برخی از پزشکان در حال دور شدن از پنکه برای بیماران مبتلا به ویروس

نیویورک (AP) — به عنوان مقامات بهداشتی در سراسر جهان فشار برای دریافت بیشتر هواکش برای درمان coronavirus بیماران برخی از پزشکان در حال حرکت به دور از استفاده از دستگاه تنفس زمانی که آنها می توانند.

دلیل: برخی از بیمارستان ها گزارش داده اند غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر برای coronavirus بیماران هواکش و برخی از پزشکان نگران هستند که این دستگاه می تواند آسیب رساندن به بیماران خاص.

HISD خود-قرنطینه: کارمند که دست از لپ تاپ تست مثبت برای COVID-19

در حال تکامل درمان های برجسته این واقعیت است که پزشکان هنوز در حال یادگیری بهترین راه برای مدیریت یک ویروس پدید آمده است که تنها چند ماه پیش. آنها با تکیه بر حدیثی اطلاعات در زمان واقعی در میان له از بیماران و کمبود منابع اولیه.

مکانیکی, هواکش فشار اکسیژن به بیمارانی که ریه ها در حال شکست. با استفاده از ماشین آلات شامل آرام بخش بیمار و چسبیده به گلو. مرگ و میر در این افراد بیمار هستند مهم نیست که دلیل آنها نیاز به تنفس کمک کند.

به طور کلی 40 تا 50 درصد از بیماران مبتلا به ديسترس تنفسی می میرند در حالی که در هواکش کارشناسان می گویند. اما 80% یا بیشتر از coronavirus بیماران قرار داده شده بر روی ماشین در شهر نیویورک درگذشت, دولت و مقامات شهر می گویند.

سرفه حملات’: مقامات باید تعیین کند که آیا سرفه در دیگران می شمارد به عنوان terroristic حمله در سن coronavirus

بالاتر از حد نرمال نرخ مرگ نیز گزارش شده است در جای دیگر در آمریکا گفت: دکتر آلبرت ریزو American Lung Association افسر ارشد پزشکی.

گزارش های مشابهی پدید آمده از چین و انگلستان است. یکی از انگلستان گزارش قرار داده و به رقم 66 درصد. یک مطالعه کوچک در ووهان چین شهر که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده گفت: 86 درصد درگذشت.

به این دلیل روشن نیست. آن را ممکن است برای انجام این کار با چه نوع شکل بيماران در قبل از آنها آلوده شدند. یا آن را می تواند مربوط به چگونه بیمار آنها تبدیل شده بود در آن زمان آنها قرار داده شد و در ماشین آلات برخی از کارشناسان گفت.

اما برخی از متخصصان سلامت باید تعجب که آیا هواکش در واقع ممکن است بدتر در برخی از بیماران شاید با اشتعال و یا بدتر شدن مضر واکنش سیستم ایمنی بدن.

که حدس و گمان است. اما کارشناسان می گویند هواکش می توان آسیب رساندن به بیمار در طول زمان به عنوان فشار اکسیژن است مجبور به کوچک کیسه هوا در یک بیمار ریه ها.

“ما می دانیم که تهویه مکانیکی است خوش خیم,” دکتر گفت: ادی فن یک کارشناس تنفسی درمان در بیمارستان عمومی تورنتو. “یکی از مهم ترین یافته ها در چند دهه گذشته است که پزشکی تهویه می تواند به بدتر شدن ریه آسیب — بنابراین ما باید مراقب باشید که چگونه از آن استفاده کنیم.”

این خطرات می تواند کاسته با محدود کردن مقدار از فشار و حجم تنفس تحویل داده شده توسط دستگاه فن گفت.

اما برخی از پزشکان می گویند که آنها در حال تلاش برای نگه داشتن بیماران خاموش هواکش به عنوان زمانی که ممکن است و تبدیل به تکنیک های دیگر به جای آن است.

تنها چند هفته پیش در شهر نیویورک coronavirus بیمارانی که در آمد بسیار بیمار بودند به طور معمول قرار داده شده در هواکش به نگه داشتن آنها را تنفس گفت: دکتر یوسف Habboushe یک اورژانس پزشکی دکتر که با این نسخهها کار در منهتن بیمارستان.

اما به طور فزاینده ای پزشکان در تلاش هستند تا اقدامات دیگر ، یکی داشتن بیماران دروغ در موقعیت های مختلف — از جمله در معده خود را — اجازه می دهد تا بخش های مختلف ریه به هوا بهتر است. یکی دیگر از دادن بیماران بیشتر اکسیژن از طریق لوله بینی یا دستگاه های دیگر. برخی از پزشکان در حال آزمایش با اضافه کردن اکسید نیتریک به مخلوط برای کمک به بهبود جریان خون و اکسیژن به حداقل قطعات آسیب دیده از ریه ها.

“اگر ما قادر به آنها را بهتر و بدون گزاری تراشه آنها بیشتر احتمال دارد به یک نتیجه بهتر — ما فکر می کنیم” Habboushe گفت.

او گفت: کسانی که تصمیم گیری های جداگانه از نگرانی که وجود دارد نه به اندازه کافی هواکش در دسترس است. اما این نگرانی نیز Habboushe اضافه شده است.

وجود دارد گزارش های فراوان که coronavirus بیماران تمایل به هواکش بسیار طولانی تر از انواع دیگر از بیماران گفت: دکتر ویلیام Schaffner, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه واندربیلت است.

کارشناسان می گویند که بیماران مبتلا به پنومونی باکتریایی برای مثال ممکن است در یک ونتیلاتور برای بیش از یک یا دو روز. اما آن را مشترک شده برای coronavirus بیماران شده در ونتیلاتور “هفت سال و 10 ماه و 15 روز و آنها در حال عبور از دور” گفت: رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو که در مورد خواسته ونتیلاتور نرخ مرگ و میر در طول یک اخبار و جلسه توجیهی در روز چهارشنبه.

که یک دلیل برای نگرانی که هواکش می تواند به رشد در تامین کوتاه مدت. کارشناسان نگران هستند که به عنوان موارد کوه پزشکان مجبور خواهد شد به تصمیم گیری های وحشتناک در مورد کسی که زندگی می کند و کسی که می میرد چرا که آنها نمی خواهد که به اندازه کافی ماشین آلات برای هر بیمار که نیاز به یک.

ایالت نیویورک کمیسیون بهداشت و درمان دکتر هوارد Zucker گفت: مسئولان به دنبال به دیگر ممکن است روش های درمانی است که می تواند داده های قبلی گفت که همه تجربی است.”

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که می تواند باعث سرماخوردگی و همچنین به عنوان بیماری های جدی است. مقامات بهداشتی می گویند آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. وجود ندارد و ثابت دارو در درمان یا واکسن علیه آن است.

کارشناسان فکر می کنم بسیاری از افرادی که آلوده می شوند رنج می برند هیچ چیز بدتر از ناخوشایند اما خفیف بیماری است که ممکن است شامل تب و سرفه است.

اما حدود 20 درصد — بسیاری از آنها افراد مسن و یا افراد ضعیف با شرایط مزمن — می تواند رشد بسیار مریض تر. آنها می توانند مشکل در تنفس و درد قفسه سینه رنج می برند. خود را به ریه ها ملتهب شده و باعث یک بیماری خطرناک به نام سندرم زجر تنفسی حاد. حدود 3% به 4% ممکن است نیاز به هواکش.

“ونتیلاتور است نه درمانی. این یک حمایتی اندازه گیری در حالی که ما منتظر روی بدن بیمار برای بازیابی,” دکتر گفت: Roger Alvarez, یک متخصص ریه با دانشگاه میامی نظام سلامت در فلوریدا است که یک رهبر در تلاش برای استفاده از اکسید نیتریک برای نگه داشتن بیماران خاموش هواکش برای تا زمانی که ممکن است.

Zachary Shemtob گفت که او “کاملا وحشت زده” هنگامی که به او گفته شد او 44 ساله و شوهر, David نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تهویه در NYU Langone ماه گذشته پس از تبدیل شدن به آلوده به ویروس.

“نیاز به تهویه مناسب ممکن است به معنای هرگز خاموش ونتیلاتور,” او گفت:.

Shemtob گفت: این بیمارستان انجام نمی دهد هر یک درصد در بقا اما او تصور کردم آن بود که اساسا یک تلنگر سکه. او نگاه کرد نرخ تنها پس از خود را به تنفس خود شش روز بعد.

نظر: یک موج عظیم از اخراج در حال آمدن است. موقت ممنوعیت کمک نیست.

“یک سکه تلنگر بود سخاوتمندانه به نظر می رسد,” او گفت:.

اما Shemtob ذکر موارد متفاوت است. شوهر خود نسبتا جوان است.

“دیوید زندگی است که آنها واقعا می تواند زندگی را نجات دهد و چگونه فوق العاده مهم هستند” Shemtob گفت.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران Candice چوی و جنیفر Peltz در نیویورک کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>