برخی از کسب و کار تعهد به حفظ مشتریان که پوشش چهره خود را

منتشر شده

برای 64 روز, Kevin Smith به حال تعطیل آزادی درخت میخانه مطابق با دستور دولت است. در حال حاضر او در تمیز کردن و ضد عفونی و از بین بردن مدفوع به قطع صندلی توسط سه چهارم به عنوان او آماده برای بازگشایی نوار.

پلکسی گلاس صفحه نمایش رفته بود تا در سوپر مارکت پرداخت. همسایگان خود را در الگین تگزاس بودند و هنوز هم با پوشیدن ماسک در خارج و حتی پس از آن دیگر لازم الاجرا توسط شهرستان. او فکر نمی کنم چنین پاسخ لازم بود, او گفت:, و او می خواست به عقب براند.

دیکسی مرغ را جزئی سقف سقوط خسارت یاد کالج ایستگاه نوار

“با عرض پوزش, بدون ماسک مجاز” را بخوانید پوستر ضبط به درب جلو خود را از نوار جمعه. “لطفا لخت با ما از طریق مسخره ترس بار.”

به عنوان ایالت coronavirus سفارشات در حال کاهش بسیاری از فروشگاه ها و رستوران ها در سراسر کشور در نظر گرفته شده اند مخالف مسیر: آنها ساخته شده پوشش صورت یک نیاز لگد زدن از کسانی که موفق به رعایت و حتی رفتن به دادگاه برای اجرای دستورات خود را.

در عین حال در اورژانس فرهنگ جنگ بیش ماسک تعداد انگشت شماری از کسب و کار – آزادی درخت میخانه در میان آنها – در حال شکلگیری خود به عنوان قلعه برای مقاومت در برابر.

“اگر ما تنها مجاز به 25 درصد ظرفیت من می خواهم آنها را به 25 درصد از مردم که نمی p – – – – – که نمی گوسفند” اسمیت گفت: واشنگتن پست. “ترس در همه زمان ها خوب نیست برای سلامتی شما. آن را سرکوب سیستم ایمنی بدن شما.”

در یکی کنتاکی ایستگاه گاز هیچ کس مجاز است در داخل مجاور فروشگاه اگر آنها با پوشیدن ماسک. در نزدیکی لس آنجلس یک کف فروشگاه را تشویق می کند در آغوش گرفتن و دست دادن در حالی که منع پوشش صورت. صاحب یک اردوگاه در مناطق روستایی ویسکانسین قول داد برای درمان مشتریان ورزشی آنها را در داخل امکانات به عنوان او را به “سرقت در حال پیشرفت است.”

علمی و کارشناسان پزشکی معتقدند که مردم باید پوشش چهره خود را در برای جلوگیری از کروناویروس که در حال حاضر به کشته شدن حداقل 100 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری حفظ این ماسک به عنوان یک خدمت ویژه مهم است حفاظت در شلوغ فضاهای اجتماعی که در آن فاصله غیر ممکن است.

اما اسمیت, که گفت که او باور نمی کند که این ویروس تهدیدی جدی می خواستم به گلدان هم بزنید.

برای او اجرا شده است را 60-صندلی بار که اشغال تبدیل, کوچه باغی, در الگین اصلی کشیدن فقط به عنوان او بخواهد. سیگار کشیدن مجاز است در طول شب کارائوکه و اجرای برنامه توسط استعداد های محلی و آبجو در حال خدمت در سیاه و سفید koozies که می گویند “آمده و آن را بنوشید” بازی کردن در تگزاس نبرد پرچم.

دو ماه تعطیلی از تگزاس مقامات تا به حال او را مجبور به لغو یک کنسرت به نفع جانبازان و طول مشغول عجله از مشتریان است که پرواز به نزدیکی Austin برای جنوب غربی. به مدت سه هفته در یک شهرستان بستراپ قانون مورد نیاز او را به پوشیدن ماسک صورت در عمومی و یا به 180 روز در زندان بود.

بسته بندی شده در خیابان: عکس گرفتن معروف Austin, پارتی, خیابان پر از مردم به عنوان میله بازگشایی

“چرا ما نیاز به انجام این کار؟” “ما در اینجا به در ترس زندگی می کنند.”

یک شهر در حدود 10,000 نفر الگین گزارش 53 coronavirus عفونت و یکی از دو مرگ و میر در این شهرستان است. حتی به عنوان اعداد در تگزاس در حال افزایش است و مقامات محلی همچنان به تشویق ساکنان به پوشش چهره خود اسمیت گفت که او باور ندارد ماسک لازم است.

Bartenders نیاز به مراجعه به مشتریان خود را چهره به بررسی شناسه و مطمئن شوید که هیچ کس می شود در خدمت بیش از حد بسیاری از نوشیدنی های او استدلال کرد. هر کسی با این ویروس از جمله کسانی که بدون علامت باشد و در آینده آغاز خواهد شد. او پرسید: چگونه شما قرار است به یک آبجو با سربند کشیده در سراسر لب خود را?

یکی به طور منظم در آزادی درخت میخانه 58 ساله چارلز چمبرلین گفت: او جان سالم به در هر دو مرحله 4 سرطان و ویروس H1N1, همچنین شناخته شده به عنوان آنفولانزای خوکی. او صرف یک سال زندگی در خارج از هوستون بیمارستان گفت: Austin American-Statesman قبل از تبدیل شدن به نا امید در انزوای خود را که او قطع درمان سرطان ،

“این قرنطینه . . . که زندگی نمی کند که موجود,” او گفت:. “رفتن به بار رفتن به این دریاچه شنا رفتن با دوستان خود barbecuing ماهیگیری – که زندگی است.”

اسمیت که همچنین مزارع گاو گفت: مشتریان باید اجتماعی فاصله ساخته شده به شیوه زندگی روستایی. در حال حاضر به طور منظم به نظر نمی رسد به ذهن خود را درخواست. هیچ کس تا به حال شده است لگد هنوز برای نافرمانی پوستر و یک مشتری را که دارای معلولیت ذهنی بود مجاز به نگه داشتن ماسک خود را در.

چمبرلین است که به آزادی درخت میخانه حدود سه بار پس از آن بازگشایی شد, برنامه ای برای آینده نگه دارید.

“شما باید یک انتخاب از آنچه شما می خواهید به انجام,” او گفت: دولتمرد. “اگر من آن من آن را دریافت کنید. اگر من به شما در مقابله با آن است. شما نمی توانید برای همیشه زندگی می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>