برخی از ایالت ها استراحت اجتماعی فاصله بوریس جانسون بازگشت به کار “آخرین رقص’: 5 چیزهایی که می دانیم دوشنبه

این کشورها در حال استراحت اجتماعی خود فاصله محدودیت

به عنوان coronavirus موارد در ادامه به افزایش در ایالات متحده آمریکا و برخی از کشورهای در حال کاستن اجتماعی فاصله محدودیت در تلاش برای دوباره باز کردن اقتصاد است. در مینه سوتا “صنعتی تولید و کار مبتنی بر کسب و کار است که مشتری نیست-رو” می توانید از بازگشت به کار دوشنبه. کشورهای دیگر با این حال اولویت, دین, خرده فروشی, و مراقبت های معمول. در ایندیانا دندانپزشک دفاتر کلینیک سقط جنین پوست دفاتر و کلینیک دامپزشکی خواهد بود بازگشایی شد شنبه. خرده فروشی می تواند باز برای منظقه در کلرادو. در فرد مذهبی خدمات از سر گرفته بیش از آخر هفته در گرجستان هر چند کلیساها نیست دقیقا با عجله به باز کردن درهای خود را. رستوران ها و سالن های تئاتر نیز می تواند بازگشایی در گرجستان روز دوشنبه. کشورهای دیگر کاهش برخی از محدودیت ها عبارتند از کنتاکی, می سی سی پی, مونتانا و تنسی.

  • خوب می گویند آمریکا بازگشایی می کند. ما واقعا آماده برای که ؟
  • هنگامی که موج دوم coronavirus رسید ؟ چه آن را مانند نگاه ؟
  • بازداشت 3 نفر در اعتراض به سواحل بسته در شیراز, ساحل مجموعه ای برای بازگشایی دوشنبه.

بهبود از COVID-19 بوریس جانسون مجموعه به بازگشت به کار

نخست وزیر بوریس جانسون است که بازگشت به کار پس از بهبود از یک عفونت کرونا ويروسی است که او را در بخش مراقبت های ویژه. جانسون گفت که او خواهد بود در پشت میز خود در 10 داونینگ سنت در روز دوشنبه دو هفته بعد از او منتشر شد از لندن بیمارستان. Johnson, 55, در بیمارستان بستری شد و برای یک هفته از جمله سه شب در بخش مراقبت های ویژه که در آن او داده شد اکسیژن و تماشا در سراسر ساعت. پس از او منتشر شده او ثبت یک پیام ویدئویی ضمن تشکر از کارکنان در بیمارستان برای صرفه جویی در زندگی خود. در ضمن جانسون دولت رو به رشد انتقاد بیش از مرگ و اختلال ویروس ایجاد می شود.

  • ملکه الیزابت می گوید: “coronavirus را به ما غلبه ندارد.”

“آخرین رقص’: پیوستن به این حزب پس از

“آخرین رقص” 10-بخش مجموعه مستند chronicling مایکل جردن و شیکاگو بولز به عنوان آنها به دنبال ششمین و آخرین عنوان از سلسله ادامه داد: روز شنبه با بیشتر قسمت های جذاب است. نکات برجسته شامل قصه های Dennis Rodman را 48 ساعته تعطیلات به شهر گناه دشمنی بین خریداران و “پسر بد” دیترویت پیستونز و اردن را یاد حذفی شات بیش از کریگ Ehlo. برای روکش کردن آنچه که ما تماشا, USA TODAY Sports’ مکنزی ماهی قزل آلا خواهد پیوست جمعه سابق NBA All-Star B. J. آرمسترانگ که برای خریداران از 1989-1995 برنده سه عنوان در کنار اردن. آرمسترانگ خواهد قرض دادن بینش به “خود Airness” و پاسخ به برخی از شنونده سوالات. سازمان دیده بان “پس از حزب” دوشنبه ها زندگی می کنند در ظهر و همکاران در ایالات متحده آمریکا امروز ورزش حساب توییتر و یوتیوب و صفحه.

  • “آخرین رقص’ takeaways: Michael Jordan رد Isiah Thomas’ توضیح برای تکان دادن دست بعد از حذفی از دست دادن.
  • Dennis Rodman اجازه داده شد ، بدون او انجام Bulls برنده عنوان?

نیک کردرو را می گوید و دوره نقاهت را به خوبی’

برادوی ستاره نیک کردرو که باقی می ماند در پزشکی ناشی از کما پس از گرفتن پای راست خود را قطع بیش از coronavirus عوارض دریافت خواهد کرد بیشتر به درمان های پزشکی در روز دوشنبه با توجه به همسرش. “[نیک] است و دوره نقاهت را به خوبی و خوبی انجام با ضربان ساز … روز دوشنبه آنها در حال رفتن به یک trach (tracheostomy) [و] به ونتیلاتور را” آماندا Kloots به او گفت پیروان شنبه. تونی-نامزد دریافت جایزه بازیگر نقش اول مرد شده بود به بیمارستان برای آنچه که در ابتدا تصور می شود پنومونی با توجه به Kloots. اولیه coronavirus آزمون آمد تا منفی چند بعدی تبدیل شده تا مثبت COVID-19.

  • نیک کردرو همسر اوباما ما را dance again! ” پس از بازیگر پا قطع شده در COVID-19 نبرد.

فردا دوباره هوا کلاسیک را نشان می دهد

Coronavirus همه گیر شده متوقف تولید بسیاری از تلویزیون نشان می دهد از جمله CBS’ “جوان و بی قرار” و “جسور و زیبا.” برای پر کردن جای خالی این دو اپرا صابون را پر کنید برنامه خود را با نوستالژی پخش کلاسیک قسمت رفتن تا آنجا که به سال 1990 آغاز و تا روز دوشنبه. ستاره “Y&R و B&B” را ارائه محتوا پاداش با تفسیر در آغاز و پایان بسیاری از قسمت های. فردا نیز هوا دو مستند سبک “ساخت” قسمت در محل فیلم برداری در موناکو پخش دوشنبه و سه شنبه.

  • 60 کمدی تلویزیون را نشان می دهد که شما را بسیار مورد نیاز, خنده در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>