کره جنوبی: هیچ دلیلی برای فکر می کنم کیم جونگ سازمان ملل متحد به شدت بیمار با وجود رسانه های ایالات متحده گزارش

دولت کره جنوبی روز سه شنبه گفت: آن را به حال هیچ اطلاعات به تایید گزارش رسانه ها نشان می دهد که واشنگتن نظارت بر هوش نشان می دهد رهبر کره شمالی به شدت بیمار بود و پس از او گزارش تحت عمل جراحی قلب در اوایل این ماه.

سئول نیست شناسایی هر گونه فعالیت غیر معمول و یا نشانه هایی که از پیونگ یانگ در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت با توجه به Kang Min-seok سخنگوی آبی, خانه, دفتر و محل اقامت رییس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در.

کره جنوبی در بیانیه ای پس از گزارش سی ان ان به نقل از یک مقام آمریکایی که نامش ذکر نشده “با لينک مستقيم دانش” از این موضوع گفت: “ایالات متحده این است که نگه داشتن یک چشم بر روی هوش نشان می دهد که رهبر کره شمالی را, سلامت بود که در “خطر بزرگ است.” دوم رسمی ذکر شده توسط سی ان ان گفت: اطلاعاتی درباره کیم سلامت معتبر بود. این مقام اذعان کرد آن سخت بود برای ارزیابی چگونه به طور جدی بیمار او ممکن است.

کره جنوبی: کره شمالی آتش رگبار موشک از زمین و هوا

کره شمالی رهبر بهداشت و درمان شده است تمرکز از حدس و گمان است. او یک فرد سیگاری سنگین و چاق است. اما کره شمالی یکی از پنهانی ترین ملت ها و اطلاعات در مورد رهبر آن بسیار دشوار است برای بررسی. حتی سن و سال او است موضوع اختلاف اگر چه بسیاری از تحلیلگران فکر می کنم او احتمالا 36 سال ،

سی ان ان گزارش در اواخر روز دوشنبه به دنبال یک داستان در سئول-وب سایت بر اساس نام Daily NK اجرا شده توسط کره شمالی گروگان. آن گزارش داد که رهبر کره شمالی تا به حال تحت عمل جراحی قلب در مارس 12 و recuperating در یک ویلا در خارج از پایتخت خبر دادند. Daily NK داستان بر اساس یک منبع در داخل کره شمالی.

گزارش های رسانه ها در مورد کره شمالی و رهبری آن باید قبلا معلوم شد نادرست است. گمانه زنی در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد بهداشت و درمان افزایش یافته است و در روزهای اخیر تا حدودی به این دلیل او قلم های اخیر بزرگداشت متصل به این کشور تاسیس.

کره شمالی رسانه های دولتی پرداخته است کیم سلامت. دولتی مرکزی کره ای آژانس خبری منتشر شد یک عکس از او به تاریخ مارس 11, که آن را نشان می دهد گفت: Kim حضور در یک جلسه دفتر سیاسی حاکم حزب کارگران کره در پیونگ یانگ. نه محتوا و نه از تاریخ این عکس می تواند به طور مستقل تایید نشده است.

کره شمالی یکی از تنها تعداد انگشت شماری از کشورها حاضر به گزارش اطلاعات در مورد عفونت کروناویروس. مذاکرات بین واشنگتن و پیونگ یانگ با هدف از بین بردن کره شمالی هسته ای و موشک های بالستیک و برنامه های متوقف شده در میان برگ برنده دولت در امتناع سهولت فلج کننده تحریم ها علیه کره شمالی.

در ماه مارس کیم جونگ سازمان ملل متحد رژیم انجام شده نه موشک آزمایش های بیشتر در یک ماه ثبت شده در یک پایگاه داده اجرا شده توسط James Martin مرکز مطالعات منع گسترش در Middlebury موسسه مطالعات بین المللی. در اوایل این ماه در کره شمالی راه اندازی شد, بازگشت به عقب موشک و اخراج از زمین و جت های جنگنده که پخش کردن به آب در سواحل ژاپن است. این موشک از کار اخراج شدند در آستانه دولت جشن سالگرد که کیم جونگ سازمان ملل متحد حضور نداشت در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>