لیگ کوچک در لانگ بیچ کالیفرنیا و فولرتون, کالیفرنیا., تصمیم گرفته اند هیچ تیم در لیگ خواهد بود و مجاز به استفاده از نام Astros پس از هوستون تیم بیس بال داشت به طور غیر قانونی به سرقت رفته علائم با توجه به اورنج کانتی ثبت نام کنید.

چندلر رم در تگزاس ورزشی ملت ایران: “این یک دروغ’: Astros شدیدا انکار زنگ استفاده

آستروس شده اند در مرکز جنجال همیشه از یک لیگ اصلی بیس بال نیز گزارش داد که این تیم با استفاده از یک دوربین زنده در بیرون از محیط کرک حریف خود را نشانه و رله آنها را به خود hitters در زمان واقعی در طول اجرا خود را برای سال 2017 جهان سری.

این تحقیقات منجر به یک سال تعلیق برای Astros مدیر A. J. Hinch و مدیر کل جف Luhnow که هر دو بعد از کار اخراج شدند توسط مالک جیم کرین.

همچنین در CHRON.COM: داجرز ستاره می گوید Astros’ خوزه Altuve ‘سرقت’ MVP

این مسئله به خصوص حساس در جنوب کالیفرنیا پس از فرار از دست داد به آستروس در مسابقات جهانی و سپس به Red Sox سال آینده. Red Sox نیز تحت بررسی هستند به صورت غیر قانونی و سرقت علائم.

“پدر و مادر هستند بیزارند” لانگ بیچ لیگ کوچک رئیس جمهور استیو کلاوس گفت: اورنج کانتی ثبت نام کنید. “آنها بیزارند با Astros و عدم مالکیت و مسئولیت پذیری. ما می دانیم که وجود دارد بیشتر به این رسوایی. چه آینده فردا ؟ با Astros شما رو عمد و تقلب.”

شرق فولرتون لیگ کوچک نیز ممنوع, نام, تغییر نام این دو تیم که قبلا رفت Astros.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im