سامرست سبز ارائه می دهد منزوی حلقه درونی زندگی

منتشر شده

سامرست سبز یک گنج پنهان واقع در قلب شهر بزرگ و در حال حاضر خریداران می توانید برنامه های خصوصی و یا تور مجازی برای بازدید در نظر گرفته یکی از هوستون پرطرفدارترین حلقه درونی مکان. طراحی و توسعه توسط Hines این جامعه جذب خریداران خانه هیجان زده برای شروع فصل جدید در زندگی خود را.

واقع در 46 منظره هکتار واقع در هوستون طراحی District, Somerset, سبز, نزدیکی به ارتفاعات مرکز شهر که ایرانیان در منطقه واشنگتن راهرو پارک یادبود و تعداد بی شماری از سرگرمی و تفریحی گزینه باعث می شود آن را یکی از ترین شهر پس از حلقه درونی جوامع برای افراد متعلق به نسل کودک و جوان و حرفه ای به طور یکسان است که به دنبال مزایای استفاده از inner-city زندگی می کنند.

افزایش یک قفل-و-ترک زندگی خانه در سامرست سبز مطمئن شوید که برای تحت تاثیر قرار دادن در داخل و خارج. ساخته شده با ریجنسی-گرجستان – و نرماندی-سبک بیرونی صفحه اصلی خریداران می توانند بین پنج برنده جایزه سازندگان خانه: کاونتری, خانه, گفتم, خانه, Pelican سازندگان Riverway خانه و تلفات برادران خانه. همه خانه ها از ویژگی های گردد پس از اتمام داخلی با گزینه های از جمله سنگ مرمر آشپزخانه جزیره و بالا پایان لوازم پشت بام تراس و بالکن با نمای باز-مفهوم زندگی در مناطق و آسانسور.

اگر چه این زمان روز به روز شرایط در اکثر خریداران زندگی در حال تحول است تمایل به پیدا کردن یک خانه جدید است که هنوز هم گرم است. با وام مسکن نرخ بسیار پایین در حال حاضر زمان ایده آل برای پیدا کردن یک خانه جدید در سامرست سبز.

از آنجا که ایمنی از سازندگان خانه و بازدید کنندگان یک نگرانی اصلی خریداران خانه در حال حاضر ارائه تورهای مجازی از خانه و جامعه و همچنین تورهای خصوصی از طریق انتخاب تورهای تنها با وقت قبلی. برای اطلاعات بیشتر somersetgreenhouston.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>