SpaceX تست در جنوب تگزاس می رود وری

SpaceX's Starship Mk1 prototype already with the bottom and top halves joined on Friday, Sept. 27, 2019, in Boca Chica. Photo: Marie D. De Jesús, Houston Chronicle / Staff Photographer / © 2019 Houston Chronicle

عکس: ماری D. De Jesús, هوستون کرونیکل / عکاس

SpaceX را Starship Mk1 نمونه در حال حاضر با پایین و بالا نیمه پیوست در جمعه سپتامبر. 27, 2019 در بوکا چیکا.

SpaceX در حال انجام یک تست از آن Starship خودرو نمونه در جنوب تگزاس در روز جمعه هنگامی که آن را به نظر می رسد یک ناهنجاری رخ داده است برای ساخت دراماتیک تصویری که به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی.

SpaceX بنیانگذار Elon Musk به اشتراک گذاشته و آن را در حساب توییتر خود به سادگی درخواست “پس … شما چگونه بود؟”

مرتبط با: SpaceX متصل براونزویل به یک دنیای جدید از علاقه مندان به فضا

SpaceX بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه رخ داده است. اداره هوانوردی فدرال که اجازه چنین آزمون نیز بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر.

این اولین بار نیست SpaceX را تجربه کرده است موضوع را در جنوب تگزاس است. در ماه نوامبر نیز شاهد نمایشی کشتی فضایی تصویری.

SpaceX که مقر آن در سان فرناندو واقع در کالیفرنیا است ساخته شده است یک راه اندازی سایت فقط در خارج از براونزویل در بوکا چیکا. آن را در حال حاضر در حال تست نمونه های اولیه از کشتی فضایی وسیله نقلیه است که مشک انتظار دارد که می تواند یک روز راه اندازی مردم از جنوب تگزاس به ماه مریخ و یا فراتر از آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>