارد به استفاده از کلمه “رسانه” در توییتر تقریبا همیشه به عنوان یک حمله.

جمهوری خواه ناظران گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور گوشت قرمز سبک ساخته شده است که او یک ستاره در حال افزایش در میان رای دهندگان محافظه کار در درون رئیس جمهور را پایه.

در مقابل لارا مغلوب ساختن پیشی جستن – چه کسی ازدواج اریک مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2014 و که گرفته شده به طور فزاینده ای با مشخصات بالا در نقش رئيس جمهور در انتخابات – به احتمال زیاد بیشتر از سایر اعضای خانواده به استفاده از کلمه “زن” در رسانه های اجتماعی با توجه به تجزیه و تحلیل. که همگام سازی با حضور در زنان برای مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث به تازگی در آیووا مینه سوتا و پنسیلوانیا است. یک مشاور ارشد در کمپین لارا تهمت نیز بیشتر احتمال دارد به ذکر عبارت “اشتغال” و “کار” از دیگر عناصر.

لارا تهمت زمین را به حومه زنان

“رسانه ها به ما می گوید زنان را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن! اشتباه است!” لارا تهمت ارسال شده در آذر. 17 به او 761,000-plus پیروان.

این رویکرد اجازه داده لارا مغلوب ساختن پیشی جستن برای رسیدن به زنان رای دهندگان به خصوص حومه زنان است. مغلوب ساختن پیشی جستن دقت برنده زنان سفید در سال 2016 خروج سنجی نشان داد اما این حمایت کلیدی به نظر می رسد تضعیف شده. جدید ایالات متحده آمریکا امروز/ایپسوس یافت که 54 درصد از حومه زنان بیشتر احتمال دارد به می گویند حزب دموکرات خواهد بود بهتر برای کشور است.

Ivanka Trump شده است که بیشتر به صورت پراکنده حضور در کمپین بلیزرز در سال 2020 متمرکز کرده است به شدت در تلاش های خود را در داخل کاخ سفید در توسعه نیروی کار به ندرت wading را در سیاست و در همه در رسانه های اجتماعی. در حالی که Trump Jr., سهام الگوهای رفتاری مانند یکی از رامنی با یک “مادر شلوار جین”, عنوان, Ivanka Trump است بیشتر احتمال دارد به ارسال تصاویر رسمی سفرهای خارج از کشور از طرف دولت و یا از فرزندان او.

“پس از سال 2017 مناطق روستایی تا به حال مشابه و یا بهتر از عملکرد اقتصادی نسبت به مناطق شهری به عنوان اندازه گیری توسط رشد تولید ناخالص داخلی, مسکن, ارزش بازار کار و مشارکت” Ivanka Trump توییتی در این ماه در یک پیام است که شبیه به دیگران او نوشته شده است.

شوهرش جارد کوشنر که قریب به اتفاق نمونه کارها شامل ساخت دیوار در امتداد ایالات متحده و مکزیک مرز و صلح خاورمیانه هرگز ارسال یک صدای جیر جیر. هر دو مدت طولانی است که به عنوان تعدیل نیروهای relatable به میانه رو جمهوری خواهان و برخی از نوسان رای دهندگان که عبور از حمایت رئیس جمهور باراک اوباما به ناروا در سال 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی کاهش یافته است برای پاسخ به سوالات در مورد خانواده و نقش آن در دنباله.

“هیچ چیز واقعا می تواند در آماده سازی شما برای این” لارا مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکا امروز در یک مصاحبه. “ما تمام شد خیلی نزدیک به دلیل آن را تقریبا احساس می کند مانند شما از طریق یک جنگ با مردم است. و من می خواهم بگویم برای همه ما – از جمله پدر من-در-قانون – ما همه خیلی نزدیک به دلیل آن است.”

دایان Bystrom سابق مدیر کری چپمن Catt مرکز زنان و سیاست در دانشگاه ایالتی آیووا گفت: برخی از رئيس جمهور در فرزندان شده اند با انجام مبارزات انتخاباتی نقش بیشتر به طور معمول به کار گرفته شده توسط یک بانوی اول. تا کنون در سال 2020 چرخه Melania Trump شده است کمتر فعال در کمپین بلیزرز از بسیاری از اخیر پیشینیان از جمله میشل اوباما و لورا بوش.

“این غیر معمول نیست برای نامزدهای ریاست جمهوری برای استخدام عملیاتی از جمله اعضای خانواده به استراتژیک هدف این کمپین پیام با انواع گروه” Bystrom گفت. “من فکر می کنم ما خیلی بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان به دلیل Melania Trump شده است موثر عروسی قائم مقام.”

‘ستاره قدرت’ از اعضای خانواده

چند نامزد ریاست جمهوری شده اند قادر به جلب بنابراین به شدت در فرزندان به عنوان پروکسی و چند شده اند قادر به قرار دادن فرزندان خود را طوری جلو و مرکز. رئیس جمهور جورج دبلیو بوش در آورده خانواده اش از جمله جورج دبلیو بوش در سال 1988 انتخابات. رامنی کودکان اغلب به نظر می رسد در مرحله در طول سال 2012 مبارزات انتخاباتی.

تفاوت در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد است که بسیاری از کودکان به خوبی شناخته شده بودند قبل از او برای رئيس جمهور.

“اگر شما می خواهید قدرت ستاره, اضافه کردن نام تهمت و شما به طور خودکار آن را دارند” گفت: Jason Miller بود که یک دستیار ارشد رئیس جمهور در این کمپین 2016.

“علاوه بر نام آنها را حس شور و حس بینش سیاست” میلر گفت. “آن چیزی را می گوید که مردم می دانند که رئیس جمهور تهمت بهترین مایل به خارج وجود دارد و کار بسیار سخت است برای او.”

از همه جا از مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان در دنباله تا به حال یکی دیگر از تاثیر آن مطرح شده گمانه زنی ها در مورد خود و جاه طلبی های سیاسی.

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور منتشر شده که نیویورک تایمز بهترین فروشنده در سال گذشته است که در میان رای دهندگان جمهوری خواه’ تراکم بالا برای نامزدی در سال 2024 اساس یک نظرسنجی برای سایت خبری Axios ماه گذشته. Ivanka Trump نیز در لیست همراه با معاون رئیس جمهور مایک پنس.

که بهره نبوده است از دست رفته در مغلوب ساختن پیشی جستن کودکان و یا جمعیت تبدیل می کنیم.

زمانی که رئیس جمهور به رسمیت شناخته شده Trump Jr., در طول یک تظاهرات در نیوهمپشایر در این ماه خود را از حامیان شعار “46” – به عنوان در 46 جمهور.

زمانی که Trump Jr., خطاب مخاطبان در سن آنتونیو در پاییز گذشته کسی از حضار فریاد زد “2024.” به عنوان بسیاری از در جمعیت خندید تهمت جونیور برگزار نمایشی مکث قبل از اینکه گفتند پاسخ خود را.

“بیایید نگران 2020 برای اولین بار!” او گفت:.

کمک: آسوشیتد پرس کورتنی سوبرامانیان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>