سوفی Grégoire ترودو نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر, تست مثبت برای coronavirus

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر سوفی Grégoire ترودو دارای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کامرون احمد مدیر ارتباطات برای نخست وزیر با انتشار بیانیه ای روز پنج شنبه گفت: “به دنبال توصیه های پزشکی, سوفی Grégoire ترودو مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 امروز. آزمون برگشتم مثبت است. همچنین زیر توصیه های پزشکی او باقی خواهد ماند و در انزوا به هم بودن. او احساس خوبی است که مصرف توصیه می شود همه هشدارها و علائم خفیف باقی می ماند.”

بیشتر: شما از ما خواسته تن از سوالات در مورد کوروناویروس. ما در حال پاسخ دادن به آنها.

این بیانیه ادامه داد که نخست وزیر ترودو “است که در سلامت خوب و بدون علائم است. به عنوان یک اقدام احتیاطی و به دنبال مشاوره از پزشکان او را در انزوا برای یک دوره برنامه ریزی شده از 14 روز. همچنین به توصیه پزشکان وی نمی شود آزمایش در این مرحله پس از او هیچ نشانه ای ندارند. به همین دلیل پزشکان می گویند هیچ خطر وجود دارد برای کسانی که با او در تماس شده است.”

سوفی Grégoire ترودو شروع به تجربه علائم شبه آنفولانزا شنبه شب پس از بازگشت از تعامل زبان در لندن, احمد گفت.

یک پیام شخصی از ترودو می خواند که او می خواهم “می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام کسانی که به من رسیده است از پرسیدن چگونه من انجام می دهند. اگر چه من تجربه ناراحت کننده علائم ویروس من خواهد بود من به زودی.”

“بودن در قرنطینه در خانه است و هیچ چیز در مقایسه با دیگر خانواده های کانادایی که ممکن است رفتن را از طریق این و برای کسانی که رو به آداب و رسوم نگرانی های جدی در سلامتی” او در بیانیه خود ادامه داد.

جاد Deere, کاخ سفید معاون دبیر مطبوعاتی گفت: صبح روز پنج شنبه که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “صحبت با نخست وزیر جاستین ترودو از کانادا. رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تلاش های خود را برای مبارزه با ویروس. رهبران همچنین در مورد دیگر مسائل مهم دو جانبه از جمله ارتباطات از راه دور.”

‘ما به شما دریافت شد: مسافران مسابقه به خانه, قیمت ها افزایش می یابد پس از اروپا ممنوعیت سفر coronavirus

رهبران سیاسی در چندین کشور دیگر در سراسر جهان نیز آلوده شده توسط virus.

در بریتانیا کشور, وزیر بهداشت, نادین Dorries شده مبتلا به کروناویروس با توجه به بی بی سی. او همچنین یکی از اعضای محافظه کار مجلس.

در برزیل فابیو Wajngarten یک مشاور ارشد رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro آزمایش مثبت برای coronavirus فقط پنج روز پس از او در میان یک گروه از مقامات که ملاقات با مغلوب ساختن پیشی جستن. برزیلی رسانه ها گزارش دادند که Bolsonaro نیز در حال آزمایش برای ویروس پنج شنبه.

بیشتر: رئیس جمهور تهمت ملاقات با برزیل رسمی در Mar-a-لاگو که در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus

در ایران حداقل 23 نفر از اعضای پارلمان این کشور باید این ویروس به عنوان رئیس کشور به خدمات اورژانس. روز دوشنبه محمد Mirmohammadi نزدیک محرم و مشاور رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای درگذشت coronavirus. این ویروس نیز کشته شد ایران سفیر سابق در واتیکان و همچنین به تازگی عضو انتخاب مجلس.

در ایتالیا, نیکولا Zingaretti, رهبر این کشور از حزب دموکرات دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به گزارش های رسانه ها.

“پس از آن وارد شدند من هم coronavirus او گفت:” در یک Facebook post. “من خوب هستم و به همین دلیل من در قرنطینه در خانه. از اینجا من همچنان به انجام آنچه که من می توانید انجام دهید … من همیشه می گفت ” نمی وحشت و که ما را به مبارزه با این.”

بیشتر: مایک پنس گفت: “من هنوز تکان دادن دست,’ هجوم را coronavirus بهداشت مشاوره

از بیش از 127,000 افرادی که آلوده شده اند در سراسر جهان بیش از 4700 فوت کرده اند.

ترودو شده است نخست وزیر کانادا پس از 2015. او و سوفی Grégoire ازدواج شده است از سال 2005.

کمک: Deirdre Shesgreen نیکلاس وو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>