جنوب غربی مقدماتی کنفرانس را لغو تمام مسابقات ورزشی برای فصل بهار

منتشر شده

The Southwest Preparatory Conference is canceling all athletic competitions for the spring season as the nation deals with the ongoing COVID-19 pandemic. Photo: Mel Greer/GT

عکس: Mel گریر/GT

جنوب غربی مقدماتی کنفرانس لغو تمام مسابقات ورزشی برای فصل بهار به عنوان ملت می پردازد مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

جنوب غربی مقدماتی کنفرانس لغو تمام مسابقات ورزشی برای فصل بهار به عنوان ملت می پردازد مداوم COVID-19 بیماری همه گیر.

لیگ حاکم 17 خصوصی مدارس – یکی در اوکلاهما و دیگر 16 در تگزاس از جمله شش در منطقه هوستون. SPC در اصل به تعویق افتاد حوادث تا اواسط مارس اما رئیس جان Kellam و کمیسر باب Windham از اعلام روز شنبه که همه ممکن است راه را برای برنامه ریزی مجدد و تغییر تقویم بهار شد خسته فایده ای نداشت.

“ما همه متاسف است که شرایط حکم این اقدامات اما درک ما در حال انجام آنچه که به نفع سلامت ایمنی و رفاه ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان و طرفداران” لیگ در بیانیه ای گفت.

انتشار در رفت که برای اضافه کردن لیگ است که نظارت مداوم شرایط در آماده سازی برای فصل پاییز است.

SPC اول دبیرستان دو و میدانی حاکم بر بدن در تگزاس به لغو آن در فصل بهار به طور کامل. دانشگاه Interscholastic لیگ – عمومی حاکم بر مدرسه دو و میدانی در تگزاس – تگزاس انجمن خصوصی و محدود مدارس – برادران به SPC – ساخته شده است اطلاعیه در تقویم بهار با فرماندار گرگ ابوت سفارش این هفته برای مدارس در تگزاس به بسته ماندن تا زمانی که ممکن است 4.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>