رسانه های اجتماعی خنده بیش از جیمز هاردن را انتخاب ماسک

به روز شده

راکت ستاره جیمز هاردن تمرین در NBA را راه اندازی مجدد دانشگاه برای اولین بار روز شنبه بود اما انتخاب او از ماسک به عنوان او راه می رفت در سراسر NBA حباب که او را به حال روند در توییتر.

راکت توییتی یک عکس از سخت پوشیدن یک ماسک است که این تیم زیر نویس “ماسک است.” صورت پوشش به نظر می رسد به ویژگی های “نازک خط آبی” و یک Punisher جمجمه. این “خط نازک آبی رنگی” اغلب دیده می شود که در مخالفت با سیاه زندگی مهم جنبش و Punisher جمجمه اغلب همراه است با راست قرار گرفتند.

وجود دارد تقریبا هیچ شانسی سخت نگاه ماسک به عنوان چیزی بیش از یک خنک طراحی شده است.

در مصاحبه روز شنبه, سخت صحبت پوستی چگونه هوستون بسیج هم در اعتراض به جورج فلوید کشتن.

“راه شهر فقط, مانند, بسیج, آن شگفت انگیز بود” سخت گفت. “من فکر می کنم جهان آن را دیدم که چگونه بسیاری از مردم می آیند به هم خیلی نزدیک است. بدیهی است که آن را برای یک دلیل غم انگیز اما راهپیمایی و همه چیز ما در حال ایستاده به صورت بسیار قدرتمند است.”

سخت نیز گفت: او با توجه به قرار دادن عدالت اجتماعی پیام در پشت پیراهن خود را هنگامی که فصل رزومه.

“من در روند بدانند اگر من قصد دارم برای قرار دادن یک پیام به من یا راه دیگری برای رساندن پیام من,” او گفت:. “اما به نوعی پیام من است رفتن به دریافت در سراسر. من در روند بدانند اگر نیوجرسی نام بهترین ایده یا راه دیگر.”

هیچ کدام از آن متوقف کاربران توییتر از تمسخر ، برخی نبودند که نور دل است. خواننده Trey Songz گفت: سخت ماسک بود “گواهی دلقک sh–. من می گویند آن را برای هر کسی که می ترسم.”

رپر جوان قاتل آمد به سخت دفاع گفت: موشک ستاره نیست “باید به اینترنت به طوری که او بدیهی است که نمی دانم چه چیزی درست یا غلط اگر او نوشته شده چیزی است که در برابر ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>