Spc. ونسا Guillén مرگ جرقه مستقل بررسی فورت هود توسط دبیر ارتش

منتشر شده

در یک اقدام بی سابقه به نوبه خود از وقایع از ارتش رایان مک کارتی اعلام کرد در پنج شنبه, جولای 10, او راه اندازی یک بررسی مستقل از فورت هود در پی Spc. ونسا Guillén مرگ است.

“اعلام شد در مدت کوتاهی پس از McCarthy ملاقات Rep. سیلویا گارسیا, D-Houston, Rep. گیل کیسنرس حزب دموکرات کالیفرنیا و رهبران از لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان به بحث در مورد نگرانی های مطرح شده توسط بررسی” گزارش گابریل بانک ها از هوستون کرونیکل.

نقاشی های دیواری در سراسر تگزاس و ادای احترام به ونسا GUILLEN: ببینید که چگونه نقاشی های دیواری در سراسر تگزاس و ادای احترام به Spc. ونسا Guillén

Guillén مرگ برانگیخته در سراسر کشور برای حمایت از 20 سال فورت هود سرباز بود که در گذشته در مارس 22, که باقی می ماند در بر داشت در طول سن لئون رودخانه بودند مثبت شناسایی شده توسط ارتش ایالات متحده محققان.

مک کارتی اذعان کرد در یک صدای جیر جیر که به منظور “ایجاد پایدار تغییر” ارتش را مجبور به گوش دادن.

در انتشار اخبار, مک کارتی تشکر لیگ ایالات متحده آمریکای لاتین شهروندان “خود را ادامه تعهد به افتخار حافظه متخصص Guillén و در کمک به ارتش شناسایی و پرداختن به چالش های اسپانیایی خدمات اعضای صورت.”

پشتیبانی شده ریختن در سراسر کشور برای هوستون بومی Guillén و خانواده او به عنوان رهبران در جامعه ابراز خواستار عدالت است.

“شیوه ای که در آن ونسا Guillén بود به قتل رسیده بود پس از سانحه. من فکر می کنم این چیزی است که واقعا فرستاده می شود برخی از زنان بیش از لبه. این به اندازه کافی است. نه یکی بیشتر گفت:” استفانی Gattas صورتی Berets در بیانیه ای به ABC13.

دست زدن به Guillén ناپدید شدن توسط فورت هود مقامات و نگرانی های او با خانواده اش مورد آزار و اذیت جنسی در حال حاضر گرفتن در مرکز صحنه به عنوان آنها را به دست آورد توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ابراز نگرانی های خود را در این مورد در مصاحبه با Telemundo در جولای 10.

بیش از آخر هفته شهردار سیلوستر ترنر اعلام کرد 11 ژوئیه سال 2020 به عنوان “ونسا Guillén روز” در شهر هوستون.

مطلع: ثبت نام برای دریافت شکستن هشدار اخبار از تحویل به ایمیل خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>