منتشر شده

امروز خریداران خانه زندگی فعال و اغلب تمایل به سهولت از استرس کم-تعمیر و نگهداری مالکیت خانه. آیا سفر در جهان و یا فرار برای آخر هفته, Somerset سبز ارائه می دهد و ساکنان راحتی قفل-و-ترک زندگی می کنند.

“ما تا به حال شده است به جستجو برای یک قفل-و-خانه را ترک گفت:” سابق بللیر ساکنان هلن و کال Leeke. “بسیاری از گزینه های داخل این حلقه زیبا بودند و تا به حال پنجره های بزرگ اما آنها نگاه بر روی یک همسایه سقف و یا در مناطق پر جمعیت.”

سامرست سبز لوکس است جامعه واقع خاموش من-10 و کتی جاده در نزدیکی به مرکز شهر. محل آن را فراهم می کند دسترسی مناسب به شهر عمده معابر و راحت به مقصد محبوب مانند ارتفاعات واشنگتن راهرو ایرانیان و ریور اوکس.

بازدید کنندگان از طریق درایو نگهبان دروازه ورود و پیدا کردن خود را احاطه شده توسط کانال ها و دریاچه ها آراسته باغ و جمع آوری فضاهای. ویژگی های جامعه امکانات رفاهی که شامل یک استخر شنا و سرگرمی, فضا, قابل پیاده streetscapes یک playgound و سگ پارک.

“ما تحت تاثیر قرار گرفتند سامرست سبز اروپا الهام گرفته از معماری برکه و آب و امکانات و زیبایی به طور کلی از محله” هلن گفت.

طراحی و توسعه توسط Hines, Somerset سبز ارائه می دهد طرح بندی گسترده مناطق زندگی طبقه چوب جنگلی سنگ مرمر کانتر پشت بام تراس و آسانسور. ویژه سازندگان شامل کاونتری, خانه, گفتم, خانه, Pelican سازندگان Riverway خانه و تلفات برادران.

“ما انتخاب یک طراحی از تلفات برادران” گفت: Cal. “خرید و فرآیندهای ساخت و ساز گردیده بودند و این تیم چند پیشنهاد عالی بر اساس تجربه که هلن و من قدردانی است.”

هلن و کال صفحه اصلی مشرف به جامعه برکه که آنها را به عنوان یکی از ویژگی های مورد علاقه. “آن صلح آمیز است به چشم پوشی از آب و تماشای حیات وحش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de