برخی از جدید دادستان ضد زندان و آن را هموار پلیس هشدار می دهند که رویکرد منجر به هرج و مرج

سان فرانسیسکو — در اوایل ماه دسامبر, افسران پلیس, اینجا کشیده بیش از تیم ملی خود ماشین به صحبت کردن با یک مرد بی خانمان در مورد سرقت گزارش. او بلافاصله مورد حمله آنها را با یک بطری ودکا.

پس از جامائیکا, Hampton, 24 کشید با خون خود و رد سفارشات برای دریافت بر روی زمین افسران به او سه بار زخمی شدن پای او. همپتون بعدها به اتهام حمله با سلاح مرگبار و پای چپ قطع شد در عمل ،

افسران پلیس خواستار سویفت دادستان است. اما این شهر جدید اصلاحات فکر دادستان منطقه التماس کردن و گفت او نمی خواهد بلافاصله اتهامات مطبوعاتی در برابر همپتون به دلیل افسران درگیر در تیراندازی نیز تحت بررسی است. مقامات اتحادیه اعتراض و خواستار مداخله فدرال.

خشم است که فوران بیش از همتون حمله نشان دهنده روند رو به رشد در سراسر کشور به تازگی انتخاب مترقی دادستان نقشه کشی خشم ادارات پلیس محلی و همچنین برخی از مقامات فدرال.

این دس می گویند آنها می خواهند به کار به بازسازی سیستم عدالت کیفری از داخل و فرستادن افراد به زندان برای تمام شیوه ای از تخلفات بیشتر تنها استرس سبب شیوع یک سیستم زندان و عذاب زندگی می کند. پلیس اتحادیه های کارگری با این حال هشدار می دهند که چنین نرم-در-جنایت تاکتیک را ایجاد هرج و مرج و خطر اندازد اجرای قانون است.

اصطکاک بین دو طرف می تواند منجر به قانونی فلج عدالت کیفری کارشناسان می گویند.

“این ایده آل نیست به تشدید آن رابطه” بین دا و پلیس می گوید لوسی Lang مدیر اجرایی John Jay College موسسه برای نوآوری در تعقیب که به ترویج گفت و گو میان ملت 2,300 انتخاب دادستان ها و پلیس و اعضای جامعه.

“در حالی که دادستان باید مستقل از پلیس هیچ سوالی وجود دارد آنها باید با هم کار کنند و هر روز می گوید:” Lang. “احساسات فراموش اجرای بالا ،

این چیزی است که اتفاق می افتد در سان فرانسیسکو که در آن Chesa بودین, 39, پسر ضد جنگ رادیکال که فرستاده شد به زندان برای قتل پس از یک سال 1981 بانک سرقت رفت بد, گرفت به عنوان دادستان منطقه در ماه ژانویه است.

بودین زد در وعده به آدرس تعصب نژادی در سیستم عدالت کیفری اصلاح پول نقد وثیقه حکومت است که علیه تبعیض و فقیر نگه پلیس پاسخگو در موارد سوء. پلیس محلی گروه صرف $650,000 برای تبلیغات و mailers در انتخابات است که مورد بودین به عنوان “خطرناک انتخاب” برای شهرستان.

چند هفته پیش در یکی از اولین و مهمترین اقدامات در این کار بودین برگزار شد در تعقیب همپتون برای حمله کرد. تصمیم به خود جلب کرد خشمگین پاسخ از پلیس طرفداران که در نامه ای خواسته آمریکا دادستان کل ویلیام Barr به موضوع نگاه کنید.

“سان فرانسیسکو تازه انتخاب دادستان منطقه به معنای واقعی کلمه یک مجرمان-اولین دستور کار” نوشته پل کلی جمهور ایالات ائتلاف امنیت عمومی یک کنسرسیوم متشکل از 13 غربی اجرای قانون انجمن است. “بودین تصمیم به اتهام جامائیکا همپتون است و قرار است در اجرای قانون زندگی در خطر است.”

مترقی برنده از سان فرانسیسکو به فیلادلفیا

بودین می گوید ایالات متحده آمریکا امروز که این نامه از سوی ایالات ائتلاف امنیت عمومی را بر واقعیت است که او نیاز به افسران در سوال به بخشی از دادستانی روند در برابر همپتون و آنها را در دسترس نیست تا زمانی که تحقیقات داخلی است.

“به خاطر من میل به محافظت از این تحقیقات تنها محتاطانه چیزی که به انجام می شد صبر می گوید:” بودین. “من می خواهم برای جلوگیری از اخراج بنابراین به تاخیر انداختن ضروری بود نه بدسم یکپارچگی رسیدگی به تیراندازی.”

بودین می گوید او از “سویفت عواقب” برای کسانی که حمله افسران پلیس, اما همچنین می افزاید که او می بیند خود را به عنوان “بخشی از یک گروه مترقی دادستان را که می خواهید به امن نگه داشتن جوامع ما بدون فقط با تکیه بر حبس.”

کلی شمارنده است که وجود دارد “هیچ دلیلی برای کاهش سرعت روند حتی اگر یک بررسی از یک افسر درگیر تیراندازی” و عدم حرکت رو به جلو به سرعت در مواردی که پلیس در حال حمله برگ افسران احساس “نا امید کننده است.”

“هنگامی که افراد دستگیر می شوند اما پس از آن اجازه دهید ما جوامع کنید که قربانی می گوید:” کلی است. “مردم ادامه خواهد داد به کشته و مورد تجاوز و تعرض و در نهایت وجود خواهد داشت و تحقق است که ما ساخته شده است یک اشتباه ما نباید به ارمغان آورده اند این دا در.”

منطقه مورد قرار دادن یک نور افکن در حال رشد ملی بحث بر سر عدالت کیفری اصلاحات است که تا سال 2020 کاندیداهای ریاست جمهوری مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بازاندیشی حمایت خود را از مجازات و بهداشت ، الیزابت وارن هل دادن به ممنوعیت زندانهای خصوصی.

حتی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که آن را روشن ساخته است او می ایستد با پلیس در طیف وسیعی از عدالت کیفری مهم در سال 2018 امضا اولین مرحله عمل اندازه گیری دو حزبی با هدف کاهش زمان زندان و حبس کاهش نرخ.

ایالات متحده دارای بزرگترین جمعیت اهل بیت با حدود 2.2 میلیون آمریکایی پشت میله های زندان. نزدیک به 38 درصد از زندانیان در حال نامتناسب آفریقایی در حالی که مردم سیاه و سفید نشان دهنده کمتر از 13 درصد از کل جمعیت ایالات متحده.

بیش از چند سال گذشته چند ده منطقه وکلای مدافع و دادستان با برنامه های مترقی شده اند رای دادند به دفتر در سراسر کشور. این شامل داس مانند وسلی بل در میسوری را St. Louis County, Shameca کالینز در نچیز می سی سی پی و جان Creuzot در دالاس.

سه دیگر مترقی دس صحبت با ایالات متحده آمریکا امروز در مورد تجارب خود را هل دادن اصلاح گرا سیاست از جمله فیلادلفیا صریح لری Krasner.

“این کشور بوده است و عامل بیش از حد طولانی در سیاست زندان و عذاب می گوید:” کرامر که در تازه ترین حرکت بود به رد پیگرد قانونی کسانی که با بوپرنورفين مبتنی بر داروها معمولا برای درمان استفاده از مواد مخدر. “ما نیاز به دارو و درمان, سلامت روان درمان. از سیاست های دیگر کار نمی کند.”

کرامر می گوید در حالی که او و دیگر مترقی دادستان اغلب تحت حمله توسط پلیس اتحادیه ها و سیاستمداران محافظه کار او با اعتماد به نفس است “این است که یک نوسان گذرا و به طور فزاینده ای این کشور خواهد شد در این راه. ما در لحظه ای فرهنگی.”

بوستون-بر اساس Suffolk County (ماساچوست) دادستان منطقه راشل رولینز اولین زن رنگ به برگزاری دا پست در دولت اذعان می کند که فشار دادن یک اصلاح طلب در دستور کار “است دشوار تقلا اما ما عمیقا متعهد است.”

رولینز که میخواهد خودش را “هوشمند در جرم و جنایت می گوید:” یک مشخصه موج پیشرو است که با تکیه “در شماره نمی حکایات.” او مشغول استخدام “فناوری و اطلاعات کارشناسان بنابراین ما می تواند سند این همه و نشان می دهد که چگونه این سیاست ها در حال ساخت یک تفاوت.”

جورج سوروس حمایت PACs افزایش دس

جو گونزالس تازگی نصب شده Bexar County دا در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس می گوید او در حال حاضر دیده می شود نتایج حاصل از یک رویکرد است که شامل استناد و انتشار آن متوقف شد و به صورت جزئی مواد مخدر سنگین که پس از آن سازی به جامعه خدمت وظیفه.

“در شش ماه گذشته حدود 1400 نفر که دستگیر شده اند قبل از بوده است به کارگردانی امکانات دیگر که بدان معنی است که ما را نجات شهرستان در حدود 1 میلیون دلار در هزینه رزرو می گوید:” گونزالس. “من می خواهم به می گویند که در زندان هستند و برای مردم ما واقعا از ترس.”

برخی از این مترقی منطقه وکیل برنده آمده اند با تشکر از کمک های عمل سیاسی کمیته بودجه توسط لیبرال جورج سوروس میلیاردر, یک واقعیت است که بارها و بارها تبلیغ مخالفت با نامزد.

گونزالس دریافت نزدیک به 1 میلیون دلار در نوع کمک های مالی از یک سوروس حمایت PAC نامیده می شود تگزاس عدالت و امنیت عمومی کمک به صندوق تبلیغات و نامههای پستی که به او کمک کرد تا برای اولین بار ناراحت دموکرات دا نیکو LaHood و در نهایت ضرب و شتم او خواه حریف Tylden Shaeffer.

“من به نام سوروس عروسک خیمه شب بازی مردم گفت که او خرید من در انتخابات می گوید:” گونزالس. “اما من هرگز او را ملاقات نمود و یا به هر یک از مردم خود را به من بگویید چه باید بکنید. آن را کمک های که ارائه شد هیچ رشته های متصل و من نمی ارائه هر چیزی در بازگشت است.”

برخی از فعالان سیاسی می گویند که موفقیت های اخیر مترقی دادستان است که به سادگی در نتیجه پله تا به چالش.

“داس استفاده می شود به اجرا unopposed اما در حال حاضر آنها در حال به چالش کشیده است که یک پیروزی را نزد خود می گوید:” رشاد رابینسون, رئیس, رنگ, تغییر, یک سازمان غیر انتفاعی است که با تمرکز بر روی آفریقایی مسائل مربوط به حقوق مدنی.

رنگ تغییر PAC اخیرا در حمایت از کوک کانتی ایالت وکیل کیم فوکس مجدد انتخابات در ایالت ایلینوی است و برای هل مترقی دا نامزدهای Audia جونز در هوستون و جورج Gascon سابق سان فرانسیسکو دا در لس آنجلس.

“این افراد در حال اجرا بر روی سیستم عامل است که ریشه در خواسته های جامعه می گوید:” رابینسون. “و حتی زمانی که آنها برنده آنها رقابتی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بر حمله اصلاح طلبان

بیشتر ترقی خواهان چرخید دشوار-در-جنایت موضع ترویج تهمت و دادستان کل Barr. به جای آنها می خواهند به اصلاح یک سیستم عدالت است که آنها می گویند اغلب به صورت پیش فرض به زندانی فقیر و اقلیت های نامتناسب در اعداد است.

با توجه به درست و منصفانه محاکمه یک گروه ملی که پیشتاز تلاش های اصلاح طلب و هدفمند مسائل شامل reclassifying برخی از مواد مخدر جرائم جوان نگه داشتن بزرگسالان مجرم از زندان اجتناب از جرم از بیماری های روانی در حال حرکت به دور از مجازات اعدام و beefing تا برنامه های اجتماعی است که با ارائه گزینه های جایگزین زندان است.

“چه هیجان انگیز برای دیدن است که در انواع مختلف از مکان های این دادستان در حال انتخاب از سواحل به ایالات جنوبی از مناطق شهری به مناطق روستایی می گوید:” میریام Aroni Krinsky بنیانگذار و عادلانه حفاظت و معاون سابق آمریکا وکیل در کالیفرنیا است. “با صدای بلند مقاومت مواجه شما در حال شنیدن فقط انعکاسی از تاثیر این موج جدید از دادستان داشتن است.”

برخی از این مقاومت مواجه آمده است از مغلوب ساختن پیشی جستن خود را. رئیس جمهور به طور خاص دارای لعنتی فیلادلفیا دا Krasner گفتن شرکت کنندگان در پنسیلوانیا کمپین تجمع در ماه دسامبر که “شما ممکن است در بدترین منطقه وکیل یا هر جهنم…”

Barr شده است گسترده تر در محکومیت گفتن برادرانه منظور از پلیس کنفرانس در نیواورلئان در ماه اوت که در شهرستانها با مترقی دادستان “به رهبری, به روز از درب گردان عدالت است. نتایج قابل پیش بینی خواهد بود. بیشتر جرم و جنایت بیشتر قربانیان است.”

جیمز Pasco, مدیر اجرایی ملی برادرانه منظور از پلیس در واشنگتن دی سی پژواک آن. او را محکوم به “گیلاس چیدن رویکرد که در آن دادستان انتخاب کنید که چه قوانین مهم هستند به پلیس” و می گوید: در نهایت پلیس پرداخت قیمت.

“افسران پلیس حس زندگی خود در معرض خطر هستند اگر آنها احساس دادستان ندارد پشت خود می گوید:” پاسکو. “شما بازداشت افرادی که قانون شکنی اما گاهی اوقات آنها پس از آن حتی برگزار شد. که دارای یک اثر سرما بر شور و شوق از افسران.”

در نهایت پاسکو می گوید نتیجه مترقی دادستانی سیاست است “هرج و مرج و هرج و مرج” و او پیش بینی کرد نتیجه نهایی این خواهد بود یک آونگ نوسان را به رابطه جنسی خشن-در-جنایت سیاست.

“تاریخچه معتاد درمان nincompoops مانند دا در سان فرانسیسکو با مهربانی بیش از زمان” او می گوید.

دا به پلیس: شما نه بالاتر از قانون’

بودین رد چنین جنجال آفرینی بحث و رد این انتقاد که او یا هر یک از همکار خود اصلاح طلبان هستند ضد پلیس.

“من هر گونه حمله در اجرای قانون جدی است و من تحت تعقیب قرار دادن هر گونه جرم و جنایت که از طبیعت در سان فرانسیسکو,” او می گوید. “واقعیت این است که در یک مورد مثل این وجود دارد مقدار زیادی از پیچیده و رقابت الزامات خارج از دفتر من.”

ویدئوها نوشته شده آنلاین است که نشان می دهد همپتون حادثه از خیابان و همچنین پلیس دوربین بدن فاش پر هرج و مرج ، همپتون دیده می شود پس از رفتن یک افسر با بطری به عنوان پلیس رزمناو درب باز می شود و دوباره به عنوان افسران مبارزه به او در زمین است.

لحظاتی بعد چند عکس از کار اخراج شده به همپتون پایین می رود و محکم پا که بعد از آن تا به حال به قطع. یکی از افسران به وضوح صحه چند ضربه به صورت با بطری و خونین گونه قابل مشاهده است در فینال فریم.

در حالی که روشن است همپتون حمله ماموران و داخلی تحقیقات پلیس را به تناسب پاسخ. هنگامی که این فرایند بیش از بودین می گوید او می تواند حرکت رو به جلو با پرونده ضارب.

این حادثه می اندازد مسائل متعدد به تیز امداد از استفاده از زور توسط پلیس به صعودی ارتش از افراد بی خانمان زندگی در کالیفرنیا بسیاری از شهرستانها که کشیده انتقاد شدید از تهمت و وعده میلیاردها دلار کمک از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

برای بودین می گوید که در کشور در حال رشد از مترقی دس نمی کند به او مجوز برای منفجر موجود در سیستم قضایی.

او می گوید: آن را به سادگی بدان معنی اصلاحات فکر دادستان مصمم به پیدا کردن راه هایی برای بهبود پس از روش های است که یا نمی کند یا نیاز به پالایش از جمله اغلب فرار رابط بین افسران صلح و جوامع آنها خدمت می کنند.

“ما نیاز به بازسازی اعتماد بین اجرای قانون و افرادی که در حال محافظت از آنها می گوید:” بودین. “که به معنی بله تعقیب قانونی کسانی که حمله بلکه گفتن افسران آنها بالاتر از قانون است.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز ملی خبرنگار مارکو دلا اجوف: @marcodellacava

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر