حل شد: 1963 بایگانی عکس نشان می دهد Westheimer خارج از حلقه

به روز رسانی: کاملا چند eagle-eyed Houstonians می دانستم که دقیقا همان جایی که عکس بالا در نظر گرفته شد.

آنچه که ما در حال دیدن است Westheimer در پایین شمالی. خیابان با ورودی است Marilee. تنها یکی از آن ورودی است که هنوز هم ایستاده است. سایت ساخت و ساز در بالا چیزی است که در حال حاضر بارسلونا آپارتمان خانه. واس خارج از تصویر به سمت چپ.

داستان اصلی شرح زیر است.

***

در اینجا یکی دیگر از مشاهده هوستون از بالا. اما این بار من به کمک شما نیاز دارند.

این عکس مورخ از مدتی در حدود سال 1963 است که از غرب هوستون. عنوان اطلاعات می گوید این سان فیلیپه و Westheimer که معنا ندارد.

آیا می دانید که این عکس گرفته شد و آنچه که ما در به دنبال ؟

توجه داشته باشید آنچه به نظر می رسد حدود نه بیس بال زمینه برخی در شکل بهتر از دیگران است. شاید این ممکن است کمک به هنگامی که می آید برای حل آنچه که ما به دنبال در.

در HOUSTONCHRONICLE.COM: از Sig برد, آخرین قاطر در پرستون خیابان

همچنین شامل تصاویر به صورت خودکار در بالای یک سال 1963 عکس و closeups از تقاطع پست بلوط در سن فلیپ. این دیدگاه است که به دنبال به جنوب در پست بلوط نسبت به سن فلیپ. سنت فیلیپ کلیسای پروتستان دیده می شود در بالا سمت چپ. ارسال بلوط پلازا تحت ساخت و ساز در نیمه بالای عکس.

J. R. گونزالس, نسل سوم Houstonian را پوشش می دهد تاریخ محلی با یک چشم به سمت مردم و اتفاقاتی که عمدتا فراموش شده است ، او را دنبال کنید از طریق بایو تاریخچه شهر در Facebook و Twitter. او را می توان در 713-362-6163 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>