سامرست سبز ارائه می دهد reimagined داخلی-حلقه زندگی

منتشر شده

به نام جامعه از سال در سال 2018 توسط بیشتر هوستون انجمن سازندگان Somerset سبز ارائه می دهد یک تصفیه مقصد برای خریداران خانه به دنبال یک شیوه زندگی شهری با تمام امکانات معمولا در یک استاد جامعه برنامه ریزی شده.

هوستون-based global real estate توسعه دهنده Hines با همکاری پنج برتر سازندگان برای توسعه بیش از 500 homesites داخل حلقه 610 در نزدیکی به مرکز شهر. فهرستی شامل کاونتری خانه پرنده Builders Inc., تلفات برادران و اخیرا عزیزم خانه و Riverway خانه.

برای اولین حلقه داخلی ارائه عزیزم خانه معرفی مجموعه جدید از خانه های است که اجازه می دهد تا خریداران را به ترکیب و مطابقت مورد علاقه خود را طرح طبقه سطوح به سه و چهار طبقه خانه. VUE مجموعه آگاهانه توسط سازنده گسترده تحقیقات مصرف کننده فراهم می کند هوستون homeb uyers با این فرصت را به را انتخاب کنید از یک سری از تک-طبقه پوسته های انباشته آنها را برای ایجاد ایده آل خود را طراحی خانه. خانه ویژگی های آسانسور شفت فضاهای زندگی در فضای باز و گزینه های ذخیره سازی.

Riverway خانه باعث می شود علامت آن در سامرست سبز با ارائه یک قیمت رقابتی نقطه. این خانواده متعلق به Houston-بر اساس سازنده ارائه می دهد با کیفیت بالا و خانه های با فضای داخلی لوکس و پس از اتمام در یک قیمت رقابتی نقطه.

مرغ سقا سازندگان ارائه می دهد سه و چهار طبقه خانه های شیک بیرونی گسترده فضاهای زندگی جادار آشپزخانه با سخاوتمندانه cabinetry و فضای آشپزخانه و بالکن و تراس ایده آل برای سرگرم کننده است.

هر یک از تلفات برادران صفحه اصلی ارائه می دهد ترکیبی از مواد با کیفیت و طراحی که در آن هر جزئیات است دقت گردد و هر افزایش انتخاب شده است یکپارچه اضافه شده است.

خریداران خانه است که انتخاب کاونتری خانه می توانید با استفاده از خانه هوشمند اتوماسیون بسته را قادر می سازد که ساکنان به فرد خانه های خود را با صدای کنترل و دسترسی از راه دور از دستگاه های تلفن همراه.

برای اطلاعات بیشتر www.somersetgreenhouston.com. مدل های در دسترس هستند به تور روزانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>